Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedziewica

CZMU OSTATNIO DZIEWICE CIESZĄ SIĘ TAKIM ZAINTERESOWANIEM

Polecane posty

Gość bfx ngx
hahaha kolega sie irytuje...tak wogóle zniewiescialy jestes skoro przesiadujesz na kobiecym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
moja żona własnie wróciła z pochodu trzeciomajowego, na którym była z kołem różańcowym. i wszystko byłoby fajnie, gdyby nie zapach wody kolońskiej księdza Stefana na jej udach. znam ten zapach, lubię, gdy tak pachną mi pośladki po spotkaniach kościelnej straży pożarnej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fececi ale z was zjeby siedzicie na forum o tematyce sexu... pomyślcie o swoich żonach- uważacie że sa naprawdę takie tępe? No bo albo sącnotliwe jak zakonnice i głupie jak but że nie trzymają was za spodnie cobyście nie łajdaczyli się po forach erotycznych... albo wy jesteście głupi bo myślicie że one są cnotliwe a one tylko udają i rypią się za waszymi plecami- nie znam kobiałki co by nie miała pokus, są takie same jak wy, ale boicie się być rogaczami i uparcie twierdzicie \"moja żona nigdy\" bła ha ha ha, wóz albo przewóz- wy dekle albo wasze żony dekle, tak czy siak macie zjebane małżeństwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
Do gowna prawda...dla mnie dziwka ,to kobieta,ktora bierze pieniadze za seks ,a ta,co ma bujne zycie erotyczne to po prostu kobieta ,ktora lubi seks...Jezeli takie kobiety nazywasz ladacznicami ,to Wy mezczyuźni,ktorzy z takimi kobietami sie zadajecie,to zwykli dziwkarze..i na pewno nieraz byłes takim dziwkarzem,a fujjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym jak możecie mówić że wasze żony sa w porządku skoro wy o kobietach cały czas mówicie jak o bydle które nie da się albo da się upilnować- ja współczuje waszemu bydłu w kuchni mam nadzieję że wam sianko na kolacje smakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
GORACE WARGI-popieram Cie ,masz racje,najdobitniej to okresliłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
bo to jest forum dla kobiet...zreszta jak wspomniala kolezanka dekle nie rozumieją...poza tym pisałam "wy" czyli faceci udzielający sie na tym topiku...nie czytasz od poczatku nie odzywaj sie...a pojebany to moze jestes ty...nie moze ale napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
Goracewargi gratuluje bystrosci umyslu i przenikliwosci :classic_cool: Twoja teoria zrzucila mnie z nog :D Nawet moja zona przyznala, ze pieprzy sie z kim popadnie :D:D:D Oczywiscie zeby tylko utrzymac Twoja racje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
gówno prawda to co piszesz to prawdziwe gówno prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pożądni... przynajmniej tacy faceci za jakich WY się uważacie to powinni teraz być w pracy/ tulić żonę/ czytać dziecku/ zajmować się rodziną... itd, a nie być na forum o sexie męskim, damskim, hetero, gejowskim czy jakimkolwiek innym trepy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do g. prawda
jeżeli mówisz "o 81%" to jest to dokładnie stosunek 1 do 1,81, a nie 19 do 81 19 do 81 to 426% i takiego przyrostu mózgu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molimanoli
Do Gowno prawda!!! Jezeli miałes tylko jedna kobiete w zyciu ,to OK.ale jezeli nie ,to jestes łajdakiem posuwajacym co na drzewo nie ucieka hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mówię że Twoja żona się puszcza, ale że ma pokusy bo ma ciało i pewnie nigdy nie miała orgazmu bo jak musiała być dziewicą to pewnie i nauczono ją by się nie masturbowac, nie zna swojego ciała i udaje że jest jej z tobą dobrze ośle- 80% mężatek udaje orgazm!!!! wasze żony nie miały nigdy dobrze- powód do dumy błha ha aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
Deklem jestem, w dodatku nie porzadnym bo siedze na forum :D:D:D Ale zenujacy jestescie ;) Gowno mnie to obchodzi z kim sie pieprzycie, ja mam to na czym mi zalezy i jestem szczesliwym a wasze pierdolenie tylko mnie rozsmiesza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
A skad zalozenie, ze moja zona jest w 80%? Owszem nie miala na poczatku orgazmu ale teraz fruwa po suficie ;) I po co tak od razu generalizowac skoro wy zadnego pojecia nie macie o tym co wam pisze ;) Glodny sytego nie zrozumie i kropka. Powodzenia, pieprzcie sie dalej, w koncu pochwa to nie mydlo, nie zmydli sie na pewno :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfdser
to oczywiste ,ze sa mniejsze szanse ,ze dziewica zdradzi.Ale tu nie chodzi o to tylko raczej o to ,ze jest sie dla niej kims wiecej niz tylko epizodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
gowno prawda 🖐️:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gratuluje że lata po suficie- przyznajesz że nie miała teraz ma- spoko- czasem zdarzy się że ludzie się dobiora mimo braku wcześniejszego doświadczenia - brawo, ale jesli Ty nie byłeś prawiczkiem to jesteś tyle wart ile kobiety które obrażasz- basta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego myślicie że jest mniejsza szansa!!! wręcz odwrotnie- kobieta która miała mężczyznę i decyduje się na trwały związek to kocha i jest wierna a dziewica tylko zauroczona, nie zna pełni słowa kocham (to szacunek, pożądanie itd.) jest narażona na pokusy jak każdy a do tego nie zna innego \"smaku\"- to zakazany owoc, a jak wiadomo każde zakazane chce się znać i spróbowac- bądzicie chłopcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intersuja cie kobiety
wiec siedzisz na babskim forum ?ceibie powinna interesowac ta twoja jedyna. Co cie inne obchodza - i tak ich nie bedziesz miał. Chcialabys ,zeby twoja siedziala na erotycznym forum dla męzczyzn? Bo ja by interesowala ich natura?Juz to widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
goracewargi bravo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
Alez bylem, wystarczy czytac ;) Seks to nie dobor, to kwestia namietnosci i odrobiny techniki :) Po co sie tak zloscic ;) Jak wam i waszym facetom sie to podoba, to ja sie naprawde z waszego szczescia ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
A nie widzisz w tym logiki? Interesuje mnie natura mojej kobiety, a nie poznam jej na forum dla facetow :) Czytajac tu co niektore madrzejsze tematy poznaje swoja partnerke, takie to dziwne? Mowie o psychice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole dziewice
Ide bo mnie znudziliscie juz ta wasza klotliwoscia ;) Jak tylko czlowiek ma inne poglady to besztaja od dekli i przypierdalaja sie do nie majacych znaczenia szczegolow :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
i kto to mowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
uczepiles sie tego durexa jak rzep psiego ogona...idz bo juz zanudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
nie nie czepiam sie...ale poczytaj swoje wypowiedzi moze zrozumiesz...mam w nosie to co ty i twoja zona robicie...nie moj cyrk nie moje malpy...poza tym z kurwa to mozesz do swojej zony a nie do mnie...zrozumiano??czy przeliterowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej
zostań mężem tej jednej ze 100, która się prześpi z 19 facetami. czego życzymy serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bfx ngx
i gówno wiesz o mojej definicji milosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystarczy że jedna ze 100
pójdzie z 19 i będziesz miał taki sam wynik, osiołku. do książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×