Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Odstająco pupuszna

Odstająca pupa.

Polecane posty

Gość Ellen_
Ja też mam odstający tyłek duży biust i bo nie co na brzuszku. Mam 13 lat Często się garbię i w efekcie wyglądam jak wielbłąd.... Matko pomocy nie chce mieć odstającej pupy i brzuszka jakie ćwiczenia wykonywać Biust może zostać to tylko rozmiar C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasss
mi kiedyś się tez nie podobal, ale teraz zmieniłam zdanie. wszystko było by dobrze, gdyby nie rozstępy i cellulit. A czy podobają wam się płaskie tyłki? bo mi nie ;) i cieszę, się, że taki jest. A też mam chyba lordoze, co prawda nie bylam u lekarza, ale garbie sie itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 latek p
Jak jeszcze jedna napisze, że chce się pozbyć "odstającej" pupy to się zapłaczę!!! Wy kobiety nawet nie wiecie jak facetom podobają się takie tyłeczki duże, szerokie... Strasznie jest to podniecające (przynajmniej mnie to tak podnieca). Na prawdę wolę oglądać takie duże pupci e, jeszcze do tego wypięte... uhhh... Czasem mamy W-F z dziewczynami, lubię się popatrzeć na ich tyłeczki, jeszcze jak taka się wypnie (czt. schyli) zawiązać sznurówkę... Nie jestem żadnym gejem ani zboczeńcem, ale uwierzcie mi, nie warto się pozbywać tego kawałka mięsa ;p. Cellulit? Kij z nim! No fakt, można porobić jakieś ćwiczenia na ujędrnianie, ale na pewno nie na zmniejszanie. Sam też dbam o intymne części ciała, ćwiczeń nie robię bo raczej nie potrzebuję, jestem zadowolony ze swojego przyrodzenia, ale np. wyrywam pęsetą włoski łonowa (golić się nie opłaca bo szybko odrastają), częstą się myję i nawilżam tą wrażliwą część np. kremem nivea. Po tym po prostu wygląda to bardzo ładnie i mam nadzieję podniecająco. Pozdrawiam, nie "pomniejszajcie" pupci! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15 latek p
Jeszcze tylko coś dopiszę ;p... Mnie na przykład duuużo bardziej podnieca tyłek niż piersi. Cycuszki mogą być małe, dla mnie one nie mają większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olsztyn.marcin
Tak naprawdę to nie macie problemu :-) Cieszcie się że macie takie pupy. Kobieta z odstającą pupą jest bardzo seksowna. Pozdrawiam wszystkie odstające pupy... Tylko się wtulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze jedna odstajaca
moja tez jest odstająca :)) uwielbiam ją :) i mój facet tez :) chodz nie jest szeroka to zaokraglona Chodz pamietam ze kiedys mnie denerwowała, szczególnie jak jakies dłuzsze bluzki miałam Caly czas mi sie podwijały i tak sterczały do tyłu Podrosłam i wiem ze to mój atut :) pozdrawiam wszystkie kacze kuperki :) faceci to naprawde lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×