Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia20

Garnier Roll - on, kupić czy nie?

Polecane posty

Gość Madzia20

Zastanawiam się nad kupnem tego produktu na cellilit i potrzebuję motywacji. Jeśli już używałyście to podzielcie się spostrzeżeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
Ja kupilam i jestem zadowolona. Co prawda uzywam go dopiero od tygodnia, wiec jeszcze za wczesnie by stwierdzic,czy naprawde dziala, aczkolwiek skora zrobila sie duzo gladsza i jedrniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Dzieki, jesli jeszcze kilka osób napisze podobnie to napewno kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile kosztuje
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
kosztuje ok 25 z ( podobno )l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
w naturze widziałam dziś za 18 zł. też czekam, aż parę osób napisze, że warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Czy nikt więcej tego nie używał? Jeden pozytywny komentarz to za mało żebym się skusiła... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _________
no ale to nowosc wiec czego sie spodziewalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co juz widzialyscie reklame
????? Juz dalyscie sobie wmowic, ze to cudo jest wam koniecznie potrzebne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niuśka
Ja próbowałam:) działa:) kupiłam go zanim był w Polsce i powiem wam ze jak sie uzywa i do tego jeszcze troche pocwiczy to efekt jest:) pewnie ze takich nóg jak ta modelka w reklamie nie mam ale sa ładniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garnierka
Ja sie jeszcze waham, czy to cudo kupic, uzywam lotionu garniera, tego zoltego o cytrynowym zapachu i jest naprawde swietny, efekty widac. Moze sie wiec skusze na rolla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi1602
Wita, ja kupiłam roll-on i jeste z niego bardzo zadowolona, zapłaciłam 20 zł w drogerii, przed garnierem uzywałam kremu antycellulitowego z avonu i tez zdziałam na mnie bardzo zadowalające efekty a kupiłam roll-on zeby pozbyć sie cellulitu w 99% ( bo w 100% to chyba nie mozliwe) jestem szczupłą osobą ale nogi to był moj jedyny problem, no i juz sobie z tym w zadowalający sposób poradziłam :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwi1602
SORKI ZA BŁEDY W POPRZEDNIM KOMENTARZU! Witam, ja kupiłam roll-on i jestem z niego bardzo zadowolona, zapłaciłam 20 zł w drogerii, przed garnierem uzywałam kremu antycellulitowego z avonu i tez zdziałał na mnie bardzo zadowalające efekty a kupiłam roll-on zeby pozbyć sie cellulitu w 99% ( bo w 100% to chyba nie mozliwe) jestem szczupłą osobą ale nogi to był moj jedyny problem, no i juz sobie z tym w zadowalający sposób poradziłam :) Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Wyobrazacie sobie, ze w calym Szczecinie nigdzie nie mozna dostac tego cuda? Wszedzie juz wykupiony a producent nie moze wiecej dostarczyc. Paranoja!! Caly dzien ostatnio spedzilam na szukaniu po calym miescie i nic... koszmar!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollomania
Sluchajcie w 3 maja dostałam go w prezenicie od przyjaciółki, bo okazało się, że we Wrocławiu nie można go kupić, zresztą jakoś wierzyć mi się nie chciało, że to coś może pomóc. Używam go od 10 dni i rewelacja, skóa napięta, celulitis lekko zanika, ale wmasowujęgo po nałóżeniu na uda, pupę i brzuch przez 20 minut codziennie, a potem wklepuję balsam ujędrniający z loreala. Na prawdę spróbujęcie tylko nie można się poddać po tygodniu, bo dopiero teraz widać, że skóra jest głądsza i jędrniejsza. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi1602
I jak tam dziwczyny? Kupiłyście już te cudeńko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Niestety nie, bo nigdzie tego cuda nie mozna dostac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwi1602
nie wierze ze nigdzie tego nie mozecie dostac! ja mieszka dosłownie na takim zadupiu tzn moze ktoras wie gdzie jeste Czerwionka, takie miasteczko pomiedzy Rybnikiem a Gliwicami, ja rool-on kupiłam w takiej malutkiej drogerii, co tam bylam to go widzialam, zreszta w tej drogerii jest wszystko co by sie nie chciało, czasami na zamowienie ale jest! kurde chyba zaczne tego roola wysyłac do was poczta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natek6
Skończyłam pierwsze opakowanie i będe lecieć po następne. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona, a mój narzeczony jeszcze bardziej. Cellulit jeszcze jest ale tak gładkich nóg jeszcze nigdy nie miałam. Wcieram serum w skórę nóg, pupę i brzuch codziennie wieczorem. Zajmuje mi to około 3 minut TYLKO i widać ogromne efekty. Teraz uwielbiam moje nogi. Roll-on kupiłam w tesko za 17 zł, w innych sklepach jest po 24,90. Wiadomości cenowe z Rzeszowa. POzdrawiam i polecam. BĘDZIEMY JESZCZE PIĘKNIEJSZE. KOBIETKI DO DZIEŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaqtno
KUPIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ!!!!!!!! jejaaa skóra jest super serio naprawde dziala wszystkie bruzdki juz są u mnie prawie nie widoczne naprawde 6 dla tego kosmetyku. ja jesszcze dokupilam sobie mleczko tonizująco-ujędrniające w takiej duzej butli tez garniera. fajna skóra jest po nim polecam!!! u mnie roll kosztuje 25:90 a mleczko troche ponad 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaqtno
nie "nie widoczne" tylko "niewidoczne" sorry nie wiem czemu tak napisalam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Wreszcie udalo mi sie go zakupic. I faktycznie, w duzym miescie nie mozna go dostac, a pojechalam do takiej dziury i w pierwszym markecie kupilam. W Szczecinie od jutra bedzie promocja w InterMarche i bedzie kosztowal ok 17zl.Ja od dzis zaczynam uzywac. Mam nadzieje, ze bede rownie zadowolona. Zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polowa tych opinii brzmi
jak wymyslone przez panie z garniera z dzialu sprzedazy, zeby zachecic do zakupu zakompleksione dziewczyny ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaaa
hm ja uzywam go juz od tygodnia i nic:(i nie wiem czemu nieraz po jego nalozeniu czuje zimno a nieraz nic:(wy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
Hej! Ja po nalozeniu zawsze czuje zimno, jesli kiedys ktos uzywal to podobne uczycie jak przy stosowaniu preparatu Eveline Slim 3D ( pisze bo niektore dziewczyny nie lubia tego uczucia ) potem skora przez jakis czas sie troche klei a nastepnie staje sie cudnie gladka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollomania
Ja skonczylam pierwsze opakowanie i kupuję jutro drugie i wcale nie chcę reklamowac, bo po co mam reklamowac, jak ktoś chce to kupi, a jak nie to nie. Zaczęłam używać na początku maja widzę na prawdę duże efekty, tydzień temu kupiłam z tej serii pilling cukrowy i na prawdę rewelacja, A do tego od połowy kwietnia się odchudzam, ale tak sensownie, żeby efektu jojo nie było, czyli odstawiłam tylko pieczywo, makarony i słodycze. I schudłam już 4 kg , wiem, że nie jest to szczyt marzeń. Ale skóra wygląda rewelacyjnie, bardzo bardzo delikatna. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru. Nie zapominajcie jutro o Dniu Mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia20
rollomania ---> na calkiem dlugo wystarczylo ci jedno opakowanie. Ja nie wiem czy nie za duzo tego nakladam bo uzywam od tego poniedzialku i juz 1/3 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novaaa
a czy po nalozeniu tego macie sucha skore?bo mi po tym to sie normalnie luszczy:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×