Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metaxa-86

kto mi pomoze

Polecane posty

otoz mam nastepujacy problem...duzo tu ludzi wiec sadze ze ktos wrzuci cos sensownego..otoz poznalam jakies 3 miesiace temu przez neta kolesia..spotkalimsy sie 3 razy..i za tym 3 razem cos we mnie peklo i sie w nim zakochalam...dobrze sie dogadujemy i w ogle mamy caly czas kontakt..ale co ja mam robic..jak to dobrze rezegrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamowie
jak sie kocha to tylko mowic ze soba, spotykac, spedzac czas, zartowac, byc soba po prostu, w koncu pokochal cie za to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim sensie.....dobrze rozegrać? możesz bardziej sprecyzować swoją wypowiedź?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamowie
mowic sluchac spedzac czas mowic o tym co raduje ale i boli dzielic sie soba, swiatem, pasjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamowie
rozegrac = aby trwalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zgadzam się z przedmówcą lub przedmówczynią........być sobą :) a czas zrobi swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamowie
BYC SOBA, CZAS ZROBI SWOJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale generalnie chodzi o to ze chyba \"trafilam pod zly adres\" bo on nikiedy nie wykazuje wiekszego zainteresowania...i ja nie wiem co robic..czy mowic mu to co czuje...czy po prostu sie z tym schowac.. bo ciezko mi przewidziec jego reakcje na to...a poza tym chyba jak kazdy boje sie rowniez odrzucenia przez to co czuje do niego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie należy chować sie ze swoimi odczuciami, uczuciami.........szczerość i otwartość to podstawa :) udanego związku...... tak myśle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozecie wierzyc lub nie..ale ja sie strasznie z tym mecze...i nie wiem co zrobic..a szukam wsrod Was porady co zrobic...i z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa....może za bardzo się tym wszystkim przejmujesz....zupełnie nie potrzebnie....... musisz być sobą...albo ktoś zaakceptuje Cię taką jaka jesteś albo nie......a naciągane \"JA\" jest dobre ale na krótko..... jeśli coś leży Ci na sercu...to poprostu powiedz...a jego reakcja podpowie Ci czy jest właściwym facetem.......czy jest tym...którego szukasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Margarita :) ale ja sie z tym troszke gryze...bo moze tez tak naprawde nie jestem pewna tego co czuje..sama juz nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
metaxa.....jak czytam Twoje wypowiedzi to wydaje mi się że Tobie brak wiary w siebie....... nie jesteś pewna tego co czujesz........a czy teraz ktoś wymaga od Ciebie jakiejś pewności? daj sobie troche czasu......poobserwuj gościa.......przeanalizuj jego zachowanie....... 3 misiące to naprawde krótki okres czasu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie nie
moze zauroczyłaś??????cioooooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×