Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nixe

ILE WYPOZYCZENIE SUKNI

Polecane posty

czy wypozyczenie suknie to koszt rzedu 500 czy raczej 1000 zl? mniej wiecej;-) na ile dni przed mi ją pozyczą? czy placi sie za czyszczenie chemiczne PO ? czy to juz w cenie? czy jets gdzies na Slasku/w Krakowie wypozyczalnia kapeluszy? dla mnie kupno sukni na 1 noc nie ma sensu-zdecydowalam ze wypozyczam,doradzcie gdie i jaki kostz mniej wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra w tamtym roku pożyczła sukienke i płaciłą 400 złotych ( bo była to zupełnie nowa sukienka) wypożyczyła ją w kwietniu, a ślub był w lipcu, a potem ją juz nic nie obchodziło, nie musiałą jejprac czyścic. Ale to zależy od wypozyczalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypozyczam za 700 zl. Slub mam w sierpniu. 15 sierpnia ide na poprawki, dwa dni przed slubem zabieram sukienke do domu i oddaje w poniedzialek po slubie. Czyszczenie mnie nie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciolka bierze w pazdzierniku slub, suknie wypozycza juz teraz. koszt - zalezy od salonu - okolo 1200-1600 (gdansk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypożyczyłam suknię za 800 zł. Jest to koszt sukni i dodatków. Ale ceny są różne w zależności na jaką sukienkę się zdecydujesz. Tam gdzie ja pożyczałam ceny są od 500 do nawet 2000. Na tydzień przed ślubem idę do przymiarki i dostanę ja na 2 lub 3 dni przed ślubem. Czyszczenie sukni po ślubie jest wliczone w koszt wypożyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wypowiedzi dziewczyny ciesze sie ze juz za jakies 500-800 moge miec wypozyczona suknie mam nadzieje ze sa tez nowe modele z 2005 i 2006 roku a nie starocie trafilyscie na jakies w zlym stanie?ubrudzone na dole? lepiej chodzic przymierzac z mama/siostra? wplaca sie kaucje zeby zamowic slub we wrzesniu 2007,kiedy mam zarezerwowca suknie np w lipcu 2007 starczy? dzieki!!! piszcie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od salonu, w niektórym chcą za wypozyczenie połowę wartości sukienki + 100 zł za czyszczenie (czyli suknia, powiedzmy kosztuje 2800= połowa 1400+100zł=1500 za wypozyczenie :O) w innych jest od 40-500 zależy jaka i wliczone w to jest i czyszczenie i kompletne ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płace 1000 zł za pozyczeni nie wiem czy sukienka jest nowa czy juz ktos ja miła, bo naprawde tego nie widać, przymiarke mam miesiąc przed, dostaja ja w poniedziałaek i oddaje we wtorek po slubie - cały tydzien ją mam bo tak sie dogadałam bo ślub w innym mieście. oddaje ja brudną zaliczke płaciłam. ślub w czerwcu a ja ja zaklepałam koncem lutego i pani mówiła ze to póżno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nixe-> w salonie, którym pożyczałam, nie znalazłam brudnej sukienki, wszystkie były w takim samym stanie \"technicznym\". Tańsze były te starsze za wzg na model, ale nie było zać na nich upływu czasu. Ja wybierając nie pytałam czy to z nowej kolekcji, czy droga. Wybrałam tą, która najbardziej mi pasowała i okazało sie kosztuje 800 zł więc to najnowszy model nie jest. Ja poszłam do salonu z mamą. Wiem na 100%, że jej opinia jest szczera. Gdybym poszła z koleżanką nie wiem, czy dobrze by mi doradziła. Wpłacalam kaucję w wysokości 200 zł. Nie masz co sie śpieszyć z pożyczaniem sukni. Wystarczy 3 - 4 miesiące przed slubem zaczać sie rozglądać. Im później tym lepiej, bo co jakiś czas dochodzą nowe modele sukien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobiana
Zależy gdzie wypożyczamy suknie ślubne. W orginalnym salonie wypożyczenie sukni kosztuje połowę jej wartości na rynku, więc jeśli suknia kosztuje 3000 tys wypożyczenie niestety kosztuje 1500 zł, trochę dużo:( ale niestety trzeba jakoś wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny pewnie kształutją się nie tylko od modelu suknni ale również od ilości konkurencjii w mieście.Mieszkam w małym mieście i są tu tylko 2 salony dlatego za moją suknie zapłaciłam 1200 zł ,dodam że ja byłam pierwszą jej posiadaczką.Za urzywane już kilka razy są od 400-1000.(to są ceny 2 lata temu) Ja nie musiałam płacic za czyszczenie czy tez ją sama czyścić to było w cenie więc pani ze salonu to robiła.Suknie odebrałam dizeń przed ślubem (mogłam ją odebrać już tydizeń po,ale to jest głupota dlatego że ja nie miałam odpowiednich do tego warunków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co sie orientuje, to np.w frmowych salonach wypozyczenie sukni to ok. połowa jej prawdziwej ceny, nie wiem jak z czyszczeniem ale w jednym z salonow czyszczenie wlicza sie w cene wypożyczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivica
wczoraj zarezerowałam sobie sukienkę w salonie lisa ferrera w krakowie. do wesela mam półtora miesiąca. zapłacę 50 procent wartości sukni czyli 1250 zł, 500 wpłaciłam od razu, sukienka jest z nowej kolekcji demetrios, przymiarkę mam dwa tygodnie przed ślubem, dwa dni przed ślubem odbieram i dwa dni po oddaję. czyszczenie mnie nie interesuje. Przyznam, że najpierw chciałam suknię kupić, ale zdecydowałam się na wypożyczenie, bo te suknienki, które mi się podobały były za drogie a w końcu w ten dzień chcę się mieć wymarzoną sukienkę a nie taką na jaką nas stać. no nie:) Dodam jeszcze, że do salonu wzięłam mamę i siostrę, które szczerze (czasem aż za bardzo) mówiły mi co myślą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia II
Za wypozyczenie licza w salonie polowe ceny sukni.Dostalam w piatek oddalam w poniedzialek.Nie placilam za nic wiecej.Koszty czyszczenia poniosl salon.Poprosili nas tylko o pamiatkowe zdjecie ze slubu na ktorym oczywiscie widac suknie w pelnej okazalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaf222
a moge prosic o nazwe salonu i ulice komisow w warszawaie?ja tez bym wypozyczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wiele
słyszałam o nowo otwartym komisie przy Dworcu Wileńskim (pasaż przy peronach lokal 35), podobno mają niezłe ceny i ładne suknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze ktos polecic dobre wypozyczalnie z nowymi modelami sukni ( z 2005 i 2006) na Slaska, najlepiej Katowice i Chorzów dziękuję ja slyszalam tylko o tej na Stawowej w Kato. ze i salon i wypozyczalnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaroshek
najlepiej sprawdzic na www.najem-wynajem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×