Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Angiellka

Dziewczyny, czy Wy też tak macie?

Polecane posty

Gość Angiellka

Mój facet mnie podnieca - owszem, ale w momencie gdy jestem na drodze do orgazmu z nim - lubię sobie pofantazjować (w myslach) o rzeczach które mnie podniecają, np. o tym że gwalci mnie pięciu oprychów albo że obserwuję inną parę która się kocha. Fantazje które są niewinne, bo przecież nigdy nie chciałabym ich urzeczywistniać, ale są dla mnie "dopalaczem" i dzięki nim szybciej i mocniej przeżywam orgazm. Problem w tym że powiedziałam o tym facetowi - sądziłam że on wie że kobiety czasem fantazjują. Praktycznie się obraził na mnie. A ja nie rozumiem za co. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tik tak toe
bo glupia jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponowna
hej, kazdy ma marzenia, kazdy inne, wiele kobiet ma takie mysli jak Ty, szkoda tylko ze Twoj facet ich nie rozumie, naprawde szkoda. Chodz mysle ze nie powinno sie wszystkiego opowiadac mezczyzna. Zachowajmy to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angiellka
no wlasnie chyba zrobiłam błąd - on powiedział że myslal że to on mnie podnieca. Jasne że on, ale lubię sobie pofantazjować w trakcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angiellka
Rolnik nie, ale inseminator ze swoją wielką gumową rękawicą i znajomością rzeczy - to i owszem, nagminnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×