Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .........Łukasz..........

Potrójny niefart w ZAKOCHANIU. Moze jakies porady? Czy może być gorzej?

Polecane posty

Gość .........Łukasz..........

Wczoraj byłem na dyskotece i się chyba zakochałem. Stało się to już od dłuższego czasu, bo po ostatnim razie stwierdziłem, że po tym co przeszedłem to już żadna mnie nie zauroczy. Potrójny niefart polega na tym, że ta dziewczyna można tak nazwać, że była z koleżankami o „słabej reputacji”. Szemrane towarzystwo, tanie wina i te sprawy. Jednym słowem była z takimi koleżankami z którymi nie chciałbym się zapoznawać a już tym bardziej zadawać (wcześniej czy później wpierdol od jakich slumsów gwarantowany- wiadomo za co). Nawet namiastkę miałem okazje zobaczyć jak już ktoś się burzył, że sobie pogadał z jedną z jej koleżanek. Muszę tu jednak zauważyć, że tą dziewczynę widziałem chyba pierwszy raz. Kiedyś chyba ale to dawno chodziła do mojej szkoły ale pewny nie jestem. Wyglądała na całkiem inną od tych koleżanek. Przez jakieś 1.5 godziny wahałem się czy zagadać czy nie. Nagle ta dziewczyna zniknęła mi z parkietu i już było po wszystkim. Szansa, że ją kiedyś spotkam jest zerowa (praktycznie żadna i nawet się z tym nie łudzę, bo do tego klubu chodzę od 6 lat a tam ją widziałem pierwszy raz) Teraz nie mogę przestać o niej myśleć i znowu się zaczyna jak kilka lat temu .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........Łukasz..........
i co nikt nie chce pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaaa
a ja uwazam ze powinienes szukac miłosci...idz za glosem serca a milosc sama cie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaaa
z drugiej strony to sam wiesz ze na dyskotece to...zadna dziewczyna nie jest w stabie zrobic "porządnego "wrazenia...w koncu to dyskoteka i kazda wyglada jakby tylko dupa myslala..ale tak nie jest w rzeczywistosc..w większosci te ktore najbardziej szaleją w tancu ..one najbardziej poszukują milosci,tesknią za czuloscią uczuciem...bo same tego nie mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........Łukasz..........
Nie, nie jestem chory i nie powiedziałem że ją kocham. Napisałem, że „chyba się zakochałem” ale najgorsze to to, że wiem, że teraz nie będzie mi Ona dawała spokoju przez długi czas i będę o niej myślał. Może gdybym ją poznał to byłoby inaczej, bo np. dowiedziałbym się o niej jakiś rzeczy które by mnie od odpychały. A wiadomo, że nieznajome pociąga najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .........Łukasz..........
do malwaaaaa ---> Chyba coś w tym jest, że jeśli ktoś szaleje na Sali to poszukuje miłości –wiem to na własnym przykładzie. Teraz niestety uświadomiłaś mi, że Ona też może kogoś szukała, bo również sama szalała na parkiecie. Jeszcze gdyby to było tak, że byłbym podpity albo pijany to znając życie stwierdziłbym, że była brzydka i tylko tak mi się wydawało pod wpływem alko. (próbowałbym sobie to wmówić aby o niej nie myśleć). Niestety wczoraj pierwszy raz od tych 6 lat od kiedy chodzę do tego klubu byłem trzeźwy (1 piwo) więc wiem, że była bardzo fajna bo ją obserwowałem) Przytłacza mnie jeszcze jedna sytuacja ale o niej może trochę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupup up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaaa
Łukasz>>>JA TEZ WIEM TO NA WLASNYM PRZYKLADZIE..ale nie wszystkie lukasze to rozumią..bo ja znam takiego co mnie przez to z blotem zrownal, bo za bardzo tanczylam z innymi..i ten lukasz to nie moj chlopak co najlepsze w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ale to jednak coś innego, bo Ty do niego nic nie czułaś (przynajmniej ja wywnioskowałem to z Twojej wypowiedzi) a u mnie to jest najgorsze to, że teraz nie będę mógł o tamtej nocy przestać myśleć. I znając siebie zaczne się pogrążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaaa
fajnie...czy po 4 latach facet jeszcze kocha tak jak na poczatku????buuuuuuuuuuuuuuuuuu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaaa
sorki...roztkliwilam sie....nie wazne,dobranoc..zycze Ci abyc ją znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zauważyłam tu bardzo ciekawy
ewenement- nie bylo jeszcze w tym topiku zadnej buzki hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupu uip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupu uip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop kic kic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuupupu uip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milutkka
wiesz Łukasz (moge po imieniu?? :) ) ja mam tak czesto, np. widze faceta na ulicy, a potem mam go w glowie caly dzien, swoja droga to dziwne, widziec kogos pierwszy raz a robi na mnie tak niesamowite wrazenie :) ja mysle, ze to w Twoim przypaku to bylo zwykle zauroczenie, naprawde nie masz tym sie co przejmowac. W koncu doczekasz sie tej wlasciwej... i bedzie cudownie :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×