Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewazne co tam

Czy moge codziennie uprawiac seks analny?

Polecane posty

Gość niewazne co tam

moge?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazne co tam
No wlasnie, tez slyszalam. Ale geje nie chodza w pampersach :/ Moze, ktos, kto uprawia go codziennie by sie wypowiedzial? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewazne co tam
Robię swetry na drutach z waty cukrowej, na razie bez specjalnych efektów ale będzie dobrze, tym bardziej że mam piękny uśmiech i elastyczny odbyt. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CharIie
Srasz codziennie?Srasz.Zatem kupsko będąc większe od penisa nie rozciąga ci zwieracza.Dlaczego miałby to zrobić penis?Nie mówię o chuju, bo ten jest 3 razy większy od penisa.Ale taki mały zwykły ciupciak krzywdy anuskowi nie zrobi.A ci co radzą mieć pampersy sami w gacie popuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redrose90
O jakich pampersach wy mówicie ? Takie ryzyko istnieje tylko jeśli ktoś uszkodzi mechanicznie zwieracz (np.naderwie). Zwykłe stosunki analne,nawet bardzo częste nie mają prawa do niczego złego doprowadzić.Opieram to stwierdzenie nie tylko na tym,co słyszałam/czytałam ale również na własnych obserwacjach. Kocham się analnie odkąd skonczyłam 16 lat.Przez prawie 3 lata robiłam to niemal codziennie ze swoim chłopakiem,jednak odkąd się rozstaliśmy tak bardzo brakowało mi tej aktywności,że niemal tylko w ten sposób się masturbuję.Teraz mam 21 lat i co widzę ? zdrową,zadbaną pupę.Nie mam ani hemoroidów ani innych dolegliwości.Pupa stała się nie tylko silniejsza,ale i bardziej elastyczna-zaparcia z głowy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safdsfsdf
"Ale geje nie chodza w pampersach :/" Można sobie kupić analną zatyczkę i wtedy też kupa nie wylatuje, a nie trzeba pampersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftrsdegfesd
"Srasz codziennie?Srasz.Zatem kupsko będąc większe od penisa nie rozciąga ci zwieracza.Dlaczego miałby to zrobić penis?" Bo penis jest wtykany z drugiej strony i wykonuje inne ruchy niż gówno. Gówno nie szarpie zwieracza raz w jedną, raz w drugą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiona tzn ?
doredrose90 A co kurrwa ma brak zaparć do seksu analnego? Ogarnij się dzieciaku. Nie wiem czy wiesz, ale mięsień odbytu też ma swoją wytrzymałość. Głównie powstał po to, aby gówno nie leciało Ci po nogach. Tylko tak jak już ktoś napisał, gówno idzie w drugą stronę niż kutas i nie rusza się w te i wewte . Masz teraz 21 lat. Pogadamy za 10 lat. Już nie jeden przypadek widziałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten rodzaj seksu na zaparcia pomaga:P:(. ale nie polecam jako terapii. raz na jakis czas , ale nie codziennie .jakby nie było mamy do tego celu częśc przeznaczona ., bawic sie mozna różnie ,ale z głową(i nie chodzi mi o usta):P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello...... > nie wiem jak twoje zwieracze , ale nie wszyscy maja tak wytrzymałe . ja to lubie jako urozmaicenie ,ale wolałabym nie mieć analu codziennie , ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o sile scisku tylko o to ze to miesien jak cwicza szpagat to ludzie co umieja go wykonac nadal chodza tak samo ze zwieraczami mozesz je rozciagnac ale dzialac beda tak dobrze jak wczesniej no chyba ze facet ma obwod penisa 12 cm to mze rozerwac ale to juz inna spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm tak wogule to jestem facetem ktory ma dziewczyne i moich zwieraczow nikt nie tykal ale jestem na biol-chem na anatomi i tym podobnych sie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello...> ja robie szpagat , i uwierz mi ,że ma to znaczenie dla kobiety ,jak jej ktos anusa rozpycha.jest to wskazane tylko wtedy kiedy jest i nawilzenie i komfort psychiczny . ale skutki są . i lewatywa przed- nie wystarcza , owszem . kochanek czysty,ale my przechodzimy na drugi dzień szybkie latanie.może tobie sie z badaniami nie zgadza , ale ja jestem statystyczna - nienormatywnie korzystajaca:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geje mają
geje mają większe odbyty jako faceci i więcej mogą, ale i tak po latach używania i rozciągania maja problemy ze szczelnością odbytu, skutki wiadome Śmieszy mnie jak dzieciak mający zaledwie 21 lat robi z siebie analnego eksperta i przekonuje o nieszkodliwości anala, jak dzieciak wyjdzie z elastycznego młodocianego wieku i lat kilka przybędzie , to dopiero zobaczy skutki, a dorosłe życie jest też po 30-ce, 40-ce, 50-ce czy 60-ce...powodzenia dzieciaku z czekającym cię w przyszłości przeciekającym odbytem i jest to nieuleczalne, a pampersy sporo kosztują i śmierdzą bo nasiąkają tym co z odbytu wypada. Możecie sobie niszczyć zdrowie...nie wiecie co sobie robicie i nie wierzycie w skutki takiego nadużywania własnego zdrowia....ale wasz wybór..jakoś mi was nie żal ...głupie dzieciaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byhyhyhy
