Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madzia20

Garnier Roll - on, kupić czy nie?

Polecane posty

Gość 88459944
ja kupiłam z końcówka masażera i nie polecam,mało 100ml szybko się wykończyło(5dni)a smarowałam tylko brzuch,i nie widac rezultatu nie polecam zakupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipcia
Witam, Ja też kupiłam "to cudeńko". Faktycznie po użyciu skóra robi wrażanie bardziej gładkiej i napietej. Dopiero kupiłam więc o efektach napisze po 2 tygodniach. Dodatkowo troche ćwiczę więc zobaczymy;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabinosss
Naprawdę takie efakty? Ja kiedyś go kupiłam, ale było to z rok temu i muszę powiedzieć, ża nie widziałam specjalnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to urzywam
Ja to urzywam i to zadnych efektów nie przynosi mam 44 kl i nic se od 4 tygodni nie zmienilo nadal jesteem gruba :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silen
osobiście polecam po upływie 7dni już zauwazyłam znaczne zmiany:-) kupiłam go w rossmanie za 27zł. dokładnie określając jest to roll-on przeciw uporczywemu cellulitowi. dodotkowo uzywam do tego balsam ujędrniający z garniera i efek naprawde zaskakujacy gorąco polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betsy
Czesc wszystkim :))))) Ja dopiero wczoraj zaczęłam używać ten praparat, zobaczymy jak zadziała, ale na pewnopoodzielę się z Wami moimi spostrzezeniami :) Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
a używacie ten zwykły kuka czy z końcówką masażera??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluss
j mam takie pytanie, czy w zestanie jest to serum to wmasowywania?? jelsi tak to ile tych tubeczek i na ile one wystarcaja smarując brzuch, posladki i uda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekiinek
Maaam do was pytanko, kupilam sobie garnier roll on plaski brzuch- sugerowałam się koncówką aplikatora, ktora pokazali na reklamie jak modelka masuje biodra... aaaaale wszedzie jest napise o stosowaniu na brzuch:(:( i nie zwrocilam na to wczesniej wiekszej uwagi a teraz zastanawiam się czy moge to bez problemu stosowac na nogi????? wy jak kupujecie to taki normany roll on do cellulitu na nogi to z jaką jest koncówką? taka okragla czy jak? kuuurcze powiedzcie ze moge spokojnie uzywac tego na nogi i dzialanie bedzie takie saame....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobrusia
Jasne, że mozesz uzywac tego na nogi, moim zdaniem ta koncówka jest o wiele lepsza niz ta w kulce. Ja kupiłam roll-on na brzuch i uzywam od 5 dni jestem zadowolona. Skóra jest bardzo napieta, o wiele jedrniejsza, ale jak na razie z cellulitem jeszcze sie nei pozegnałam, podejrzewam ze trzeba stosowac go 4 tygodnie aby sie go pozbyc. Mi 100ml opakowanie starczy spokojnie na dwa tygodnie. Napisze po miesiacu jak wygląda mój brzuszek! POLECAM!!! Kupujcie dziewczyny po 20 złotych to nie duzo a wakacje tuz tuz;) '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaa20
a czy w wieku 15 lat mozna stosowac ten krem? corka mnie sie pyta i nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylaaa
ej...dziewczyny...?...ile ten roll on kosztuje??:D bo właśnie sie zastanawiam czy go nie kupić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylaaa
acha jeszcze jedno na ile on mniej więcej starcza czasu??....na 2 tygodnie?:P:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pattie
ja zrobiłam zmasowany atak, kupiłam serum w ampulkach, peeling cukrowy, zel wyszczuplający i roll on, który jest malo wydajny, używam 6 dni i na razie efekty są niewielkie, choc są, skóra jest na pewno bardziej napięta, ale nieco przesuszona, dodatkowo stosuje diete, zobaczymy co z tego wyjdzie, choc efektów z kosmosu sie nie spodziewam, przy tak zaawansowanym cellulicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa.
