Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie przeszkadza Wam to

przecież sperma śmierdzi

Polecane posty

Gość bo jestes kiepska
b.l.o.n.d.i a pewnie glebokiego gardla tez nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jkesli sperma śmierdzi to coś jest nie tak, np stan zapalny, coś nie halo z hormonami lub niezdrowa dieta czy coś..moja laska mówi że nie pachnie prawie wcale..że w sumie nijak.. ale polecam picie wody kolońskiej przed każdym stosunkiem wtedy sperma lepiej pachnie:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spermofil
moja sperma śmierdzi pieniędzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość precz z bachorstwem
faktycznie ,sperma smierdzi,ale to wspaniały zapach,w porównaniu ze smrodem świeżo urodzonego bachora,wiecznie osikanego i osranego,hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie sperma pachnie... troszkę jak mleko...Lubię ten zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotras1983
Kobiety to glupi gatunek ;-0 ta sperma wam dużo daje ojj wiecej bym powiedizał ciekawe co by baby zrobiły bez seksu my wiemy co ammy zrobic wyruchac konia i jest dobrze a wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byleDoKońca
powiedz partnerowi żeby jadł pomidory a unikał cebuli czosnku i wszystkiego co ostre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonuszka21
trzeba szybko połykać jak komuś zapach nie odpowiada, ja tam lubie i potem jeszcze dokładnie oblizuje całego fiu..ta oraz stróżki które mi wyciekły z buzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieza niema zapachu jak woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie komus chce trupy sprzed lat podnosic :) ale nie wazne poczekaj nacpam sie czosnku i poprawie jakims antybiotykiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wąchałam ani nie brałam do ust spermy dopóki nie poznałam mojego teraźniejszego narzeczonego... I najlepsze było jego zaskoczenie kiedy robiłam mu lodz*ika a on ze dochodzi a ja nie przestałam ssać tylko spuścił mi sie so buzi i wszystko połknęłam... Jego mina wtedy - BEZCENNA... Tylko powiedział, "kocham Cie, jeszcze nikt dla mnie nic takiego nie zrobił"... :) kocham jego tak jak i jego spermę :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja eks lykala za każdym razem i brala fiuta z cipki do buzi.Teraz ten nowy fagas ja caluje hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja była też tak robiła a teraz żona nie chce :-( wrócił bym do tamtych czasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się nie ozenił z kobieta która nie robi loda i nie łyka.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no a ja zrobiłem taki błąd i nie bardzo wiem jak się wycofać... za dużo nas łączy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZNajdz na boku taka co bedzie robic wszystko.Jak zona nie chce,to trzeba ja w rogi walic.Taki klimat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ciężko jest znaleść taką żeby się nie chwaliła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kobieta sie brzydzi peni*sem lub sperma to moim zdaniem nie kocha... Miałam 2 partnerów przed tym z którym jestem teraz i szczerze nigdy nie polizalabym ich spermy, brzydziłam sie tym... A teraz czuje ze go kocham i nie brzydzę sie niczym, mogłabym wszystko dla niego zeobic tak samo jak on mi, udowodnił mi to nie raz :D haha takze powiedzcie żonką ze albo albo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robisz mu riming?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tylko ciężko jest znaleść taką żeby się nie chwaliła... ***********ta***** Przypominasz mi mojego byłego sąsiada, który bzykal inna mając zonę, dziewczyna( kochanka) zeszła sie z jego bratem a on (sasiad) JĄ zaczął oczerniać, skończyło sie tak zw jego kochanka powiedziała jego bratu z którym chciała byc szczera dosłownie wszystko i sie mu skończyło zdradzanie żonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś robisz mu riming?usmiech.gif Zgłoś ***w*** Nie powiem ze sie to nie zdarzyło :) WIEM OBLESNE!!!! Dla większości z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to brat mial juz przetestowana suke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze sasiad z tego co widziałam w smsach tej łaski nie miał sie czym chwalić :P 10 cm, 2 min i po sprawie :D a teraz sąsiada brata żonka ma na niego haka do końca zycia :) a ten sra w pory zeby tylko żonka i mamusia sie nie dowiedziały :D kiedys to sie działo na dzielni... Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcialbym sprobowac rimingi i pieszczenia prostaty przez o***t ale musialbym kochac ta panne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest tu jakaś dziewczyna co była tą druga tylko do sexu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja chcialbym sprobowac rimingi i pieszczenia prostaty przez o***t ale musialbym kochac ta panne. Zgłoś *****d***** Dokładnie mi to samo moj powiedział... Ze wcześniej, nawet nie ze sie tego wstydził, ale nie pozwoliłby sobie nic w pupę wkładać a tym bardziej by innej tyłka nie polizał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim życiu była taka i bylismy otwarci na wszystko.Niestety skonczylo się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×