Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odstająco pupuszna

Odstająca pupa.

Polecane posty

Gość Odstająco pupuszna

Jak mam się jej pozbyć? jakie znacie skuteczne ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
ja tez tak mam, ale chyba taka jej uroda, nic sie nie zrobi z nią specjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstająco pupuszna
Podnosze, bo mi zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciesz się z niej
facetów takie pupy kręcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co mi tam
ja tez mam taki problem, jak bylam mala to zawsze sie wstydzilam swojej pupy mowilam wtedy mamie ze wygladam jak kaczka:) Jestem bardzo szczupla w pasie, zero brzuszka i idac w dol pojawia sie odstajace dupsko!!!! kosmos!! robie cwiczenia na miesnie posladkow itd ale nic nie pomaga!!!!! i tez nie wiem co mam robic zeby zamalal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale jej nie usuwaj!!! są osobnicy płci brzykiej którzy na takie pupy lecą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koo.bietka
ja też mam lekko odstającą i wiesz, mnie się ona podoba , zresztą chyba nie tylko mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gru.
przestan sie bzykac na pieska to moze opadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsssssss
(__)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koo.bietka
a co złego jest w p na pieska? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez mam
odstającą pupke i ciagle slyszę komentarze (również od dziewczyn!) ze mam zajebisty tyleczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koo.bietka
zgadzam się z tobą, ja również słyszę raczej pochlebne komentarze, jestem zadowolona z moich krągłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstająco pupuszna
A mnie moja dupka denerwuje :( Bo ona jest duża i odstająca, w niektórych spodniach wyglądam jak po prostu trzydrzwiowa szafa :O:(]beczy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkaalu
ja tez nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstająco pupuszna
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam taki problem :( mam drobny biust, płaski brzuch, wąskie biodra i ... odtsającą pupę :( jak stoje bokiem wyglada to smiesznie :( nie mogę sobie pozwolic na wąskie spodnie-rurki-niekorzystnie wygadam :( :( nie wiem co robic :(:( chodzę na fitness, ćwiczę mięśnie pośladków, ale to nie wiele pomaga :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odstająco pupuszna
Trzeba się skonsultowac z Jennifer Lopez. Chociaz jej to nie przeszkadza. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tez odstajaca pupe alez to nie jest moja wina gdyz przy wzroscie 164 waze 50kg wiec chyba nie tak duzo:)) ale mam pogłębioną lordozę lędźwiową ktora powoduje wlasnie owe wystawanie tyleczka bardziej ku tylko niz o ludzi bez lordozy poglebionej!!!! takze sie upewnijcie czy to gruba pupa czy krzywy kregoslup bo jak tak to trzeba cwiczyc kregozlup zeby sie bardziej nie wykrzywil:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia456
do truuuskafka albo innych dziewczyn z pogłębioną lordozą. Truuuskafka mam ten sam problem.Wkurza mnie na maksa moja pupa, a wszystko przez tę wadę.Co można z tym zrobić żeby się jeszcze bardziej nie pogłębiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba niewiele jak poszlam do lekarza zrobil mi rtg i mowi Pani doktor uczona wielce nooo jest ta lordoza nawet znacznie powiekszona hmmm niech Pani sobie na basen chodzi poplywac i cwiczyc na wf cwiczyc:)) tylko nie zauwazyla ze mam 22 lata i dawno nie mam wfu:))ale za to cwicze sobie z 3 razy w tyg. tak dla siebie czesto chodze na basen ale malo to daje przynajmniej u mnie a co najgorsze zaczyna mi to przeszkadzac bo gdy np piore i dlugo sie schylam to sie podniesc nie moge:(((pozdrawiam a nasze pupy chyba beda wystajace byle nie bardziej bo sie na studiach