Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madziulaa26

szukam sali okolice wawa-otwock-swider-zabki

Polecane posty

Gość madziulaa26

witam szukam sali weselnej(polecanej przez was)w okolicach otwock,swider,warszawa,zabki dziekuje z gory hmmm a moze wiecie gdzie sa jeszcze wolne miejsca na jesien tego roku hmm?:)pozdrawiam madzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonka, Klub Jeżdziecki Galop byłam tam na weselu jako gość i bardzo bardzo milo wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarissa
ja też tam byłam i było przesuper, mało tego potem była tam imprezka firmowa i też było fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja slyszalam ze w Galopie to straszna kicha :O ze jedzenie do bani i w ogole dno, wiem o 2 salach w Zabkach, jedna jest przy banku na trasie Wolomin - Warszawa, a druga jest troche glebiej w strone torow zaraz przy targowisku. W tej drugiej bylam, fajnie, milo, a wlasciciele sa przemili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulaa26
zapytam tomka i wybierzemy sie do tych w zabkach a moze znasz jakies tel do nich?bylo by szybciej i latwiej niestety choruje na brak czasu bo pracuje 6dni w tygodniu od 8 do 18 a tomek od 7 do 17 takze ciezko nam sie zebrac razem by gdzies jechac a sytulacje w pracy mam malo ciekawa bo szefostwo krzywo sie patrze jak mowie ze niebawem bede potrzebowala wiecej czasu wolnego by jezdzic i zalatwiac sprawy zwiazane ze slubem i weselem ehh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam numer telefonu tylko do tych przy targu... napisze Ci jutro moze, jesli byloby to ok, ale raczej po poludniu, bo mam szkole, pisz na mojego maila filizaneczka@o2.pl :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×