Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ola piko

w stringach na plaże tak, ale czy topless wypada

Polecane posty

Gość ola piko

no włąsnie zbliża się lato. odpowiedzcie, bo w zeszłym roku zdarzyło mi się wystapiś w stringach. nawet fajnie było. zaczynam sie zastanawiac nad toplesem. ale czy to wypada bo mama krzywo patrzy juz na same stringi na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu
fuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy to nie ja
przepraszam a moge spytac gdzie wystepowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali być Kali mieć
a fe! wstydziłabyś się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola piko
za naszym miastem jest jezioro, dość spore z wyspą. tam byłam rok temu w stringach. ze mną byla jeszcze koleżanka zeby mi dodać otuchy też włożyła stringi. ona się bardziej tylko opalała na leżaco. ja czesciej od niej wskakiwałam do wody. no i wzork plci przeciwnej też był na nas skierowany. ale nie zanadto, bo duzo chłopaków nie było. no i teraz dylemat, czy wystapic topless. bo na piersi można nałożyć spora warstwę kremu uv i będzie ok. tylko czy wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojo
ale masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu
niw wierzcie dziewczynie, ze gdzies nad jeziorem w koziej wolce edzie wystepowa topless :D nawet stringi poddalabym pod watpliwosc :D gdzies moze n francuskiej rivierze, ale nie w poslkiej zasciankowej koziej wolce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola piko
topless jeszcze nie występowałam - zastanawiam sie nad tym! w stringach zdarzyło sie z koleżanką rok temu i było fajnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyższa półka
To ja już bym bardziej była za topless - że wypada. Stringi to dla mnie ohyda i brak smaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to ja czy to nie ja
a co ci zalezy? :D ja bym tak wystapila ale nie mam stroju toples :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób to nie przejmuj się
:D a jaki masz rozmiar że tak zapytam? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłe chłe
a co nie idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porada dnia
to idz na tą wyspe, skryj sie za krzaki :) Znam jedno jeziorko, gdzie jest specjalny teren dla nudystów, jest on otoczony zaroślami i prowadzi do niego wąska ścieżka. Dla odważnych. Serio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tewT
nie polecam bo zaczną ci się cycki marszczyć- wiadomo przecież że od opalania robia się zmarszczki fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem....
w Polsce nie wypada:o ale jesli pojedziesz na wakacje za granice do hiszpani czy wloch to luz tam bardzo duzo kobiet opala sie topless i nikt sie nie burzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola piko
jestem zainteresowana toplessem, bo czytałam, że jest bardzo zdrowy, oczywiście pod warunkiem, że posmaruje się grubo piersi kremem z filterm uv, lub kremem sun-block. a może ktoś słyszał inaczej, bo tewT pisze, ze cycki się marszczą od słońca, więc już sama nie wiem, czy to zdrowe czy nie. w stringach sie kąpało fajnie, bo woda tak miło opływała pośladki ;-). ciekawe jak jest z biustem, chciałabym po prostu sprawdzić. i tyle:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do OLI
Rzeczywiscie idiotka.A idz se na plaze nawet nago...kogo to obchodzi??????????A gapic sie beda nawet jesli jestes pasztet,bo oni jak widza kawalek dupy nawet okropnej to sie gapia...niekoniecznie z zachwytem.Wiec sie nie podniecaj idiotko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja się nawet
kiedyś opalałam zupelnie nago. ale to było u mnie na działce zabudowanej i nikt mnie nie mógł widzieć. nikt, zupelnie nikt!!! to fajnie być opaloną "na równo" ;-) i nie mieć tych białych placków na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
wtrącę się bo wieje mi tu średniowieczem .Moja druga połowa opala się topless w stringach ale nie tu tylko w Hiszpani bo w polsce spaliłybyście ją na stosie ,choc myślę że jesteście trochę hipokrytkami .Jak checie to opalajcie się na zebrę ,mnie nic do tego ale o waszych białawych dupciach też można powiedziec fuj!!!!A cycki i tak się wam pomarszczą czy będziecie opalac czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
a w przerwach chodzi na solarkę, żeby zlikwidować trójkąciki nieopalonego ciałka pod stringami. bo moja dziewczyna to prawdziwa barbie - z równomiernie zabarwionego plastiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Topless
jest bardzo fajne ale w Polsce nie zrobiłabym tego. U nas trochę inaczej na to się patrzy. Jesli chcesz normalnie się poopalać i popluskac to odradzam, ale jeśli masz na celu ściągnięcie na siebie uwagi wszystkich przebywajacych tam osób to to na pewno zadziała, chociaż niekoniecznie będą to przychylne spojrzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
Jakiegoś podszywacza pogieło i na łeb mu się palnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
i na łeb mu się opalnęło na solarce, chciałem napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markus
sobie depiluję bo uważam że obrosnięte jaja przypominają gniazdo ptaka z jajami i wystającym dziobem A depiluję bo nie ma po tym ścierniska, a wiecie, że nieopalone ściernisko wygląda jak nieopalone ściernisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku na plaży wszystkie lasie będą chodziły i opalały się z cycusiami na wierzchu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chcesz sie przekonac jak to jest to sie przekonaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×