Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zetkaa

Dziewczynki, jak pozbywacie się włosów w miejscach intymnych??

Polecane posty

Gość proszęęęę
poleććcie mi jednak jakiś wosk do depilacji w domku.. proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskiem
muffinka na pewno jest gdzies u ciebie gabinet kosmetyczny, a jak nie u ciebie to w sasiednim miescie. Przeciez chyba nie mieszkasz na pustyni? Ja tez za pierwszym razem wstydzilam sie powiedziec,ze chcialabym miec tylko paseczek. Wygladalo to tak,ze powiedzilam tej kosmetyczce,ze im bardziej mi wydepiluje tym lepiej. Dala mi takie jednorazowe majtki,ktore sa bardzo wyciete. I w sumie wyszlo na to,ze zostawila mi tylko taki maly trojkacik i minimalna ilosc wlosow na wargach. Ale nastepnym razem poprosze ja zeby mi wydepilowala bardziej. W sumie taka wizyta niec przypomina wizyte u ginekologa, tylko atmosfera jest troche przyjemniejsza ;) Jesli sie wstydzicie, to lepiej wybierzcie kosmetyczke,ktora jest mloda dziewczyna, bo stare baby moga sie troche oburzac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskiem
A wosku do depilacji w domu ci nie polece,bo nie uzywam :) Szczerze mowiac balabym sie. Nie zdobylabym sie chyba na to,zeby ten plaster oderwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęę
raczej nie znajdę u sibie w mieścince kosmetyczki która by depilowała ale to nawet nie o to chodzi.. dla mnie koszmar rozebrać się przed ginem a co dopiero na własne życzenie u kosmetyczki. wiem wiem.. może wyda wam się to śmieszne ale jednak nie chce jeśli możecie to polećcie mi jakiś wosk.. będę dzielna i przetrwam te katorgi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskiem
A za plastry do depilacji w domu zaplacisz tyle ile bys zaplacila u kosmetyczki (o ile nie wiecej),a efekt niepewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabrasa
a jak wyglądaja takie majtki, no własnie i czy nie trzeba się całkiem rozrbrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskiem
proszęęę, ale ta wizyta naprawde nie jest straszna :) To nie wyglada tak,ze siedzisz z rozwalonymi nogami i wszystko ci widac :) Siedzisz w majtkach (swoich albo jednorazowych) i raz masz zgieta jedna noge, raz druga. No ale jak naprawde nie chcesz, to slyszalam (ale tylko slyszalam, nie znam z wlasnego doswiadczenia), ze Veet Duo Bikini jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęę
Kochane nie chodzi o pieniążki nawet(chociaż o to też po części).. po prostu NIE CHCE DO KOSMETYCZKI!!! :P wolę sama.. tak jak chcę.. no i ja.. jakby to napisać.. trochę wstydliwa jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka
Jednak nie ma u mnie takiej kosmetyczki, którą mogłabym o to poprosić. Mieszkam na prowincji, prawie jak pustynia :) Nie maiłabym oporów przezd rozebraniem sie przed kobieta, bo przecież nie ja pierwsza przyszłabym do niej z taka sprawą... jednak naprawde nie mam sie gzdie udać. Chyba będę zmuszona wybrać się do jakiejs większej "prowincji" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęę
veet.. hmmmm.. spróbuję :) mam nadzieję, że swoim krzykiem nie spowoduję trzęsienia ziemi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kota3
ja tam golę żyletką i po 1 dniu już odrosty widać więc lipa :-[ chyba jakiś krem depilująy kupię... bo na pewno nie woskiem :D albo nie do kosmetyczki, o nie!! wywalać cipkę przed obcą babą :D w życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskiem
proszęęę, to jesli zdecydujesz sie wydepilowac sama w domu, to kup sobie w aptece Alantan Plus krem (ok 7 zl) i smaruj sie nim po depilacji, zebys nie dostala zapalenia mieszkow wlosowych (czyli zeby cie po prostu nie obsypalo :) ). Mozesz tez kupic Sudokrem,ale on jest juz drozszy. I pamietaj,zeby resztki wosku zmywac oliwka,a nie woda. Nie wiem dlaczego,ale kosmetyczka mi tak mowila,ze nie wolno zmywac woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabrasa
słyszałam że sa jakies spray-e do znieczulania skóry przed depilacją? czy to prawda? czy kosmetyczki tego uzywają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woskiem
Ja tam sie jednak wole oddac w profesjonalne rece :) Dla kosmetyczki moja cipka nie dziwna, wiec czego mam sie wstydzic. A przynajmniej mam gwarancje,ze zabieg zostanie zrobiony dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczkowo
zapraszam wszystkie panie na www.gosiaczkowo.forumer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęęę
DZIĘKUJĘ 👄 to będę próbować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęęę
aaaaa.. co do kremów to nie jestem przekonana.. nie wiadomo, co do za świństwo a na dodatek większość z nich nie usówa włosków :( w ogóle do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka
kremy w ogóle nie działają! ostatnio w akcie desperacji [miałam dośc depilacji maszynką :o] zrobiłam przegląd kremów. Zaden nie działa. Nawet na moje delikatne włoski pod pachami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęęę
ehh dziewczynki.. mamy nieźle przechlapane :( tyyyyle wysiłku, żeby być piękną :P ale przede wszystkim zadbaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie płacicie za depilację tylko 25 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sekrecie
przyznam wam sie ze ja po prostu wyrywam sobie wiekszosc wloskow z warg i pomiedzy posladkami...nie penseta tylko zwyczajnie, palcami sie skubie, strefe bikini depilatorem elektrycznym silk epil a jak cos zostanie to pensetka... zero podraznien..no chyba ze cos wrosnie..;-) a wloski ktore zostawiam (bo uwazam ze powinna miec je kobieta, nie jestem dziewczynka, zeby lysa tam chodzic\) podcinam nozyczkami po prostu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muffinka
proszęęęęęę, święta prawda! Ja dziś nie mogłabym czuc się dobrze NIEwydepilowana. Grrr :o Ale codzienna walka z maszynką już mnie wykańcza. Wyruszam w poszukiwaniu dobrego gabinetu. Droga daleka! :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszęęęę
muffinka święta racja. już od dłuższego czasu zastanawiałam się nad kupnem depilatorka.. ALE.. po 1 bojęsię że umrę z bólu a po 2 że okaże się jakiś szajs a przecież depilatorek to jakieś 200-300 zł. Co sądzicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_skakanka
Tylko kosmetyczka i gorący wosk!!! Zrobi to profesjonalnie i wcale nie drogo! A spokój mam na 3 tygodnie. Jestem brunetką i po zwykłej maszynce włoski odrastały mi juz po kilku godzinach :( a jaki był ból, jak wrastały! Po wosku odrastają delikatne i jest ich coraz mniej! Żałuję, że tak późno odwazylam sie na taki sposob depilacji! Dziewczyny! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamantka
Chlopak mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja goliłam sama w domu woskiem, nie jest tak strasznie ale nastepnym razem ide do kosmetyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chciałabym iść ale nie mogę się przemoc;// nie ze względu na wstyd ale boję się że bedzie bardzooo bolało;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×