Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.
postinor ktos bral?
Przez
Gość olfjrppp, w Antykoncepcja, płodność / Ginekolog
-
Popularne
-
- 17 odpowiedzi
- 453 wyświetleń
-
Bez afer ta partia po prostu nie jest w stanie funkcjonować - afery, przewały, korupcja, nepotyzm - oni to po prostu mają we krwi.
Przez +RC+, w Życie uczuciowe
- 27 odpowiedzi
- 631 wyświetleń
-
- 104 odpowiedzi
- 908 wyświetleń
-