uwazam, ze codzienny seks analny + przychodzenie na kafe to bezpieczna kombinacja, bo nawet jak ci sie pupka rozjedzie to tutejsze debilizmy tak z zalu dupe sciskaja ze jedyne czego nalezy sie bac to ze juz sie nie wysrasz... widac od razu po wypowiedzach homofobow i ludzi wystraszonych anala, jak sredniowiecze czarownic... ludzie, miejcie chociaz trochę pojecia i zdrowego rozsadku, a nie mistyczne podejrzenia i trwoga przed gniewem ducha zwieracza.... zwieracz, jak każda czesc ciala moze zostac uszkodzony i moze byc zwyczajnie cwiczony. jak ktos analnej dziewicy wepchnie na raz jakies mega dildo, to logiczne ze mozna nawet rozedrzec nie tylko zwieracz, a nawet bardziej prawdopodobnie sciane odbytnicy. zwieracz to miesien, przy trenowaniu mozna go nauczyc rozciagania, tak ze wchlonie nawet duze ptrzedmioty. w takim wypadku to dosc oczywiste ze przez kilka godzin nawet po zabawie bedzie rozluzniony, ale po tym czasie wraca do pierwotnego ksztaltu, niemniej seks analny na przyklad co dzien przez wydluzony okres czasu, no to będzie luźniejszy... ale o cieknącej po nogach kupie raczej nie ma mowy... po odstawieniu anala na 2-3 miesiące pupcia wraca do dziewiczego stanu. Natomiast intensywne tarmoszenie dupci może zaowocować wypadaniem odbytnicy (wystarczy wpisać w google wyraz "prolapse" i będzie wiadomo, niezbyt przyjemny widok).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byhyhyhy
"geje mają": a skąd ty masz taką wiedzę o tym jakie dupy mają geje i o porozciąganych odbytach, ekspercie? jak masz jakieś wiarygodne źródło to chętnie poznam i zmienię moje błędne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal codziennie to
przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug mnieee
pierdolenie... autorka zadała konkretne pytanie, ale większość wypowiedzi dotyczy subiektywnych upodobań... ludzie, tacy głupi jesteście faktycznie czy gdzie problem leży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każdy to wie.
"a skąd ty masz taką wiedzę o tym jakie d**y mają geje" Geje to mężczyźni, a faceci są zwykle więksi od kobiet, to i więcej wysrają i dupa musi być większa. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsfdfvsdsg
"chyba ze facet ma obwod penisa 12 cm to mze rozerwac " Ja miałam samych o takim obwodzie i większych kuciupku. Wątpię żeby facet miał mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgsdgvsdxfdszza
Wszędzie te głupie tematy zaraz przekleję. Naiwni faceci i głupi ludzie udający za darmo, że lubią analny. Wiadomo, że to udawanie. Nawet prostytutki, takie lubiące seks udają, że lubią anal żeby klient się cieszył, a naprawdę go nie cierpią: http://zdrowie.onet.pl/zycie-intymne/prostytu tka-i-chlopak-do-wynajecia ,1,4319117,artykul.html "Oni nie po to tu przychodzą, żeby wysłuchiwać o moich problemach. Ja mam pachnieć, mieć delikatny makijaż i błyszczące włosy. I udawać, że uwielbiam seks analny. Którego ich żony raczej nie znoszą. Marek też udaje, że lubi seks analny, ale tylko wtedy, gdy wynajmują go faceci. Bo Marek jest biseksualny i umawia się zarówno z kobietami, jak i mężczyznami. - Kobiety dzwonią i chcą się najpierw zobaczyć - mówi Marek. Ma urodę aniołka, olbrzymie oczy, 19 lat i dobre ciało, więc oglądanie zawsze kończy się pozytywnie. - Potem jest kolacja. Te kobiety są bogate i dobrze utrzymane - tłumaczy. - Idziemy do dobrej knajpy, często hotelowej, a stamtąd do pokoju. Nie zdarzyło mi się, żeby pani nie chciała iść ze mną na górę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A o negatywnych skutkach
O negatywnych skutkach można poczytać. Tylko nie na stronach, które z założenia nastawione są na reklamowanie tego typu praktyk. To jest prawda, że mogę pojawić się uszkodzenia, szczeliny i inne niedogodne dolegliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do baaaaaaaaaaasi
zeby tak moja zona chciała jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeysee
no i właśnie jak swoją żonę uprosiłem żeby dała sobie wsadzić w dupkę to tak jej się spodobało że jak na nią patrzyłem to byłem w szoku podnietę miała na pewno większą niż waginalnie. problem polega na samym wejściu, ale polecam durex play. nie kochamy się analnie cały czas ale jest to fajne urozmaicenie czasami sama prosi żeby jej dupkę strzepać. a ten tekst że prostytutki nie lubią anala to co ma piernik do wiatraka, jeśli to napisała kobieta to polecam jej spróbować, jak zresztą wszystkim kobietom nie wiecie co tracicie a czas leci. dajcie swoim facetom zerżnąć się w dupe bo pewnie wam się spodoba po co ma bzykac wasze koleżanki. i pamiętajcie że udany związek=zadowolenie z życia seksualnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiona::::::::::::::::::::
Oho :P kolejny facet z małym korniszonkiem, któremu w normalnej cipce za luźno i musi się zabierać od d... strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×