Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

witam, atena25 -----> i jak tam suknia? wybralaś coś? nic sie nie martw, ja mam ślub tydzien przed Tobą - 21 kwietnia, a suknię dopiero w zeszłym tygodniu zamówilam :) wczoraj podpisaliśmy umowę z kamerzystą, ale kwestia fotografa nadal otwarta. anowka2 -----> z sukniami tak już jest, masz swoje wizje, a potem w realu okazuje się, że wizję to jedno, a rzeczywistość - drugie. u mnie też tak było - myslałam o sukni jednoczęściowej i gładkiej - jest dwuczęściowa z gorsetem z koronki, o welonie nie chcialam słyszeć - a tymczasem jest i to długi :) zabulino -----> współczuję i łączę się w bólu, mam nadzieję, że wydobrzejesz do weekendu i Targi udadzą się wysmienicie. tyle na razie pozdrawiam, s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci sylwio ze jakos spokojnie podchodze do tych przygotowan bo jak narazie nie było problemu z terminami, wydawało mi sie ze to mało oblegany termim, ale w tym tygodniu dosatam chyba 5 odmów odnosnie dj i orkiesty ze wzgledu na zajety termin wiec juz troche spanikowałam. kwestia dj lub orkiesty nadad do załatwienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o DJ\'a chodzi, to u nas wygląda to tak, że zajmuje się tym pan z lokalu, w którym robimy przyjęcie, więc to nam odpadło, ale za to jak juz wspominalam ciągle sprawa fotografa jest otwarta. a szukalas czegoś w internecie, często sa tam tez ogloszenia zespołów i Dj\'ów. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. My podpisaliśmy w końcu umowę z fotografem i jak na razie jestem bardzo zadowolona z wyboru. Za to mamy nową zagwozdkę. Fotograf trochę namawiał nas na kamerzystę, żeby film był uzupełnieniem sesji zdjęciowej. Na razie zamówiliśmy 120 zdjęć po 13 zł za sztukę, po weselu ta ilość może się zwiększyć. Mieliśmy w planach zdjęcia ze ślubu, wesela, oczepinowej zabawy, fajnie by było, żeby każdy gość był na jakimś zdjęciu. Ale wtedy ciężko nam się będzie zmieścić w wykupionej liczbie zdjęć. 100 kolejnych zdjęć to kolejne 1300 zł, a za to można mieć kamerzystę, który sfilmuje całą uroczystość i imprezę. Narzeczony nadal jest przeciwny kamerzyście ci, z którymi rozmawialiśmy jak dotąd nie spełniali naszych oczekiwań. Ja się waham. Może jednak lepiej mieć krótki, ale treściwy album ślubno-weselny oraz filmik, który złapie wszystko czego nie można było umieścić na zdjęciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonkja
a kogo to wiosno obchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pustki ostatnio ale tak okres i sesje oczywiście Ja weszłam tylko powiedziec ze dzis miałam rozmowe z Kierownikiem i od jutra zaczynam umowe zlecenie po 8 godzin na 2 stanowiskach jedno koordynator do sp zatrudninia a 2 pomoc w sprawach administracyjnych biura!! Bardzo sie ciesze i z wami sie chciałam podzielićć A i koleżanka ma mi swoją suknie przynieśc pokazać moze bedzie mi się podobała i sie zmieszczę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza jak makiem zasiał... Mam pytanie dziewczyny, podejrzewam że większość z nas dla wychodzących gości weselnych będzie miała paczuszki z ciastami, a czy butelkę alkoholu też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas na szczeście się nie praktykuje dawania gościom alkoholu, tylko paczuszkę z cistami dla najbliższej rodziny ;) I całe szczescie bo przy większym weselu dodatkowy alkohol to kolejny spory koszt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) jakaś cisza ostatnio zapanowała na naszym topiku ... pszczółka nie spotkałam się jeszcze nigdy z tym by goście alkohol dostawali \'\'na wynos\" miłego dnia dla WAS 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzi87
