Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia pelasia

Czy żeby sprawić przyjemność swojemu chłopakowi powinnam udawać orgazm waginalny

Polecane posty

Gość kasia pelasia

Z moim chlopakiem spotykam sie dwa lata. Orgazm osiągam tylko manualnie albo oralnie, a wiem, ze jemu bardzo zalezy na tym zebym miala w trakcie stosunku. Ja tego nie potrzebuje, tzn fajnie by bylo jakbym miala, ale dobrze mi tak jak jest. Nie wiem czy nie udawac dla niego, ze mam, bo on sie naogladal jakis glupich filmow i teraz chyba mysli, ze nie jest pelnowartosciowym kochankiem. Nigdy by sie nie dowiedzial, ze to udawane, a moze w przyszlosci na prawde bede miec te orgazmy. Teraz przynajmniej bylby w pelni usatysfakcjinowany z sexu tak jak ja, bo tylko tego mojego orgazmu mu brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pelasia
ja mam powazny problem, a Ty starasz sie rozwalic moj topik, prosze nie rob tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a więc to jest tak...
ja też nie miałam orgazmów, i też miałam podobny problem. Ale teraz mam - po prostu pomagam sobie rączką i wszystko jest ok:) on o tym wie że to mi pomaga, ale mu to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - dodatkowo go to "kręci" ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pelasia
a ja wiem, ze moj to by chcial wlasnie bez tej pomocy, staramy sie jak mozemy, ale jak nie bylo tak nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewielki procent kobiet osiaga orgazm podczas stosunku bo to zalezy od umiejscowienia lechtaczki w stosunku wejscia do pochwy Natomiast sama penetracja pochwy przez fiuta jest bardzo podniecajaca Wiec wcale nie musisz udawac tylko wystarczy okazywac narastajace podniecenie do tego pulsowac miesniami kegla i bedzie czul sie fantastycznie spelniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sefddfghggdzgh
a co to sa te miesnie kegla/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek... jest zajebisty!!! :) :) :) już od dwóch lat pitoli o tych mięśniach kegla :) i wychodzi na to, że jak chcesz mnieć orgazm, to sobie sama zrób kogiel-mogiel jurek, dawaj jeszcze, nie poddawaj się... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia pelasia
Jurek to jest dla mnie bardzo podniecajace itp, tylko jak on się mnie zapyta czy miałam orgazm czy nie, to czy powinnam mu powiedzieć że tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jurek!!! jurek!!! no dawaj coś z encyklopedii :):):) nie poddawaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×