Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do Kobitek

czy lubicie chodzić bez stanika????

Polecane posty

Gość gość
Jestem facetem i zawsze podobały mi się kobiece piersi bez stanika.Nie wiem o co chodzi panie piszą że nie lubią w nich chodzić ale zakładają do pracy i gdy muszą.Pytam kiedy muszą bo ja jak prowadzę samochód to muszę przestrzegać przepisom ,ale w rajstopach nie lubię chodzić czy kalesonach i nie wiem kiedy muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jusia8428
Od czasu do czasu. Przyzwyczaiłam się do stanika ale tak od czasu do czasu bez stanika fajnie pochodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bardzo lubie chodzić bez. Jest dużo przyjemniej i wygodniej. Od kilku lat zaczęłam korzystać na urlopie z plaż naturystow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdjęcie stanika to jedna z pierwszych czynności jakie robię po powrocie z pracy. Czasem rozmawiam o tym z dziećmi, nie tylko z córką (13), ale synek (11) również. Wyjaśniam że naturalność w pracy polega na ograniczaniu bodźców związanych z płcią jaką się ma. Ale naturalność poza pracą już nie musi mieć takich ograniczeń. Ważna jest autentyczność, spontaniczność, bezpośredniość, a najważniejsza jest rodzina. Od zawsze w naturalny sposób oswajałam członków rodziny ze swobodnym podejściem do własnego ciała przez spanie nagobeznerowego zasłaniania się w okolicach łóżka i łazienki, jak pogoda to również nie widzieli mnie inaczej przy opalaniu jak toples i w stringach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×