Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosia23

za szybko dochodzi -/

Polecane posty

Gość gosia23

Witam. Mam wspanialego chlopaka, ostatnio podczas nocnych igraszek dazylismy do stosunku. Nie bylo to planowane i wszystko bylo dobrze, tylko... On za bardzo jest podniecony i nie potrafi we mnie wejsc, jedynie tylko troszke (moze ze centrymetr). Nie jest to dla nas jakas tragedia czy problem do zmartwien - coz na poczatek tak musi byc. Macie jakies sposoby by mogl dluzej i mocniej we mnie wchodzic? Spuszczenie sie kilka-kilkanascie minut przed nie dziala. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale czemu nie może
w ciebie wejść bo tak to napisalaś że trudno coś radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia23
Nie moze bo jest za bardzo podniecony i czuje ze zaraz sie spusci. A jest porzadnym facetem i nie chodzi mu tylko o dobro swoje tylko nasze wspolne. Czasem probowal wejsc, ale pozniej wyciagaj i zaraz spuszczal sie na moj brzuszek (to tez lubie :-), ale chcialabym juz zajsc nieco dalej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste
tabletki antykoncepcyjne.. albo kochaj sie z nim dzien po okresie.. wtedy bedzie sie mogl spuscic w ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym radził
grube prezerwatywy opuxniajace wytrysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosai23
Ale antykoncepcja nie jest problemem - biore tableki i czuje sie zabezpieczona, wspolzyjemy w odpowiednie dni bez zadnych obaw. Problelem jest tylko ze On za bardzo jest podniecony i w ogole nie umie we mnie porzadnie wejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessiiica
proponuje gumki durex MAX LOVE - moj wytrzymuje bardzo dlugo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? Ja mam odwrotny problem - za wolno dochodzę. Nie wiem kto ma gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia23
machos o wiele gorzej jest gdy za szybko - wtedy kobieta nie ma nic z przyjemnosci, a jesli Ty za dlugo... popros partnerke o mocniejsze podniecenie a jesli nie starczy - niech skonczy rączką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omfg
niech skonczy reka buahaah jak gosc nie moze dojsc to chyba by jej ręka odpadła zanim by go "spuściła"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
można udać wytrysk... zawsze tak robie jak mam już dość tego pieprzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamaranka
udawac wytrysk mozna jak?? Przeciez kobieta wie czy cos z niej wyplywa, he he. Ja tez mam odwrotny problem z moim, zawsze byl dlugodystansowcem, nawet w mlodosci. To jest gorsze jak trwa pol godziny albo wiecej nie da sie nie zatrzec a kobieta ma juz dosc. Choc w druga strone tez kiepsko, hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
chciałem powiedzieć,ze udaję orgazm,jak mnie zdybia na dworcu bagażowi i roznosiciele reklam...no udaje jak taki ma we mnie orgazm że jest mi przyjemnie i ze też mam :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katamaranka
ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
Tak ja czesto udaje wytrysk poprostu troszeczke spuszczam siusiu i udaje orgazm kobieta mysli ze to moj wytrysk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostat-nia
łeee siusiu ochyda, ja tez mam problem ale gorszy bo współżyje już dwa lata i ciągl trwa to zaledwie po dwie minuty góra, nie mam już sił i cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chce sie dluzej pobzykac z facetem to zawsze robie mu laske 1 godz przed i potem jeszcze jakies 20, 15 min przed bzykaniem. potem oczywiscie stawiam mu penisa ustami i trwa to dluuggooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
> aniuha8 gdzież tak faceta męczyć... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochajcie mężczyzn
bo tak szybko dochodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia23 - poczekaj. Spokojnie dziewczyno... po kilku miesiącach w miarę regularnego współżycia wszystko może się zmienić. Dopiero wtedy - jeśli się nie zmieni - możecie skorzystać z porady seksuologa. Ty też, nie tylko partner...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G Unit
Mam ten sam problem mam za szybki wytrysk i dokładnie nazywa się to WYTRYSKIEM ZBYT WCZESNYM (łac. eiaculatio praematura) i polecam zajżeć na strone http://portalwiedzy.onet.pl/86816,haslo.html i przeczytać co o tym piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
Jak mam poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem? Bardzo chcę sprawić mojej partnerce przyjemność, której oczekuje tak samo ja, jak i ona, lecz nie mogę tego dokonać przez to, co napisałem powyżej. Jak tego dokonać?!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli facet poczuje że dochodzi to trzeba ucisnąć miejsce między odbytem a jądrami. podniecenie spadnie. durex perfoma też działają na mojego faceta. ale używam tabletek więc nie potrzebne są nam prezerwatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkm
Wszystko jasne, poza tym, że moja partnerka nie lubi prezerwatyw, a z pewnych względów nie może stosować tabletek antykoncepcyjnych. Co mam począć w takim wypadku??:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guisok
nie wiem , ja wale konia to zajmuje mi 5 godzin zanim sie spuszcze. Jak dochodzi sie to zwalniam .. NIe wiem czy ta metoda dziala rowniez na pochwe , bo jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vcxvc
niech sobie zwali konia ze 3 razy i za 4 razem bedzie wolniej dochodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×