Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwionaa

jak powinny wygladac kupki 4-ero miesiecznego bobasa?

Polecane posty

Gość zmartwionaa

nie mam z kim porownac,martwie sie bo te mojego sa takie z sluzem troche wodniste,z grudkami-takie jakby kuleczki malenkie, .martwi mnie ten sluz,ostatnio dojrzalam takie niteczki z krwia,sama nie wiem czy panikuje-bylam z nim na szczepieniu-tym pierwszym platnym, i dostal po tym -chyba po tym- goraczki,dodam ze kupka ma teraz zielonkawy odcien .w poniedzialek ide do lekarza,sie dowiedziec...no tak sie martwie. od czego to moze byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka konewka
Jestem ciekawa co ci powiedzial lekarz?Mialam ten sam problem i uznalam,ze to uczulenie.Nie poszlam jeszcze do lekarza.Przestraszyly mnie zwlaszcza te niteczki krwi w kupie.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez
i jak sie sprawa zakonczyła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo. Moje dziecko miało wtedy 10 miesięcy. Przez 2 doby miała wysoką temperaturę i straszną biegunkę. Gorączka przeszła, a biegunka została. Lekarz wówczas stwierdził, że to taki wirus. Zamiast mleka (dostawała Bebilon) kazał podawać specjalną Humanę z MCT i poić dziecko. Rzeczywiście biegunka stopniowo przechodziła. Twój dzidziuś jest mały, nie wiem czy karmisz piersią, nie wiem ile tych kupek robi na dobę... Ja bym nie czekała, tylko poszła z tym do doktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddff
jak jest śluz w kupce to radze ci isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli karmisz piersią śluz jest ok jednak jeśli chodzi o krew to bym na nic nie czekała tylko do lekarza szybko szła często ma to podłoże alergiczne jednak nie można bagatelizować takich spraw zdrówka życzę maleństwu i spokoju mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×