Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla hotelarka

gdzie mam szanse pracowac po studium hotelarskim??

Polecane posty

Gość przyszla hotelarka

witam, za rok koncze owe studium, kiedys bylkam bardzo happy ze do niego chodze, teraz troche zaluje im blizej konca boje sie ze zostane bez pracy... gdzie sa szanse zarobkowania, czy pojscia na staz jesli chcialabym uczyc sie dalej, wasze doswiadczenia, dzieki papp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezaznajomiona
Rozumiem Twój lęk, bo sama go przeżyłam. Bez doświadczenia, po studiach, po których tak naprawdę miałam świadomość, że to tylko papierek i nic nie umiem. Ale dopiero w praktyce okazało się to o wiele łatwiejsze. Bo jest wiele firm i to niekoniecznie w branży, w której się uczysz, które potrzebują dokładnie Ciebie. Są gotowe przyjąć Cię i przyuczyć wszystkiego, co masz umieć. To naprawdę dobry start, gdyż możesz od tego miejsca zaczynać Swoją karierę finansową i zawodową. I tak naprawdę, jedyne co musisz zrobić, to wysłać oferty do firm, które szukają pracowników. I to niezależnie od tego czy spełniasz oczekiwania zawarte w ogłoszeniu czy nie. Bo często jest tak, że pracodawca sam nie wie, czego tak do końca chce. Przekonuje go kilka drobnych szczegółów z Twojego C.V., o których czasem nawet byś nie pomyślała, że mogą mieć znaczenie. Więc odwagi i powodzenia. Znajdziesz pracę szybciej niż myślisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla hotelarka
BOGINKO gdybys mogla bylabym bardzo wdzieczna!!!! moj adres mailowy dusia194@op.pl ze mna jest tak ze jeszcze nigdy dluzej nie pracowalam tylko jakies wakacyjne dorabianie typu rozdawanie gazet, dlatego tez bardzo sie tego boje, czekam na info dziekuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facettttt
Za godziwa kase to mozesz pracowac jedynie w agencji towarzyskiej. Jesli znasz jezyki obce, to mysle ze dobra kariere mozesz zrobic w hotelarstwie na Zachodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facettttt - nie poszywaj sie
hehehe, ale to tylko za 1. raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt palant z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
ja skonczylam studium hotelarskie i turystyczne i szczerze mowiac to byly najgorzej wydane pieniadze w zyciu mialam praktyki w biurze podrozy i hotelu.Ale zeby na stale pracowac np w biurze podrozy to trzeba miec studia turystyczne praktyke i certyfikat z jezyka a zarobki nie za tez wysokie.Jest to prowizja od sprzedaniej imprezy turystycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×