Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klara veritas

JESLI KOBIETA RAZ SIE PRZESPI Z MEZCZYZNĄ-TO JAK JEST PÓZNIEJ PRZEZ NIEGO PÓZNIE

Polecane posty

J PRZEZ NICH SPOSTRZEGANA Chodzi mi np. o taką sytuacje jak :upojna noc u niej w domu. JAK JA SPOSRZEGA OBCY FACET Z KTORYM SIE ONA PRZESPI A JAK KOLEGA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz, bo wydaje mi się że to zrobilas:( no nieładnie bardzo, uważaj bo możesz być postrzegana teraz jako kobieta na jeden raz naiwna i chętna. Ale sobie sama piwka nawarzyłaś to teraz pij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo po co byś pytała?? Ciekawość? może masz ochotę to zrobić albo zrobiłąś myśłę ze inna opcja nie wchodzi w grę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym zapytała DLACZEGO to zrobiła. Sytuacja wiele by wyjaśniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa
a nigy tego nie zrobiłam i nie mam zamiaru bo żyję w szczęśliwym związku. Ale właśnie czy zawsze kobieta musi być postrzegana jako łatwa i naiwna??? Jeśli sama tego chce, jeśli bawi ją przygoda na raz, taki maly odskok. No właśnie jak postrzega to facet ten przypadkowy, albo ten długoletni przyjaciel???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FaCet_
jest postrzegana jako laska na jedna noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa
no to luz, bo ona nie chce być postrzegana inaczej tzn. jako materiał na żonę, ona chciała też tylko spędzić z nim jedną noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxx
niestety raczej jako panna na jedną noc, na telefon: przyjedź oczywiście jeśli obie strony przyjmują takie reguły gry to ok. ale myślę, że żaden facet, któremu zależy na dziewczynie nie zaproponuje jej sexu na 4 randce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa
Wy nie kumacie. Laska nie chce być dziewczyną, ani żoną, nie chce nic poważnego, przespała się raz i więcej nie chce!!! Faceci wypowiedzcie się, co myślicie, jak wspominacie tę noc, jeśli to była przypadkowa kobieta, albo bliska przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem ciekawa
i nie jak ktoś pisał na telefon, bo Ona nie przyjedzie już drugi raz, nie będzie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dalej nie wiem po co to robi i dlaczego akurat obchodzi ją to jak to odbierają inni, może niech to zrobi z obcym poznanym w barze i nikomu nie mówi, wtedy nie będzie miala problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jachol
zazwyczaj on eksploatuje jej cipkę przez parę tygodni a potem poleca tą cipkę swoim kolegom jako łatwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×