Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzyćh

Poszła do ginekologa bez mojej zgody

Polecane posty

Gość Krzyćh

do faceta. Czuję sie jakby mnie zdradziła. Pytanie do mężczyzn. Nie denerwuje was jak inny facet obmacuje waszą dziewczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież to nie jest obmacywanie:O ginekolog też lekarz!! z reguły faceci są delikatniejsi i dlatego kobiety często do niego chodzą.. ja jeszcze nie byłam u faceta bo udało mi się znaleźć wspaniałą kobietę ginekolog:) muszę ci powiedzieć coś od siebie: jesteś głupi żę uważasz pójście do faceta ginekologa za zdrawdę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co że poszła - faceci to najdelikatniejsi ginekolodzy - wiem co mówię - baba tylko bólu potrafi narobić w takiej sytuacji. większość moich koleżanek uważa podobnie. Mój mąż nawet ostatnio był ze mną i był przy badaniu - 0 zazdrości. Oglądaliśmy naszego dzidziusia. Facet - nie żyj w Średniowieczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babka2
Krzych- nie rób siary !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intelekt
Uroczyście oświadczam, że nie mam nic wspólnego z Krzyćh,em!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhahahaha
Intelekt - a to dobre :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no ja Cie chyba rozumie..tzn no ja mam chlopaka;) ale tez bym sie dziwnie czula jaby poszedl do jakiejs babki zajmujacej sie sprawami penisa;) nie wyobrazam sobie jakby jakas lekarka go tam dotykala eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no o zdradzie ja tu nie mowie... :> tylko ze dziwnie by mi bylo:P no a Krzyćh chyba troche przesadzil z ta \"zdrada\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no o zdradzie ja tu nie mowie... :> tylko ze dziwnie by mi bylo:P no a Krzyćh chyba troche przesadzil z ta \"zdrada\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast sie cieszyc , ze mądra kobita poszła do lekarza to głupoty piszesz :P oj Bosze Bosze ... napewno sie na nią rzucił bo ma 17 lat :/ rozumu troszkę :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyćh.
Ja też chodze do tego samego gina,ale moja dziewczyna o tym nie wie.On uwielbia zgłebiać mojego nieświezego wedla metalowym wziernikiem.I dodam że moja dziewczyna ma na imie Karol :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OT2UZysWTmWQRdje7pl5pYIq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaus
Chłopie głupio gadasz. Nawet tytuł brzmi jak by pisał go niedojrzały chłopiec. Krzysiu nie chcę Cię obrażać bo może jesteś kolesiem za którym można by było w ogień skoczyć, ale zmień sobie spojrzenie na świat. Czy ty pytasz się dziewczyny czy możesz sprawdzić olej w silniku albo czy bez jej zgody możesz sobie umyć zęby. Ogarnij się. A co do pytania, czy czuję dyskomfort po wizycie, tak czuję ale taki sam jak po wyjściu od dentysty. Twoje zdanie w tym temacie jest nie ważne, jedynie to możesz zachęcać dziewczynę by badała się profilaktycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×