Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość witka

Zdrowe zeby i NIEPRZYJEMNY ZAPACH Z UST

Polecane posty

Gość gość xxxx
coś na ten temat napisałam w temacie jedzie ci z ust jak shrekowi tu mi się nie chce powtarzać,poczytajcie może to jednak migdały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.....
ja ponawiam pytanie! Już pare osób pytało ale nikt nie odpowiedział :/ Jeśli mam zdrowe zęby, nie mam problemów z żołądkiem, dość zdrowo się odżywiam, często myję zeby i używam płynu do jamy ustnej (np.Aquafresh) to dlaczego gdy tylko zrobię się głodna odrazu mam nieświeży oddech ????? To naprawdę uciążliwe... Jak sobie z tym poradzić ? Czego to moze być przyczyną? Bardzo bym prosiła o odpowiedź, o jakąś radę (tylko nie piszcie że mam co godzine jeść! :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm.....
i dodam że nie mam problemów z przełykaniem śliny ani z migdałkami ani nigdy nie miałam. Jestem zdrowa. Czy ktoś też tak ma ? Co robicie w takich sytuacjach ? Mi gumy, tic taci itp. nie pomagają wtedy ! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siaśka584
do hmm........ : ja też tak mam :-/ nie moge sie z tym uporać bo normalnie to oddech mam świeży ale przez to ze jestem głodna staje się nie przyjemny ;-/ pomóżcie ... Co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
do gosc xxxx serdecznie dziekuje za pomoc.na pewno wybiore sie do laryngologa(chociaz to wycinanie migdalow mnie przeraza) .przynajmniej teraz wiem gdzie pojsc.a moze jestes ze szczecina i mozesz mi jakiegos polecic? a jeszcze jedno ile czasu sie z tym meczylas zanim poszlas do laryngologa? i czy mialas na jezyku taki bialawy nalot?a moze mi sie tylko zdaje ze go mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
do dziwna sprawwa chodzilo mi o to ze jesli jakies tam bakterie bylyby przyczyna naszych problemow i u nas bylyby zwalczone antybiotylami to przenioslyby sie spowrotem od naszych partnerow(choc np u nich nie dawalyby znaku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
do gosc xxxx a powiedzial ci ten laryngolog od czego to cos na migdalach?czy to jest jakas bakteria moze?i dlaczego nie mozna zlikwidowac jej antybiotykami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata26
a mnie lekarka powiedzilala ze to nie zoladek ani watroba ale tzw. ciasnota zebowa , ze zeby sa bardzo ciasno kolo siebie usadownione i ze baktrie jak sobi wejda to tam sobie siedza i nic na to sie nie poradzi procz czestego mycia zebow , dezodorantow do ust i zucia czegos mietowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
ale lekarka...nie ma co...a wogóle ona robiła ci jakieś badania na żołądek obecność bakterii albo grzybów?????? do Agaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
przecież po to są nitki dentystyczne [najlepiej nasączane czymś tam]jak przynajmniej raz dziennie się czyści to to napewno nmie mo że być przyczyną ,niech nie wciska kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
co ta lekarka wygaduje za bzdury.ze taki ktos w ogole moze byc specjalista.czlowiek ma tu powazny problem a ona to zupelnie bagatelizuje i na dodatek robi z czlowieka glupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
czy ktos zna dobrego laryngologa w szczecinie??musze sie wybrac z moimi migdalkami i ustalic przczyne nieswiezego oddechu i wydzieliny w gardle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ags
bój ty się ..laryngologa witka ;) uważaj ,bo jeszcze wrócisz do domu z migdałkami w kieszeni , :O :0 jak nic zrobi ci milczenie owiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie tej lekarce
po majowym grilowaniu wlazła pomiędzy zęby skóra od kiełbachy i za cholere nie moze jej wyciągnąć. a teraz capi na 3 kilometry hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witka
odswiezam.ciesze sie ze dopisuja wam humorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wycinać migdałów
Nie wycinać migdałów .miałam podobny problem i po 6 latach proszenia wycięli mi migdalce po czym okazuje sie że to nie była przyczyna ...to mogą być zatoki ,spływający katar.Jeśli masz powiększone migdały i często chorujesz na angine tj.do 8 razy w roku to moze łaskawie Ci usuna .Jak masz krypty(dziury) to w nie wpada ci jedzenie i gnije mozesz to wypłukiwać strzykawką -pomaga. a jakze!pozdrawaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Przyczyna nieswiezego oddechu moga byc wlasnie zatoki. Charakterystyczny jest rowniez bialy nalot na koncu jezyka, gdzie jama nosowa styka sie z jama gardlowa. Poza tym jakies drozdzaki musza tam byc rowniez, poniewaz zapach sie poglebia zwlaszcza po zjedzeniu produktow mlecznych.Czy ktos sie w ogole z tego wyleczyl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klotka
