Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie_lubie_poniedziałków

Nie ma litości dla sku......!!!

Polecane posty

Gość nie_lubie_poniedziałków

Poznaliśmy się jakieś 3 lata temu zakochałam się w nim od pierwszego wejrzenia, bylismy ze sobą ale po paru miesiacach jakoś sie skończyło. Po roku znowu sie odezwał jedno spotkanie trochę przytulanek i 2 miesiace ciszy zaczylismy sie tak co 2-3 miesiace spotykac zawsze jednen dzien zawsze obiecywał ze bedziemy razem ze ma teraz kłopoty w domu itp. doszło do tego ze nawet wylondowałam z nim w łóżku i znowu cisza. Odezwał sie 3 dni temu napisał na gadu gadu że jest dupkiem itp. że przeprasza mnie za wszystko wie ze mnie zranił itp. ja juz miałam dość i powiedziałam ze mozemy sie spotkać tylko poto żeby pogadać o tym w jakims miejscu publicznym, jednak do tego spotkania nie doszło wczoraj pisał mi SMS że jestm jednyną kobietą którą kocha ze tylko mnie kocha jak nikogo innego i dopiero teraz to zrozumiał i powiedział ze wysle dziś SMSa o kótrej sie mamy spotkać (nie wysłał) popołudniu pojechałam z kumplem do parku chiałam włąsnie kupić sobie piwo gdy patrze a tu On z znajomymi. Od razu zrobiłąm w tył zwrot i poszłam jak najdlej zeby mnie nie widział bo nie byłąm pewna czy jest z dziewczyną czy nie, na szczescie mój kolega miał przy sobie lornetke :P i ja ja jakaś idiotka latałam po cąłym parku z nią zeby go zobaczyć w końcu jak weszłam na dzewo miałam idealny wiok i widzałam wszystko jak ją przytulał całował itp. a potobno wczoraj mnie kochał ?? postanowłam do niego podjechać on akurat wychodził jak mnie zobaczył tak jakby nigdy nic uśmiechnął sie i powiedział mi część a ja mu pokazałm środkowy palec :) później dostałąm od niego SMSa o treści że mam sobie ten palec wsadzic do ..... Teraz chce sie zemscić (nikt nie bedzie mnie tak traktował) na nim ale nie wiem jak mam to zrobic proszę o pomoc z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiu fiu fiuu
Ja bym sie nie pokazala nawet w parku z kumplem, ktory nosi ze sobą lornetkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_lubie_poniedziałków
On jest leśniczym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_lubie_poniedziałków
chciałam powiedzieć parkniczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm
pier...l drania, wiecej mu nie odpisuj bo znajac takich typow jeszcze niedlugo sie odezwie, wiesz 2-3 miesiace mina i znowu stwierdzi, ze jestes jedyna. a jak juz chcesz sie mscic to mu wyrob opinie na jaka sobie zasluzyl, niech laski trzymaja sie jak najdalej od niego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×