Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SamotnaNiunia21

Dziewictwo

Polecane posty

Gość dziewica21
o tak spuszcxzał się o la boga i co teraz ojej mężuś taki mnie wydymał zanim się chajtnął z popaprańcem... dobrze mu było ale ma priorytety moherowe i mnie z brzuchem zostawił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a kim jesteś. Dla każdego następnego favceta będzies tylko kolejną szmatą do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie szmatą bo jest kobietą :> a ty jestes żałosnym seksistowskim, zakompleksionym hipokrytą który pieprzy żone po bożemu myśląc że nie udaje orgazmu- biedny robak z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietą to jest moja żona. To określenie do takich jak ty się nie odnosi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie uchowały takie prostaki się niestety rodza a zakompleksione baby na nich leca bo rżną amantów, a potem mówią \"do garów babo i podaj mi piwo\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mężuś ty cipo- weź się już zmyj z forum bo śmierdzisz innymi kutasami- pewnie jestes ukrytym homoseksualistą, albo jakimś zwyrodnialcem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mAaAAŁA
mOŻE I NIE JEST DZIEWICĄ. ale to nie znaczy aby taką kobietę od razu skreślać. nIESTETY PANOWIE CZĘSTO W TEN SPOSÓB POSTĘPUJĄ. Ostatnio od chłopaka z którym byłam 2 lata, usłyszałam wlaśnie to zdanie. "nigdy z używaną bym się nie ożenił" w odniesieniu do własnej osoby. TAK NIE WOLNO. Do tej pory mnie to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście z frustrowane, bo już się nie raz przekonałyście że jak facet szuka żony to chce dziewice a nie takie wywłoki. I jeszcze wyżywacie się na dziewicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
faceci którzy mówią z używaną się nie ożenie to hipokryci, sami wzięli a innym żałują- to są mężusie którzy pieprzą sekretarki w delegacje a żony mają tylko po to by rodziły potomstwo- kobieta nie krowa- nie musi rodzić i może mieć bujne życie sexualne- dziwkę wymyślili faceci którzy się wstydzili powiedziec co ich podnieca! Jestescie żałosną namiastką, nie mężczyzny, ale już nawet człowieka- nie żal mi was, chetnie będę patrzeć jak zdychacie na AIDS zarażeni z przydrożną ukrainką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo tego typu kurwy wmawiają dziewczynom, że dziewictwo nie ma dla mężczyzn znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
mężuś- ty dziwko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
tak jestes dziwką, kurwą, wywłoką, szmatą- bo się puściłeś przed ślubem i wmawiasz sobie ze to dla dziewicy nie ma znaczenia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem dziwką bo jestem facetem. A nas to określenie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
dziwkarz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
jesteś tępym chujem!!!! jestes zakała narodu, wstydem dla katolickiej pożadnej rodziny!!! ty popaprańcu chory zwyrolu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem szanowanym mężem, a na dziwkach nie bywam, odkąd spotkałem moją żonę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 847168923765043
odkąd... jesteś zwyrolem- szumowiną, która łajdaczyła się po kątach!!! zakała polski!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym popracuj głupia szmato nad ortografią. Ale jak można nipisać \"pożądna\" w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
Meżuś, już nie udawaj takiego macho, tylko spradź, czy przypadkiem nie chowasz dzieci swojego sąsiada, a jeżeli ich jeszcze nie macie, zapamiętaj tę radę na przyszłość, buahaha :) :) :) Cos mi się wydaje, że masz problemy z potencją, żona musi szukac pomocy u kolegów i tylko na forum możesz sobie pogadać, biedny rogaczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manowar
Dziewicą był niby twoja żona? Ty się błonką cieszyłeś, a ona dupę wystawiała do anala aż miło :b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żałosny jesteś, wymyśl coś ciekawego jak próbujesz mi dociąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×