Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Milva*

Coraz mniej czuly facet a moze to tylko moja paranoja..?

Polecane posty

Strasznie sie wkurzam, bo od pewnego czasu moj facet nie jest taki czuly i kochany jak zawsze byl do tej pory. Glupio sie czuje, bo ja sie ciagle do niego przytulam i przymilam, czuje taka potrzebe a on w ogole nic nie zacznie ze swojej strony. Gadalam z nim o tym, ale chyba nie wie albo nie chce wiedziec o co mi chodzi :( Twierdzi, ze mnie kocha, ale jak spytam sie czemu tak robi to tylko wzrusza ramionami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Albert Archibados
Haaa! A ja wiem. Bo tez tak robię. Po prostu uczucie wygasa. Przykre to ale serce nie sługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kurcze to masz maly problem.ja tez nie znosze jak moj facet sie do mnie nie przytula ale robi tak zazwyczaj jak jest zly na mnie:( nie mam pojecia o co moze chodzic twojemu facetowi,sprobuj z nim jeszcze pogadac.jezeli to nie bedzie skutkowalo to bez ogrudek zapytaj co sie z nim dzieje .... zycze powodzenia napewno bedzie dobrze pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milva, ja mam podobnie. Też próbowalam rozmawiać i wiele się nad tym zastanawiałam analizując nawet ostatnie wspólne lata i doszłam do wniosku, że chyba to ja w ostatnim czasie mam maksymalnie wzmożoną potrzebę czułości i przytulanek a odbieram to jako zmniejszenie ilości tych gestów ze strony męża. Tak myślę. Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko, no i co z tym zamierzasz zrobic ??? Widze, ze jestesmy w podobnej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×