Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariuszek 20

Co jest podniecającego w męskiej pupie?

Polecane posty

Gość Mariuszek 20

Czytam sobie nieraz, że dziewczyny lubią męski tyłek, a ja się pytam dlaczego? Co jest podniecającego w owłosionej w męskiej pupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
moje wszystkie misie sa kudlate i siedza popakowane w szafie ;D co do meskich tylkow, tyle jest w nich podniecajacego co w kobiecym dla mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale facet
to lubi wyruchac damski tyleczek a kobieta to chyba lubi patrzec na tylek ktory ja bedzie ruchal za chwile.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avrilon
jaaasne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kota3
fuj :O ja tam nie wqidzę nic podniecającego... chyba , że jest taki ładny, jędrny, opalony i bez kłaków bo jak narazie spotkałam się tylko z pryszczatymi owłosionymi i bladymi dupolami :( nie dane mi ładne pupcie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gisia
ja tam lubie owlosione meskie tyleczki:) blade rownież jak sa jedrne i kształtne to kolor nie robi roznicy;) pryszczatego nigdy nie widzilam, ale chyba by mi sie nie spodobal:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariuszek 20
bo doszedlem do wniosku ze jak patrze na męskie pupy, najbardzije mi sie podoba gwiazdka, jest taka promienista i uwielbiam liczyc jezykiem promienie, lpodnieca mnie tez zeskrobywanie rodzynow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka87
ja nie wiem co jest podniecajacego bo mnie nie podnieca :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) lubie patrzec na pupe mego miłego :) jes ogrągła , twardzdiutka , zgrabna :D świetnie wyglada w spodniach ... no i ma jeszcze piekne smukłe uda :D hymymymy :) wiec jednak cos jest w męskich pupkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sam sie nad tym zastasnawiałem z psem Brtanem i gumowym krokodylem co jest podniecjajcego? doszedłem do wniosku, że podniecający jest wiaterak z dupy podniecający jest pogrzebaczy wystający z odbytu podniecający jest kusznik gładzący papierem ściernym pśladki podniecający jest rumak z gołą pupą podniecający jest smak pośladka podawanego na gorąco w pizzerii Ko podniecający jest tyłem posmarowany smaerm do roweru - wtedy sie lepiej chodzi podniecający jest tyłek kulutrysty, bo mozna na nim kuć rze;lazo puki gorące, jak na kowadle podniecający jest dupsko polityka, bo siedziało całe życie podniecający jest skiba jak pkazuje dupę podniecający jest chodnik niebieski z roztartę dupa na krwaężniku podniecający jest katron dostarczony do domu ze świnska dupa w ktorej widnieje makaron francuski zabarwiany podniecający jest stalowy długopis w dupie maryni podniecający jest dysk główny w dupie krokodyla z gumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×