Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie przeszkadza Wam to

przecież sperma śmierdzi

Polecane posty

Gość nie przeszkadza Wam to

Jak czytam ze dziewczyny połykaja sperme facetów ...ja jak powącham to juz mi sie nie dobrze robi... chyba ze moj chłopak ma jakąś inną? Jak u was jest z tym zapacheem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u nas jest tak
że pachnie fiołkami i bzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peter North
Moja wanilią lub migdałami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka
powieś sobie przed nosem choinkę zapachową i nie będziesz miała problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niestety
muszę przyznać ci rację. Sperma okropnie śmierdzi (z moich doświadczeń wynika że każda) a połykanie jej jest przejawem najwyższego poświęcenia. Głupie te baby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeszkadza Wam to
ale Wy jesteście ochydni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przeszkadza Wam to
no ale jaki too jest u Was zapach? jak byscie opisały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arczi
Odpowiednia dieta bardzo dużo zmieni w zapachu.Żółty ser,mieso to są jedne z głównych powodów "zapaszku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minetka
ja zawsze połykam ,. zlizuję i nigdy nie poczułam nieprzyjemnego zapachu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jak zaczalem
targam skore pod Mickey Mouse :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam nie wierze
ile razy dziewczyny pisza ze ot tak zaczely robic lodzika swoim chłopakom, to co oni moze szybko pobiegli sie myc?? Bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach
mi się zawsze rzygać chce jak to gówno czuję i najgorsze, że potem cały dzień potrafi powoli wypływać ze mnie. zjebany dzień mam wtedy jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki to ze sperma smierdzi to nie znaczy ze qciapka to filokowy ogrod :) nie dla jednej pachnie innej smierdzi. moja laska mowi ze specyficznie pachnie:D cokolwiek ma na mysli heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laasuunia
Co Wy gadacie???!! Nie rozumiem, to jest cudowna substancja, ktora nie uszczesliwia:D Uwielbiam jej zapach ciepło i smak:) poki co mam jednego partnera, wiec nie wiem jak u innych mężczyzn, ale mojego zazwwyczaj sloka lub smakuje tak jak pachnie... mmmm:) Jedyny moment jak smierdzi to na drugi dzien w koszu na śmieci... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNAbulla
sperma nie smierdzi!!! nie wyobrazam sobie lodzika bez polkniecia spermy mojego lubego!!!!!!!!!!!!! nie wiem czyja sprerme wachaliscie?? ale dajcie adres to wysle wam troche tej ktora ja wacham i smakuje...:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie sperma też śmierdzi ale polecam przed igraszkami namówić partnera żeby zjadł ananasa z puszki , wtedy jest to zupełnie cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laasuunia
Dzięki za podszyw:P Musze spróbowac z tym anansem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
Moim zdaniem zapach spermy nie jest obrzydliwy, wręcz przeciwnie, lubię go, kiedy po zakończonym seksie ze mnie wypływa. Myślę, że to kwestia skojarzeń, mi się kojarzy to z przyjemnością, a jak dziewczyna od samego początku była zmuszana żeby to połykać, to nie dziwię się, że sam zapach ją odrzuca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laasuunia
masz rację:) jesli kobieta sama powoli odkrya w takiej kolejności jak chce to calkowicie inna kwestia podejscia wogóle ogólnie do seksu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dar3k
śmierdzi??? normalny zapach... zastanów się jak śmierdzi śledź którego hodujesz miedzy nogami a facet nie narzeka że ci go musi lizać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pomijajac kwstie zapachu
to nie uważacie że ma taki paskudny 'palący' smak?? palący w sensie pojawia sie takie uczucie jakbym miało wnętrzości wyżreć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxbb
magdaaaaa32 taka dużaq ,a tak głupia :-) Nie przed igraszkami ma zjesc ananasa.Tylko powinien miec taką dietę ananasaowa codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli kobieta ma w ustach spermę, to raczej jest to wynikiem miłosnego uniesienia, chęci zrobienia przyjemności ukochanej osobie a nie kulinarnych eksperymentów. nie jestem w stanie stopniować smaku i zapachu spermy i kobiecego "nektaru". on też nie jest likierem, jednak w przypływie pożądania nurzamy w Was nasze języki, wylizując wszystko co macie w środku. jeśli jesteście rozpieszczane na stojąco, to co wyprodukujecie spływa wprost do naszych ust. w tym przypadku znajdą się faceci, którzy powiedzą, ze nie będą się w tym babrać. To indywidualna sprawa kto co bierze do ust. Nie widzę w tym nic upokarzającego o ile robi się to z własnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoś ma trochę rozumu w głowie to wie że ananas od razu do jajek nie pójdzie !!!! ale dla półdebili wyjaśnię że najlepiej im wczesniej tym lepiej, jeśli zaplanowany jest upojny wieczór to plany je już na śniadanie z tym ananasem. ja kiedys z facetem spróbowaliśmy jednodniowa słodko ananasowa dietę i musze wam powiedzieć że wieczorem naprawdę smak był całkiem przyjemny ale biedak cały dzień żył na ananasie i ptasim mleczku, żadnych czosnków cebuli i innych śmierdzących rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka 1234
I to jest racja. Czasem naprawdę można nie być na tyle podnieconym, żeby mieć ochotę na zlizywanie kobiecych wydzielin, a innym razem to powoduje wielkie emocje. Tak samo jest ze spermą, to że się jej nie brzydzę, nie oznacza, że codziennie mam ochotę ją połykać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxbb
magdaaaaa32 jednak jestes głupia :-) Kobieto aby ananasy zaczeły działas na zmaine zapachu i smakyu spermny trzeba je jesc co najmniej przez miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsxbb
magdaaaaa32 a ptasie mleczko jest kwasotworcze,wiec nie wpływa pozytywnie na sperme:-) Oj głupia Ty ,głupia .Taka stara a głupia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfq
Najlepsza jest taka śmierdząca amoniakiem (jak jest jakiś stan zapalny). Trafić na taką to jak trafić na zepsute jajko - później przez pare miesięcy chce się rzygać na samą myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość b.l.o.n.d.i
raz probowałam połknąć i prawie puscilam pawia, moj kochany mnie uspokajał jeszcze przez dobre pol godziny:P a fe! smierdzące, kleiste... szczescie ze nie musze tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×