Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katoliczka 2f

seks 18latki

Polecane posty

Gość katoliczka 2f

Mam 18 lat kocham sowjego chłopaka,jesteśmy razem już od 7 miesięcy.Pożądam go, on mnie 100000razy bardziej.Nie wiem czy powinniśmy zacząć wspólne życie erotyczne.Jestem na to gotowa.Ufam mu,kocham,jest mym przyjacielem.Miłość jak z filmu.....Nie wiem jednak czy w katolickim kraju rządzonym przez ojca R. jest to tolerowane i normalne.Chciałabym wiedzieć jak Wy na to patrzycie.W sumie to wiem że żyjemy w czasach,gdzie 14letnia córka ma bardziej rozbudowane życie seksualne od swej matki,ale.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleale
Bardziej Ci zalezy na opinii ojca Rydzyka niz Twoim chlopaku I Waszym zwiazku?:O Katoliczka jestes tylko z nicka czy naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucynkea
Idż za głosem swego serca ale kieruj się również rozsądkiem. Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma ale zrob to...
nie ma chyba zadnych przeciwskazan...bo o.R. takowym nie jest a wrecz przeciwnie, moze byc dobrym bodzcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do 18
Dla każdego następnego będziesz już uzywaną szmatą. Więc warto sią zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chamuj tego w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka 2f
mam na imie macius i mam 14 lat 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlip
Droga 18latko, Polska to jest kraj obłudy. Kościół promuje grzeszników, więc idź, grzesz i żałuj za grzechy, byś potem nie musiała żałowaś, że nie zgrzeszyłaś. Dowód? Proszę bardzo: Do slubu \"na musiku\" nie wymagane są nauki przedmałżeńskie, których w normalnej sytuacji nie ominiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isku18
Jestem mniej więcej w twoim wieku i przed rozpoczęciem współżycia najbardziej zastanawia mnie właśnie takie niesprawiedliwe podejście chłopaków. Myślą że mogą mieć wszystko teraz śpią z kim chcą a kiedyś napewno znajdą jaką będą chcieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upalona dzdzownica magda
przeczytaj do jeszcze raz i powiez co bralas? chcesz sie z nim bzykac na trawniku albo oglaszac wszem i wobec ze to robicie? "Miłość jak z filmu.....Nie wiem jednak czy w katolickim kraju rządzonym przez ojca R. jest to tolerowane i"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katoliczka zapewniam cie
ze sex przedmaluzenski w naszym kraju jest czyms totalnie normalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To tak ogolnie do wszsytkich.
Bo tak zwane \"sprawdzenie się\" przed ślubem (to znaczy, czy pasujecie do siebie fizycznie albo czy jesteście psychicznie zestrojeni) jest w gruncie rzeczy kłamstwem. Wam wcale nie chodzi tak naprawdę o \"dopasowanie się\", ale tylko o znalezienie \"mądrej\" racji dla podjęcia współżycia, bo przecież \"kota w worku\" się nie kupuje. A co powiecie o takiej sytuacji: dwoje ludzi twierdziło, że bardzo się kochają, a po \"dopasowaniu się\" doszli do przekonania, że nie pasują; co wtedy z ich miłością? Czy człowieka kocha się za coś (np. za to, że do mnie pasuje), czy też kocha się po prostu, bez warunków i kropka? Bo popularne twierdzenie, że miłość (a raczej odurzenie drugą osobą) uprawnia ludzi do pójścia ze sobą do... łóżka, jest w gruncie rzeczy jedną wielką bzdurą. Prawdziwa miłość nie daje przecież praw! Daje obowiązki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isku18
Śmieszni jesteście z tym Rydzykiem. Njajważniejsze jest podejśie później innych facetów do dziewczyny która współżyła z innym. Rydzyk to świat starych ludzi którzy zapomnieli co to sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do To tak ogolnie do wszsytk
ile masz lat i od ilu lat jestes w stalym zwiazku? z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ogólnie do wszystkich.
Bo współżycie przed ślubem, nawet przy najlepszej motywacji, ostatecznie daje odczucie popełnionej nieuczciwości, zerwania zakazanego owocu. Nauczywszy się nieuczciwości przed ślubem, będziecie po prostu nieuczciwi po ślubie, wobec swego współmałżonka. Ankiety wśród małżeństw rozwiedzionych wykazują, że rozpoczęli oni współżycie przed ślubem. Bo współżycie przed ślubem robi z was egoistów, którzy w życiu szukają tylko siebie, a seks stawiają jako autonomiczną wartość, ponad innymi. Nauczycie się traktować płciowość, swoją i partnera, jako wspaniałą zabawkę, jako sposób na nudne życie, a w konsekwencji - co widzicie w życiu - zawierane będą małżeństwa między osobami nie dobranymi, jedynie po to, aby dziecko miało ojca. I polecam kasete: \"Sex poezja, czy rzemiosło\", chyba ze ktos uwaza ze zjadl wszsytkie rozumy: www.liberton.com.pl/ rekol_karpik/pliki/kaseta.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanj
ciekawia mnie te ankiety gdzie sa dostepne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lanj
chociaz i tak taka ankieta nie moze byc wykladnikiem ze sex przedmalzenski prowadzi do rozwodu jedank chetnie o tym poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzzzzz
A. ... g**** prawda... nie jestesmy tu by cierpiec... lecz by czerpac z przyjemnosci jakie daje nam zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja mam 23 lata i Ukochanego ponad 3 lata i...żyjemy BEZ tego mimo obostronnego porządania. Czekamy z tym do ślubu z powodów głównie religijnych ( jeszcze kolejne 2 -3 a moze nawet 4 lata )... 18 lat to niewiele a 7 miesięcy to wcale nie jest długi związek. Chyba lepiej się z tym wstrzymac niz zrobic to za wczesnie. Nic juz nie cofnie tego kroku a mozna potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze powiedziane jezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slub jest tylko symbolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×