Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AfrodytaBezKopyta

niby takie fajne forum....

Polecane posty

Gość AfrodytaBezKopyta

... a nic tu ciekawego... jakies krzyki, złości wulgaruzmy... a to przeciez forum nt.Zycie erotyczne.... co tu sie dzieje? wszedzie tak jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo na nie wchodza 15 letnie dzieci ktore onanizuja sie jak na nie nakrzyczsz troszke za to ze sie pod ciebie podszyly np napisaly ze jesz kał w stroju Batmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AfrodytaBezKopyta
to moze jakiś zmysłowy temacik zacznijmy... np. gdzie chcielibyscie lub gdzie lubicie sie kochac...?? ja osobiście chciałabym wypróbowac to na masce auta -a takiej okazji jeszcze nie miałam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzujcie, a to co?:D macie na mysli jakieś koszmarnie poranione forum, na tym które ja znam, jest miło, erotycznie, mężczyźni całują bosko, wylatują nad poziomy , podszywacze sa sympatyczni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedys robiłam to w ubikacji pewnego urzędu państwowego :P :D a marzę o seksie ................. z kobietą :) :) :) ale to się raczej nigdy nie spełni :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być w bloku :-P a może być automatyczna myjnia samochodowa (w samochodzie rzecz jasna)... trzeba tylko wybrać mycie full options, bo najdłuższe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napalona Dziewczyno ----> ja odwagę mam już od dawna ale nie mam kandydatki odpowiedniej :O bo wiesz z dobrą koleżanką czułabym zapewne obrzydzenie bo marzy mi się zupełnie obca i przypadkowo spotkana dziewczyna :) żeby tylko czysta była :P :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z kobieta... hmmm.. tez o tym myśle -nawet czasem wilgotnieje na taką mysl.. ale pewnie na serio bym sie nie odwazyła... fakt ze kobieta liże moją cipke...-albo co gorsza -ja mam jej lizać napawa mnie lękiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×