Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fasogis

miłość, seks i zęby - trudny temat

Polecane posty

Gość fasogis

wiadom, że nikt nie lubi partnera bez zębów, z nostkami czy ze sztucznymi szczękami ale czasem właśnie gość tak ma. Jak do tego sie ustawiacie, co jeśli poszłyście do łóżka i dopiero się po okazało, że gość ma plastyk w gębie. Czy to tak samo jak babka ma silikon w biuście ? Co tolerujecie a co nie ? Itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhh
to zależy od okoliczności, no bo jeśli face generalnie dba o siebie, jest przystojny miły i czysty a zęby stracił np. w wypadku to może coś by z tego było. Ale jak jest zapuszczony, spocony i do tego jeszcze bez zębów to PO MOIM TRUPIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
ale o co ci chodzi? Miałabym wyjmować szczękę żeby ci zrobić loda???? Ale ja nie mam sztucznej szczęki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co ci chodzi
to ty nie wiesz z kim sie pchasz do wyrka - nie wiesz, czy ma zęby czy nie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasogis
ale ja pytam jak gość ma problemy w szczęce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość touztoul
Przecież kiedyś wszyscy będziemy nosić mostki , a potem protezy. Rzadko zdarza się , żeby ktoś do śmierci nosił własne zęby. I wcale nie musi być brudasem i syfiarzem. Można stracić zęby w wyniku choroby , można mieć słabe zęby i czasem , po kilkukrotnym leczeniu , nie ma już czego leczyć. Różnie to bywa. Oczywiście to raczej rzadkie wśród młodych ludzi , ale też się zdarza. Wydaje mi sie , że można nad tym przejść do porządku dziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
jak w czasie pocałunku ten plastik nie przejdzie do mojej buzi to może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brondynka
No i te sztuczne ząbki muszą być dokładnie myte, a jeśli mimo mycia jest taki charakterystyczny brzydki zapach , to trzeba łykać tabletki z zielonej herbaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zęby to piękna rzecz
skora że dawno miniona ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aby dobry był w te klocki
zeby niewazne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×