Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JaMorfeusz

Mam ochote na wirtualny sex

Polecane posty

Gość markiza chyba
nie lubi sledzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy żuczek
JaMorfeusz prosi bym skoczył po jeszcze jedno tanie wino. Może po nim markiza0211 będzie łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gonisz mnie...ja ukryłam się za tym drzewem...nie powiem,za którym...szukaj...jeju....serce mi wali,jak oszalałe...chyba jesteś blisko...tak...stoisz z tyłu tego drzewa i obejmując je delikatnie dotykasz mnie....ja znów uciekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy żuczek
Za markiza0211 leci butelka po winie. Szczęśliwie trafia w głowę i wprowadza ją w stan gotowości na seks. Nogi idą na bok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze ...juz mi przeszla ochota po tych bzdetach ... jakie kurwa drzewo? co to za pierdoly rodem z serialu wenezuelskiego... jakbym chcial pogadac o drzewach to wszedlbym na forum botaniczne kurwa mac... sorry za wyrazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihi
nogi zawsze idą na bok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy żuczek
JaMorfeuszowi po winie opadła ochota na seks i przyrodzenie. Z ruchania nici. Ale są jeszcze ogórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piję wina ja upajam się powoli cudowną grą,którą Morfeusz prowadzi tak delikatnie i to on a nie butelka spowoduje nóg rozwarcie,gdy swymi dlońmi wędruje po mych tajemnych zaułkach,których przecież nie zna...ale jakże mu serduszko puka,gdy trafia na na takie miejsce,i widzi me wijące się cialo i okrzyki ekstazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie co ja zrobilem!!!! zaraz powstanie kolejna czesc Harry\'ego Pottera...dwadziescia lat pozniej... przepraszam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy żuczek
JaMorfeusz w trakcie wędrówki po tajemnych zaułka zauważył że coś brązowego zostało na palcu. Szybko zerwał liść łopianu i wytarł palec. Jednak niemiłe wrażenie i zapach zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co;)jest odlotowo;)jeju ale jestem....idę pod prysznic,tam dopiero ...;)))pa,dzięki za rozgrzewkę,samej żle a i niekażdy tak potrafi jak Ty;)Morfi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żwawy żuczek
Rozpalona markiza0211 poszła za drzewo dokończyć to czego wcześniej nie skończyła. Po chwili w powietrzu uniósł się nieprzyjemny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×