Kupiłam dziś właśnie Garnier roll-on antycellulitowy "płaski brzuch" 100 ml za 28,89. Czytając wasze wypowiedzi, to większość kupiła go taniej.. no ale trudno. Dopiero od dzisiaj będę go stosowała.. mam nadzieję, że pomoże na cellulit. No i kupując go nie zauważyłam, że to jest na płaski brzuch, ale chyba tak samo pomoże na cellulit. Co? Proszę o odpowiedzi. Po jakim czasie stosowania widać efekty i na jak długo starcza 100 ml? Z góry dzięki ;) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUstynka15
Mam 15 lat i od jakiegos czasu zauwazylam na zewnetrznej stronie moich ud popszeczne zoltawe paski. jestem niemal pewna ze to celulit. chce zaczac z nim walczyc niedlugo szkola a na zajeciach wf mam basen i to bedzie wygladac okropnie. wogole na wf caly czsa chodze w dlugich dresach bo wstydze sie pokazac z takim cialem :( co robic?? mysle nad zakupem garnier roll on ale nie wiem czy to wystarczy. znacie jeszcze jakies inne domowe sposoby w walce z tym okropienstwem?? czy w moim wieku celulit jest rzadkoscia. mam 172cm wzrostu i waze 57 kg. czy to celulit moze byc przyczyna mojej wagi?? P.S licze na szybka odp buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa.
użyłam już 2 razy garniera roll-on i na razie nie widać różnicy ;/ no, ale się nie poddaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roll-on
ja masuję go dość długo, nawet z 2-3h. chcę jak najszybciej się pozbyć tego celluitu. po 2 dniach skóra jest napięta i gładsza. POLECAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda_paskuda
roll on garniera jest swietny. uzywalam go kiedys i teraz tez uzywam. brzuch stal sie po kilku razach duzo bardziej gladki i bardziej jedrny. a zeby latwo sie wsmarowywal uzywam przyzadu do masazu za 15 zl. nie ma co sie zastanawiac tylko kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agamuffin
aha! i zapomniałam. Od dzisiaj regularnie będę stosowała peeling z kawy z odrobiną soli i cynamonu. Jak wiecie kofeina pomaga spalać tłuszczyk. Mam nadzieję, że podziała także na mnie. Podobno jest mega rewelacyjny :):) A roll on do brzuchola chyba kupię chyba, kis :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusia5
witam ,ja uzywam nowosci tzn.crusher roll on na cellulit,dodam ze urodzilam 2 dzieci w ciagu 4 lat i niestety wahania wagi ,spowodowaly cellulit ,ten kosmetyk uzywam od 2 tyg i efekty sa rewelacyjne,szczerze polecam,aha stosuje go na uda i posladki 1 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 89
hej!czytalam Wasze wypowiedzi na forum i tez postanowilam zainwestowac w garnier roll-on .dam znac ,czu poskutkowalo.mam pytanko,czy nie znacie dobrego sposobu na pozbycie sie pajaczkow,bo ja musze walczyc na dwa fronty ,zarowno z celluitem ,jak i z z malymi ,okropnymi czerwonymi zylkami na nogach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zefirek88
Po waszych wypowiedziach zdecydowałam sie na 2 propdukty garnier roll on i garnier zel antycellulitowy wyszczuplajacy. Nie wiem na ktory sie zdecydowac i czy mozna stosowac obydwa rownoczenie??? Prosze o odpowiedz .... Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paryżanka
Również mogę polecić tego roll-on'a. Bardzo fajnie działa, naturalnie to nie jest cud sam w sobie, ale skóra faktuycznie staje się gładsza, a po miesiącu stosowania jest naprawdę super. No i tani jest, ja go kupuję sobie w u siebie w Łodzi w aptece Juventa w Manufakturze, kosztuje poniżej 2 dych. Także generalnie mogę polecić, na plus zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz-LR
nie polecam ponieważ ma aluminium ale to każdy sam decyduje co chce mieć,zdrowsze jest stosowanie bardziej naturalnych produktow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka ;)
polecam , stosuje juz od jakiegos miesiaca , skora stala sie bardzo jedrna i miękka ;) , nawet rozstepy zrobily sie niewidoczne takie bardzoo blade ! szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×