dowiedzialam (fizjoterapia) ze mowia na to kaczy kuperek...jak sie bardzo zaawansuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nom i z tego co wiem to trzeba pracowac nad postawa ciala prosta i nie zgarbiona oraz cwiczyc miesnie grzbietu i wszystkie cw na kregoslup ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam odstającą pupę i faceci patrzą za nią jak zahipnotyzowani. Wystarczy trochę regularnych ćwiczeń,żeby była jędrna i jest OK. A poza tym znana gwiazda-Jennifer Lopez- też nie ma płaskiej pupy a panowie ją uwielbiają Uszy do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia 456
dzięki truuuskaffka za odpowiedź:). aleś mnie pocieszyła::) Ja też mam 22 lata i niestety ale coraz częściej boli mnie kręgosłup.Najbardziej wkurza mnie to że wcześniej na badaniach konmtrolnych nikt mi nic nie mówił że coś jest nie tak, a teraz tak jak napisałaś nic się już z tym nie da zrobić. Myślałam że chociaż basen by pomógł, ale teraz to już nie wiem:( Słyszałaś może o operacjach tej wady? Może jednak jest jeszcze cień szansy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśkaa
Dziewczyny no co wy:>? źle wam że macie odstającą pupę?! Kurcze ja mam płaską i robie wszystko, zeby mi odstawała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania13lat
Ja mam 13lat wzrost 162cm i waże 6okg i mam odstająca pupe że szok i nie przesadzam jak te nie które nastolatki zal mi ich ;[[. a do tego też mama ta lordoze i nie cwicze żeby jej nie miec ...bo kiedys chodział na specialne cwiczenia ale .... . pzdr; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz taką budowę
przesadzacie dziewczyny, właśnie taki okrągły wystający tyłeczek jest seksowny niż szeroka i płaska pupa kiedyś oglądałam program o Molin Rouge, tam gdy zatrudniali tancerki to obowiązkowo musiały miec właśnie to seksowne wygięcie kręgośłupa w lędźwiach by wyglądac ponętnie i seksownie zrozumcie dziewczyny że to co wy uważacie za ideał niekoniecznie podoba się facetom my kobiety całe życie walczymy z naszymi krągłościami, udami, brzuszkami, pupą a zapominamy że właśnie te krągłosci i tłuszczyk tu i tm stanowią o tym że jesteśmy kobietami i właśnei to nas odróżnia od mężczyzn a my nic, cały czas ślepo dążymy do tego by miec wąskie biodra, płaski brzuch z kaloryferem, szczupłe uda i mały tyłek PARANOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz taką budowę
na kręgosłup faktycznie najlepsze są cwiczenia i pływanie ale nie żabką bo to pogłębia lordozę ale pływanie na plecach najprostsze cwiczenie to leżąc na plecach przyciągac ugięte nogi do klatki piersiowej, można przyciągac złączone razem albo naprzemiennie raz lewą raz prawą inna wersja tego cwiczenia to: leżac na plecach ręce wzdłuż tułowia, nogi zgięte w kolanach oparte o podłogę, przyciąganie prawej nogi do klatki piersiowej z równoczesnym unoszeniem lewej ręki w górę za głowę i na zmianę: lewa noga i prawa ręka, gdy się cwiczy od razu czuje się jak się rozciągają mięsnie pleców jeszcze jedno cwiczenie, pozycja jak wyżej, leżąc na plecach, nogi zgięte w kolanach oparte o ziemię, ręce wyciągnięte do boku, przechylamy obie nogi zgięte w kolanach raz w lewo, w kierunku lewej ręki, powrót do pozycji wyjściowej raz w prawo do prawej ręki wykonując te skręty tułowia nie odrywamy ramion od ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eart
Dziewczyny co wy mówicie!! Odstająca pupa!! Rany boskie taki tyłeczek to coś na co leci każdy facet!!! Sterczący tyle... mrr sexi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompleks
Ja też mam odstający tyłek. Wszystko byłoby ok, gdybym mogła bez problemu kupić spodnie-dżinsy. Mam szczupłu brzuch- zawsze muszę robić zaszewki w spodniach,bo mi spodnie odstają ,nogi szczupłe. efekt- muszę kupować większe rozmiary, bo mi spodnie przez tyłek nie chcą przejść i często w udach są już za duże. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×