Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnaNiunia21

Dziewictwo

Polecane posty

Gość SamotnaNiunia21

Jak faceci podchodza do tego tematu. Lubią czy raczej ich to przeraza?? Prosze o odpowiedzi jestem bardzo ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 25 lat
i jestem jescze dziewicą jak się przyznaję to faceci się dziwią,a nie których to wręcz kręci a ja nigdy nie byłam zbyt śmiała do facetów i jeszcze ni miłam okazji żeby mój związek doszedł do tego poziomu żębym mogła się kochać z facetem, bo nie umiem bez miłości, mechanicznie na pierwszej randce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w żółtą bluzeczkę
Ja mam 23 lata i jestem dziewicą...mam narzeczonego, ale czekamy z tym do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnaNiunia21
Ciesze sie bardzo myslalam ze jestem jakims gatunkiem na wyginieciu ale widze ze sa jeszcze dziewczyny ktore sie nadzwyczaj szanuja, moje gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdf
a ja mam 16 lat imiałm 5 chłopaków ::O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w żółtą bluzeczkę
samotnaniunia21------>na sex nigdy nie jest za późno, a poza tym, uważam, że lepiej jest BYĆ z kimś, kogo się kocha całym sercem, niż żałować pochopnej decyzji. Mnie również cieszy fakt, że są dziewczyny, które się szanują i nie wskakują pierwszemu lepszemu do łóżka!!!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w żółtą bluzeczkę
dsfsdf ------>to na pewno nie jest powód do dumy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnaNiunia21
ubrana w żółtą bluzeczke----> masz racje najwazniejsza jest milosc, co z tego ze przespie sie z facetem z ktorym potem sie rozstane i zostana mi tylko przykre wspomnienia. A jak ktos zmienia facetow jak rekawiczki to tylko jedno o nim swiadczy...faceci zrywali po seksie(bo tylko na to liczyli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 23 lata
i tez jestem dziewicą:) miałam juz okazje przespac sie z facetem ale bez miłosci nie potrfaie, chce się kochać z kimś kto na to zasługuje, nie musze czekac do slubu ale chce zrobić to z kims kogo bede kochała i kto bedzie kochał mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci chcą się pieprzyć z dziwica która zachowuje się jak dziwka- bez względu na to co mówią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja tez dziewica...z 2 dzieciD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w żółtą bluzeczkę
Rebelia----->twoja inteligencja mówi sama za siebie...jestes dobra tylko do jednego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ubrana w żółtą bluzeczkę
Rebelia----->twoja inteligencja mówi sama za siebie...jestes dobra tylko do jednego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakbym miała tyle lat co wy to
bym sobie wibrator kupiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewica od niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roleczka ====
Jestem 18-nastoletnia dziewica i jestem z tego dumna...choc mialam okazje aby uprawic sex jakos nigdy nie czulam, ze to jest ta osoba z ktora chce przezyc pierwszy raz...dla mnie to musi byc szczegolne przezycie...nie z pierwszym lepszym...teraz mam chlopaka i mysle o tym...chcialabym ale z drugiej strony sie boje...tak dlugo wytrzymalam, ze teraz boje sie, ze bede tego zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha haha
czekac do slubu?ja tez tak myslalam ale wiem ze to bez sensu!!!kazdy facet odejdzie od Ciebie jak kazesz mu czekac!!!albo Cie zdradzi wiem bo sama to przezylam i to dwa razy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamotnaNiunia21
h ha----> ty jestes nienormalna co ty myslisz ze zwiazek opiera sie tylko na seksie?? Kobieto widac ze sie nie szanujesz, jesli facet odchodzi od ciebie ze wzgledu na to ze mu nie chcesz dac to znaczy ze nie zasluguje na ciebie. Co niektorzy maja niezle poglady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha haha
nie mow ze sie nie szanuje!!bo znam swoja wartosc!!!ale jak mozna myslec jak facet Cie zdradzi?I I ZWIAZE sie z Ta osoba?ja tez jestem za Tym aby najpierw poznac ta osobe i sa ciekawsze rzeczy od sexsu!!ale tak jak mi mowili to sie czuje ze chcesz to robic!!a ile jest topikow o sprawdzaniu i nie kupowaniu kota w worku?przekonalam sie juz dwa razy ze dla nich jest to wazne ale ja nie zmienie swoich zasad chodzby mialabym przez to zostac sama!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha haha
moge wiedziec ile jestescie ze soba?sorki ale za bardzo na tym temacie sie sparzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcol
Dla mnie nie dziewice są dobre do zabawy. Ale na żonę się nie nadają. Jak szukałem dziewczyny na stałe to tylko dziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ma inteligencja do sexu? wiesz nie rozmawiam o Platonie jak się pieprze... poza tym gadanie o kwiatkach motylkoch i pozycji po bożemu jest ciekawa przez pierwsze 6 m-cy życia sexualnego. Żądza, namiętność, pasja nie ma nic wspólnego z domowym zaciszem- życzę więcej orgazmów... albo chociaż jednego bła ha aha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewice mają ochotę wszystkiego spróbować???? kto Ci naopowiadał takich bajek- dziewica jest przerażona a nie ciekawa ha ha ha boże naiwności wszechobecna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcol
Mi sią raczej wydaje że jak kobieta puszczała się przed ślubem to i po ślubie będzie jej łatwiej zdradzać. Taka kurewska natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhh
Rozumiem, ze potrzebna wam milosc aby uprawiac seks, rozumiem tez, ze niektorzy chca czekac do slubu-kazda osoba jest inna i kazdej co innego odpowiada. Jednakze jednej rzeczy nie umiem pojac: dlaczego mowicie, ze nie uprawianie seksu jest szanowaniem siebie??? Czy to rowniez znaczy, ze uprawianie seksu jest rownoznaczne z pomiataniem soba, i brakiem szacunku dla samego siebie? Bo takiego rozumowania jakos nie moge zrozumiec.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcol
Odpowiem Ci jako facet. Nie wyobrażam sobie aby inny facet spuszczał się w moją żonę. Sam do siebie nie miałbym szacunku jakbym z taką się ożenił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhhh----> nie próbuj nawet tego zrozumieć:P Niestety często dziewice dorabiaja sobie ideologię do swojej seksualnej abstynencji, ale po co - nie wnikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meżuś
Raczej te dajki za wszelką cenę próbują zdeprecjonować wartość dziewictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×