A dalczego ostatnio takie pustki?ani zapytac nikogo o nic, ani porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo jestem .. troche luzu w pracy.. zaczelismy nauki w jednej parafii ale nastąpiła kapitulacja-ksiądz wymyslił 10spotkan po 1,5h!!!ksiądz-masakrator-zaczał odp. z modlitw..wiec znalezlismy inna parafie...gdzie luz total 25min,pięczątka i do domu:D qrcze rzeczywiscie u nas ostanio mniejszy ruch.. ja jestem na etapie dobierania bukietu i ogólnej dekoracjii (samochód stoły itp..)niewiem czy Wam pisałam ale zaproszenia doszły,piękne,delikatne i bez błędów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruch ustał, bo Arabela uciekła. Przy wadach tej dziewczyny zaletą było ożywienie topiku :-) Ogólnie to przygotowania sobie płyną - mam juz wybrana krawcową, pod koniec lutego idę na pomiary. Koszt uszycia sukienki razem z materiałami, to max. 1200 zł :-) Jak dla mnie to super cena. No a dzisiaj idę po buty. Ni stad ni zowąd w ostatnim Avanti znalazłam takie, które idealnie będą pasowały do sukienki. No i musze już teraz je kupić, bo znajac życie to potem nie będę mogła trafić. Więc nie ryzykuję, i dzisiaj po pracy jadę do sklepu. Dość szybko mi ze strojem poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzi87
Czasami śledzę Wasz topik. Smętnie się zrobiło odkąd Ami przepędziła Arabelę. Nie powinna była tego robic tylko dlatego ,że dziewczyna weszła na inny topik i tam miała swoje zdanie czy poglądy. Nie uraziła przeciez tu na tym topiku nikogo. Bynajmniej nie zauważyłam. Teraz jest beznadziejnie nudno. Spadam laseczki.A wy sobie prawcie monologi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
głupia jesteś, najpierw słówkiem nie pisnelaś o Arabelii, a jak teraz trzy kropki o niej napisała, w miare pozytywnym swietle, to tez juz jej bronisz masz racje, nic tu po tobie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzi87
Bo ja nie oczerniam i nie wyrzucam nigdy ludzi z forum tak jak Ty.I nie wyzywam od głupich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za bzdura! gwoli wyjaśnienia-ja nikogo z nikąd nie przepędziłam,poprostu wyraziłam swoją dezaprobate dla niektórych jej słów(inne dziewczyny także)więc skąd ten pomysł \"że ją przepędziłam\" ? jesli komuś się podobało to co zdązyła napisac na temat tamtych dziewczyn jego biznes-mi nie:P nic do Arabeli nie miałam i nie mam. natomiast mam pewne podejrzenia do osoby pod nickiem pomaranczowym.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oczerniam i nie wyrzucam buhhhhhaaaaa prosze cię.wyluzuj kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suknia z welonem
Czesc wszystkim! Ami 27! Bardzo prosze o pomoc w kwestii nauk przedmalzenskich. Skad jestes? O co chodzi z tym "total 25 min"? Mieszkamy za granica ale slub bedzie w Polsce, natomiast rodzaj naszej pracy wyklucza wizytowanie takich spotkan regularnie. Nie wiem, co mam z tym zrobic, bo zaliczyc musze. A jak chodzi o poradnie malzenska, to gdzie to sie zalatwia? Pozdrawiam serdecznie i z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzi87
Ami a jednak to Ty kochana. Pierwsza okazałas dezaprobatę pod jej adresem. Ona miała prawo na innych topikach pisac co chiała. Mogłas ją tam zjechać , a nie na innym topiku, na którym było wszystko OK. Teraz Was się nie da czytać. Nie ma dialogu. Dziewczyny nie przeciwstawiły sie Tobie bo jestes tu przypuszczam najdłużej. Biorę slub w 2007 roku i chciałabym sie nieco dowiedzieć. Jednakże po incydencie jak wyrzucasz i oczerniasz innych - nie skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja byłam \"suknią z welonem\", ciekawe czy się udało zaczernić i wdrukować suwak?? O co chodzi z tą kłótnią dziewczyny? Proszę o info n.t. organizacji nauk przedmałzeńskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dizdzi ----> uwazam ze ostro przesadzasz, Ami