Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dara

orgazm a pieszczenie sutków...miałyście tak

Polecane posty

jestem ciekwa ile kobiet jest w stanie osiagnac orgaz przez pieszczenie brodawek....ja miałam taki jest fantastycznie.....brodawki sa duze i twarde to naprawde podniecajace....a jeszcze bardzej gdy pieści je inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
zdarzają mi się orgazmy sutkowe :P ale denne są :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sxcrewball
ja jeszcze nigdy takiego niemiałem.Ale dziś poprosze dziewczyne zeby mi taki zafundowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mialam
ale czuje sie jak przed orgazmem gdy moj facet mocno ssie moje brodawki, moze kiedys uda mi sie osiagnac w ten sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśta
podobno tylko 2% kobiet mogą osiągnąc orgazm w ten sposób. dara, gratuluję i zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniśta
nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to możliwe
u mnie pieszczenie sutek to podstawa orgazmu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly_with_me
Mam, czesto... przyjemne.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do fly_with_me ale masz orgazm przy pieszczeniu samych sutków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
???????????????????????????????????????????????????? i kiedy jest lepiej gdypieści je facet czy kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly*lilly
A ja przeczytałam "orgazm a pieczenie sutków" i myślałam, że orgazm powoduje u ciebie pieczenie sutków :-))))) Cóż mocno przemeczona jestem dzisiaj ale chociaz sie usmiałam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazdrośnic
to jest możliwe, ale partner rzadko aż tyle czasu im pościęca by zdarzało się to częściej. poza tym to jest tak, że gdy facet pieści mi brodawki sutkowe to niewiem jak, ale wszystko czuję w kroczu, tzn. poniecenie, trudno to wytłumaczyć, więc nie wytłumaczę bo niewiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście ze mam
ba pytanie ... widze fajerwerki, gwiazdy ... wszechświat... ale to zasługa mojego faceta, choć w tym jest dobry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasjerka z Biedronki
a ja nie miałam takiego jeszcze , czasami pieszczenie sutków mnie wkurza a czasami to faktycznie duuuuza przyjemnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly*lilly
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale nudy nikt nic nie napisze.....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly*lilly
,,,,,,,,,,,.....................'''''''''''''''''''''''.................,,,,,,,,,,,,,,,,, ;;;;;;;;;;;;////////////;;;;;;;;;;;;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajanigdynic
a ja nie mialam nawet orgazmu normalnego nigdy!! co dopiero sutykowego.. na dodatek nie przepadam za pieszczeniem sutków, wolę jak muska delikatnie całe piersi albo tyleczek wiec lipa ze mna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly*lilly
do ajanigdynic poważnie nigdy nie miałaś orgzamu,,,,a ile masz lat ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajanigdynic
24 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly*lilly
ja mam 25 ....pociesze cie musisz sie tego nauczyc ....ojej nie wiem jak ci mam to powiedziec sama wyczujesz kiedy bedziesz bardzo podniecona to wtedy to podniecenie przejdzie w intensywniejsza fale czyli byc moze bedziesz miała orgazm............ja sie go nauczyłam sama sie masturbujac poznałam swoje ciało i powiem ci ze orgazm moge osiągac na wiele sposobów......sex bez orgazmu to jest straszne.......niewyobrażam sobie tego.....mam tez dni ze poprostu pomimo wielu staran orgazmu nie mam ...nie wiem czemu tak sie dzieje.....poprostu niby brakuje mi krok ale nie moge go osiągnąć,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 25 ....pociesze cie musisz sie tego nauczyc ....ojej nie wiem jak ci mam to powiedziec sama wyczujesz kiedy bedziesz bardzo podniecona to wtedy to podniecenie przejdzie w intensywniejsza fale czyli byc moze bedziesz miała orgazm............ja sie go nauczyłam sama sie masturbujac poznałam swoje ciało i powiem ci ze orgazm moge osiągac na wiele sposobów......sex bez orgazmu to jest straszne.......niewyobrażam sobie tego.....mam tez dni ze poprostu pomimo wielu staran orgazmu nie mam ...nie wiem czemu tak sie dzieje.....poprostu niby brakuje mi krok ale nie moge go osiągnąć,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajanigdynic
no mi zawsze brakuje własnie ten krok... co prawda ja uwielbiam seks i jest mi wspaniale ale orgazmu nie miałam nigdy i boje sie ze juz go nie bede miec :( mialam 3 ffacetów w łozku i kazdy byl inny .. klazdy wspanialy i nic wiec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z wielu...
mam trzy rodzaje orgazmów: pochwowy, łechtaczkowy i sutkowy. tn pierwszy osiagam najrzadziej, pozostale dwa zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam
sutkowy, łechtaczkowy, pochwowy, analny - kolejność nieprzypadkowa ;-) ale musze zaznaczyć że przy tym pierwszym pomagam sobie zaciskaniem nózek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pochwowy, analny, łechtaczkowy......zdarza sie ze mam 2 lub 3 naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pochwowy, analny, łechtaczkowy......zdarza sie ze mam 2 lub 3 naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×