Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

Gość Zombiaczek
Cześć wszystkim starym i nowym bywalczyniom!!! A ja zaglądam sobie na Wasz topic trochę z nudów trochę z ciekawości juz od pewnego czasu no i wreszcie postanowiłam się ujawnić heh U nas do ślubu jeszcze kupa czasu ale datę ustaliliśmy 22.09.2007 Zaręczyny były w maju podczas weekendu majowego który spędziliśmy w gorach - ale na codzień mój A. nie jest taki romantyczny :P Choć na szczegółowe przygotowania jeszcze będzie czas to bardzo się kochamy i nie możemy się doczekać ani ja ani on........więc myślę i się niecierpliwię ale wszystko w swoim czasie na pewno roczek szybko zleci Pozdrowionka serdeczne Spróbuję zaglądać tu częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zombiaczek--->>>>witamy Cię, i cieszymy sie że sie ujawniłaś doroti--->>>>dziękuję za foteczki,b.sympatyczne,ja też już Ci swoje posłałam. Czekam na kolejne....;) od innych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm szybko dostałam to pierwsze powitanie :) Już się nawet na czarno zrobiłam a co, nie będę nowa... heh Ciekawe czy uda mi się przeczytać całą historię tego forum Ale nudząc się w pracy może się uda tylko żeby szef nie widział hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i uciekam w zasadzie!!!!!! 🌻 d;a nowej kolezanki!!!!jestem u tesciów- i mi troche nie wypada zagladac cały czas do kompa!!!!ale jestesmy w kontakcie.. p.s gdzie zdjecia wasze??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiiipa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie nas mało tu ostatnio....ja zmeczona juz dzisiaj jestem i powolutu szykuje sie do spania....wiec spokojnej nocki dziewczynki i slodkich snow.DOBRANOC :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysmy własnie wrócili z imprezy,,,,spijcie spokonjnie kobietki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) a co to za spanie do południa :) ja siedze na kompie i majstruje zaproszenia,troche ze wczesnie ale juz wiem jakie bedą,jest roboty z nimi ale musze mieć swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry laseczki..... Ale dzisiaj pogoda uuuu deszcz pada,az sie z domku nie chce wychodzic... a tak wogole to niedawno wstalam,bo mi sie nawet nie chcialo podnosic w taka pogode... No ale dobra pora na nauke chociaz,wiec biore sie dzisiaj solidnie do roboty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aja jestem :classic_cool: i sie pytam jakie plany na popołudnie macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ami jak milo ze juz jestes z nami,brakowalo cie :) Ja za godz wybiore sie do kosciolka i planuje reszte dnia spedzic nad ksiazkami,pogoda u mnie beznadziejna,a obrona zbliza sie wielkimi krokami (czwartek) wiec bede sie uczyla:) A ty co planujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas pogoda jest całkiem znosna...:) nie pada a to juz plus:):):) jak tylko G.dojdzie do siebie(wczoraj zabalowalismy;)-to trzeba do domu jechac,teraz jestem u tesciów.i tak cały dzien w rozjazadach... ja juz o to pytałam ale ponowie : co planujecie na wieczór panienski???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w dzisiejszym dniu!!!! pamiętam,że kiedyś któraś z was napisała taki krótki wierszyk na zaproszenia z treścią na temat pieniążków zamiast innych prezentów.Napiszcie mi ten wierszyk,a raczej to ymowanka chyba była.Prosze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść wszystkim U nas pogoda też okropna pada i pada od rana... Brrr siedzę i popijam ciepłą kawkę z mleczkiem :) I smutno mi bo mój A. na zajęciach (student zaoczny) ale już niedlugo wraca Mamy w planach obiad u teściów (mniam) a później jak się rozpogodzi koncert w plenerze nad naszym miejscowym jeziorem no i sztuczne ognie bo dziś dni mojego miasta A jesli pogoda się nie poprawi to koncertu nie będzie... ale co tam na pewno coś wymyśłimy wieczór we dwoje albo coś :P hmmm może to nawet lepszy pomysł :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o mój wieczór panieński.... moja przyszła szwagierka i moja najlepsza przyjaciółka stwierdziły ostatnio że będzie odjazdowy... co miały na myśli nie wiem ale trzymam je za slowo Ale w moich wyobrażeniach... kilka może kilkanaście najlepszych koleżanek, na pewno muzyczka, pyszne jedzenie oczywiście zakrapiane, opychanie się chipsami a co tam :) a moim marzeniem jest wynajęcie chip&dailsów ale to trochę droga impreza ale może jakaś zrzutkę zrobimy. Orientujecie się może ile to kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zombiaczku-----to tak jak umnie....tylko ja nie chce ładnych panów:) pojecia nie mam ile oni kosztuja ale kolezanka cos tam wspominała ze 500/h-3 osoby/// ja planuje mega grila z dobrymi trunkami jedzonkiem specjalnie kolega który gra na weselach przyjedzie i bedzie nam muzyke kombinował:) aaaa wierszyk\"drodzy goscie przybywajcie,o prezenty sie nie martwcie aby z nich nie rosły sterty niechaj zmieszczą sie w koperty\" mnimniam hmmmm tesciowa obiadek robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr jak zimno u mnie jest,wiatr i wogole pogoda fatalna...wrocilam z kosciolka i niedlugo zabieram sie za obiadek.Niestety obiadki u mamusi i u tesciowej zaczna sie od nastepnego weekendu jak juz wroce na stale do domku,bo planuje po obronie juz sie wyprowadzic z Bialegostoku.... O wieczorze panienskim jeszcze nie myslalam ale zapewne tez bedzie super wieczor w gronie najlepszych przyjaciolek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki baby ja uciekam.. Idę z parasolem na dworzec żeby mi facet w deszczu się nie rozpłynął :) trochę szkoda by było. ;)doroti ----;) fajnie, że wracasz do Białegostoku, fajnie miasto heh, ja mieszkam kilkadziesiąt km dalej więc często i gęsto tam bywam. Może ktoś jeszcze jest z Białego lub okolic???? Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia i jesze milszego wieczoru 🌻🌻🌻 Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombiaczku chyba zle mnie zrozumialas ja sie wlasnie wyprowadzam z Bialegostoku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami---->>>dziekuje za wierszyk jesli chodzi o wieczór panieński to moja przyjaciółka już mi zapowiedziała ze juz ona sie postara zeby był niezapomniany.No i zadnych rozbieranych facetów nie bedzie,ona jest tez mojego zdania ze to bez sensu, ale tak jak piszecie pewnie bedzie grono przyjaciółek/dobrych kole żanek, wygłupy, duzo pysznego żarełka i picia, oraz super muzyczka.Taki standart;) dziewczynki dalej czekam na wasze zdjecia,narazie tylko Doroti sie odważyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczko poszło!!!!! ja juz uciekam do spania:( jutro nowy tydzien i poniedziałek:(:(:( nie cierpie poniedziaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki..... Ja juz sama nie wiem czego mam sie uczyc,a do obrony jeszcze 4 dni...kurcze jak dlugo ja chyba umre do tego czwartku...sama juz nie wiem.... Klade sie juz powoli spac,poczytam ksiazke,zeby troche odreagowac(oczywiscie nie naukowa :) ) Ojej ale nas mało co sie z nami dzieje kobitki...??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×