Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ktos taki jedny

ktos zabawil sie moim sercem, jest mi strasznie zle

Polecane posty

Gość Ja teżżżżż
Mężczyźni to dopiero są dziwni:), Ja się czuję na przykład teraz niezręcznie przez jednego.Wiesz, ale jak postępujesz w życiu uczciwie, fair i nie ranisz innych to mam nadzieję,że takie zachowanie i postępowanie zostanie kiedyś wynagrodzone:)mam przynajmniej taką nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mu nic nie zrobiłam:D byłam szczera do bólu, wydawało mi się, że jesteśmy przyjaciólmi, jak bardzo się pomyliłam:) nie odbierajcie tego jako narzekanie ja sie sama z siebie śmieję:D powiedzial mi że ciągnąl tę farsę bo go błagałam, że chyba mi odbiło że pomyslam że mu się podobam, choć wcześniej mówil co innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunianiunia
autora sie pytam czy jest kotem, skoro chce byc drapany :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja tezzzz Nie zawsze jest tak, że jesteśmy wynagradzani, za dobre uczynki a za złe karani o nie życie nie jest poste Możesz być całe życie Matką Teresą a nie gwarantuje Ci to szczęścia Ja myślałam kiedyś że za każdą wylaną łzę w pzyszłości będzie uśmiech że jak mam zepsute dzieciństwo, to że jak \"już dorosnę\" wszystko będzie jak w bajce. Nie jest tak Nasze życie zależy od nas samych, ale też od czegoś co się nazywa przypadkowością losów i nie ma jednej recepty na szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didiiii
co do tipsow to nigdy nie mialam i miec nie bede ( chociaz nigdy nie mow nigdy ) moge na nie popatrzec, powiedziec kolezance ze ladnie wygladaja, ale osobiscie nie mam do nich przekonania co do paznokci -juz rosna w tempie expresowym jedzac obiad molczyla je w cieplej oliwie z oliwek, to podobno pomaga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×