Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ameryt

hmm

Polecane posty

Gość ameryt

za chwile przyjdzie do mnie moja dziewczyna. mam zamiar rzucic sie na nią już na wejściu, nie zdarzy nawet zdjać bucików:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak masz rację
pogoń bestie garbatą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyulko ,żeby cie starzy nie nakryli i o gumce nie zapomnij , aha i sprawdx czy ta twoja flama sie dobrze podmyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sansilk
po co sie tym chwalisz , co zrobisz z laska , myslisz ,że inni to juz tak nie robia , nie twoja jedna laseczka na świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryt
jacy starzy?jestem jeszcze w siele wieku choć na emeryturze, małzonka moja w sanorium dwa tygodnie, wiem że nie zdarzy przyjechac, zazylem na te okolicznosć dwie niebieskie tabletki i rzuce sie na nią jak przyjdzie, nie przestraszy się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryt
właśnie przyszła i powiedziała, żebym wypierdalał :( ma dość mojego małego członka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryt
ostatnia wypowiedż drodzy forumowicze nie była moja, to nie ładnie tak sie podszywać pod kogoś urzywać brzydkich slow na moje konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oh oh oh..
wczoraj otworzylam drzwi mojemu lozkowemu tylko w przezroczystej koszulce i..nie zdazyl nawet wyskoczyc z butow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameyt8
Zapomniałeś napisać ,że na dworcu była dyskoteka, asz slipia jeszcze bolą od niebieskiej poświaty, nie wspominając o bolacych gnatach i ty duraku zamierzarz jeszcze sie bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×