Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pony

niedoświadczony pratner

Polecane posty

Jak dlugo razem jestescie no i ja kdlugo juz razem uprawiacie seks, bo jak sie okazuje kwiestia czasu koniecznego do wzajemnego dopasowania jest tu decydująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha....faktycznie...jestescie od roku razem...do dlugo dosyc jest:/ Szkod a by bylo rozwalac zwiazek z powodu seksu (ja sama bym sie na to nie zdecydowala) jesli jednak on wychodzi z taką inicjatywą, to troche gorzej:/ Ale nie ma w sumie tego zlego - jesli nie daje Ci satysfakcji i chce zerwac, to moze nie bedziesz miala czego zalowac....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem nie dorosliście jeszcze do seksu(nie mówię że wogóle, ale do wspólnego seksu) skoro nie potraficie rozmawiać o swoich potrzebach, pragnieniach czy obawach.. nie wiesz nawet dlaczego on nie chce pieścić Cie oralnie... z tego co piszesz wydaje mi się, że skoro jest niedoświadczony to boi sie porównań..a Ty zamiast zachęcić go jakoś, pokazac co lubisz, nauczyc go to milczysz.. mówisz, że skumał że nie dochodzisz - powinnaś mu mówić o tym, a nie wiecznie bać się że go urazisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mów
tak rozmawiać, rozmawiać, rozmawiać aby rozmawiać potrzebna jest wiedza , a to można zdobyć choćby czytając we dwoje kafeterię, a jeszcze lepiej porady typu : http://kobieta.gazeta.pl/poradnik-domowy/0,52521,2220041.html. Nie odrazu Kraków zbudowano, musisz być dobrą nauczycielką, a on pojętnym uczniem, a z czasem coraz lepiej będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfssghdhfgj
czy sex jest taki ważny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×