po prostu sie pierwsza odezwala w sprawie tamtego topicu Arabelli, zdobyla sie na odwage, mnie takze on oburzyl ale nie chcialam tego komentowac. Ale na pewno Arabeli nie wyrzucila z topicu, widocznie dziewczyna sie sama zorientowala i zrobilo sie jej glupio dlatego juz nie pisze. A Tobie proponuje sie zaczernic i wlaczyc do dialogu z nami skoro narzekasz ze topic niezywy. Masz okazje go ozywic Zajac----> moze najlepszym rozwiazaniem dla Was bylyby nauki weekendowe albo nawet jednodniowe, w Warszawie organizuja Pallotyni ale na pewno nie tylko oni. Tyle ze kurs taki jest odplatny i oblegany (ktoras ostatnio pisala ze pierwszy wolny termnin jest w kwietniu). Ale jeden weekend i masz z glowy, tylko poradnia zostaje do \"odklepania\" w jakiejkolwiek parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzi--ja Ciebie bardzo przepraszam że z mojego powodu nie mozesz TU bywac:P tak masz racje,dziewczyny nie przeciwstawiły się mi bo im pistolet do głowy przystawiłam i powiedziałam że \"jestem tu najdłużej\" i \"macie mnie słuchac\" prosze Cie kobieto ocknij się. i gdzie ja tu kogo oczerniłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajączek-wiesz najpierw trafilismy an nawiedzonego ksiedza który przetrzymał nas 1,5h nawijając o niczym... wiec sie wkurzylismy i zmienilismy placówke.W tej \"nowej\" jest oki,kobieta wyluzowana (psycholog) i księża tez. Dostajesz karteczke9jesli chcesz ślub konkordatowy) z poszczególnymi tematami zajec.Musisz dostac na wszystkie tematy podpisy(ze byłas słuchaczką danego tematu) i po kłopocie.Zgadzam sie ze u Was wyjsciem nauki wekendowe..musisz w parafii swojej albo w najblizszym duzym miescie popytac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami 😭 😠 Ja mam do dzisiaj jeszcze odcisk lufy na skroni, od Twojego pistoletu 😭 :-D Co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anty Arabella
dzidzi to nowy Twój nick? pamietaj że wszystko można sprawdzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarłam do domu.wreszcie. dzis bylismy z G oglądac garnitury..w sumie juz wybralismy ciemny w prążki zlote (taki mało klasyczny z wcięciem w talii) oglądalismy tez obrączki-oczywiscie różnilismy sie bardzo:) Kropka--jutro meil pójdzie do Ciebie!!!az jestem ciekawa jak krawcowa spełni twoją wizję kiecy!!!!!ostatnio pokazywałam suknie twoją G-stwierdził że gdybym miała więcej wzrostu to tez chciałby abym w czyms takim wystąpiła:classic_cool: ze swojej strony konczew temat odejscis Arabeli.Nawet nie\"nie lubie \" jej-poprostu stwierdziłam co mnie raziło jak cholera w jej wypowiedzi. odeszła-bo chciała-powiedziała -co chciała--kazdy człowiek ma rozum i wolną wole-kazdy sam odpowiada za to co robi,mówi.Ja takiemu podejsciu do tematu KONKRETNYCH OSÓB mówie:NIE! Jesli komus to przeszkadza,trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 jutro wyjeżdżam na tydzień... wreszcie rozpoczynam upragnione ferie :) :) złapę trochę oddechu... a kiedy wrócę to pozostanie mi tylko kilka dni do powrotu M... a to jest dla mnie największą radością... :) :) :) :) :) :) dbajcie o nasz topik, bo faktycznie jakoś zamiera ostatnio .... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brida------to miodzio jesli chodzi o wyjazd i o przyjazd małża przyszłego... wracaj donas szybko kochana!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa o wznej rzeczy bym zapomniała: ZOMBIACZKU- dzięki za opinie.. tu nie chodzi o wsparcie ale o świadomośc tego co zdązy się powiedzieć nim się z kogoś zacznie kpić.. Zabulka moja--gdzie Ty jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko-tylko prosze nie znikaj nam tu na całe długie tyg. a gdzie Nadzieja Myszki???ashia? i cała reszta \"prawie żon\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×