Pomaga Corsodyl ale nie na dlugo. W kazdym razie po uzyciu rankiem masz fajne uczucie swiezosci w buzi przez caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bym
chciała wiedzieć, skąd wy, do pioruna, wiecie, że macie nieświeży oddech????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to czuc tak smierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
A probowali moze cosik takiego jak CYNK ORGANICZNY ??PODOBNO SKUTKUJE I NIE MASKUJE TYLKO LIKWIDUJE:)DOSTEPNY W APTEKACH ZA 24Zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellatrix
mam dokladnie ten sam problem....wydzielina gdzies w przelyku i nieswiezy oddech non stop ! Szczegolnie po kawie czy herbacie...e tam, po WSZYSTKIM ! non stup żuję gumę jedną wypluwam a drugą biorę, pastylki dzielę na pół żeby mi na dłużej starczyło.Chłopaka oczywiscie nie mam i nigdy nie bede miala :/ Bylam z tym dwa razy u lekarza rodzinnego i dał mi tabletki na refluks, co nic nie pomoglo, teraz kazałby mi isc na gastroskopie a ja sie boje ! :( Gdzies slyszalam ze pomaga zielona herbata w tabletkach - kupilam, oczywiscie bez skutku.Nawet płyn do płukania Listerine, który u innych zapobiega powstawaniu nieswiezego oddechu przez cala noc, mi pomaga na 5 minut.Nie wiem już co mam robić. Ten ciągły niesmak w ustach jest obrzydliwy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akunia
obejrzyj dokladnie gardlo,problem moze byc w migdalkach,moga mic krypty tzn.male dziureczki w ktorych zbiera sie cuchnaca wydzielina przy nacisnieciu migdalka wyplywa i cuchnie jak nieszczescie.sprawdz koniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok24
Cześć, jestem facetem 24 lata i od długich kilku lat mam ten sam problem co Wy. Zęby mam zdrowe, staram sie jeść mało słodyczy acz kolwiek za mało jem ważyw i owoców. Przykry zapach występuje przede wszystkim gdy jestem głodny, ale również po zjedzeniiu czegoś bardzo słodkiego np miodu albo jakichś słodyczy. Charakterystycznym obiawem jest zgaga i coś, co opiszę tak (JAK BY MI KTOŚ ROZGRZANĄ GRZAŁKE \ LOKÓWKĘ DO ŻOŁĄDKA WSADZIŁ - nie piecze, nie pali ale b nieprzyjemnie grzeje). CO WY O TYM SĄDZICIE - STAN PRZED WRZODOWY??? Muze iść do lekarza. ale mam dla was pewną propozycję Słyszałem już od dawna o specjalnej diecie ZDROWOTNOEJ uzależnionej od grupy krwi danej osoby. Kupiłem książkę (autorstwa Dr Peter J, Dr Adamo i Catherine Whitney) pt. "jedz zgodnie ze swoją grupą krwi" i postaram się jak najszzybciej zacząć do niej stosować. Książka jest napisana przystępnie, łzawiera schematy diet i przepisy, spis produktów wskazanych i niewskazanych oraz inne dodatki, dla każdej grupy krwi z osobna. , oczywiście nie ominie mnie wizyta u specjalisty. ten problem potrafi naprawdę uprzykrzyć czżłowiekowi życie, niestety także towarzyskie... Piszcie na mail lub tu, coo tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SZERLOKA
TO PROSZE NAPISZ CZEGO POWINNAM UNIKAC PRZY GRUPIE O RH-. TAK OGÓLNIE. KTOS MI MÓWIŁ,ŻE NABIAŁU.( I NIE LUBIE :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok24
wies co było by tu b dużo przepisywania bo jest to obszernie opisanei, czego nie moge teraz zrobić bo jestem zajęty. Najlepiej idź do księgarni lub biblioteki i przejrzyj książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO SZELKOKA
SZKODA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie jedno mam
ehh ja mam podobnie:O choc glownie to meczy mnie ten niemily zapaszek z ut tuz po przedzeniu,poki co nie mam faceta ale nie wyobrazam sobie obudzic sie z czyms takim w ustach:o tak samo jest jak dlugo nic nie jem ,pomimo ze nie jestem glodna ten sam fetorek jest:o a jak sie odchudzalam to juz w ogole kompletna zalamka :o czytalam gdzies ze jak ktos prowadzi glodowke to ,to jest normalne bo rozne tam reakcje zachodza w organizmie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szerlok24
ej ludziska mam pewien sposób... TYMCZASOWY JEDYNIE bo nie usówa przyczyny a jedynie obiaw (nieprzyjemny zapach z ust). Zapożyczyłem go z tej książki o dietach według grupy krwi. Codzień rano zaraz po przebudzeniu wyciskam sok z cytryny NA MAX ILE SIE DA i rozcieńczam trochę z wodą NP MINERALNĄ zimna... i wypijam, trochę przed śniadaniem. To pomaga... widocznie ja mam niedobór kwasów żołądkowych albo niewłaściwy ich skład i dla tego, ale każdy z was może miec innaprzypadłość. I tak we wtorek idę do lekarza... także.. spróbujcie. Ale pamiętajcie, to niejest leczenie, jedynie neutralizowanie obiawu... no i jak ktoś nie lubi cytryny to dlugo na niej nie pojedzie:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomala
ja jem jabłka i znika nieświeży oddech...;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×