Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bad days

bardzo dziwny uklad/zwiazek z moim facetem....mam

Polecane posty

Gość bad days

Jestesmy razem juz 2, 5 roku. Przestalam brac tabletki pol roku temu, okolicznosci mnie do tego zmusily.Kochalismy sie nadal ale raczej analnie bo sie balam z prezerwatywa. Zreszta w ciagu tych 6 miesiecy jak nie bralam tabletek, miedzy nami bylo raczej kiepsko, nie dogadywalismy sie. Od 2 miesiecy jest bardzo dobrze. Kiedy sie spotykamy to sie rzucamy na siebie, pragniemy sie nawzajem. Jednak konczy sie na sekskie oralnym jedynie. On mowi, ze nie moze sie doczekac kiedy bedziemy sie kochac, kiedy pojde po tabletki , ja to samo mowie i ciagle na tym sie konczy... wem ze to smieszne ale co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadze ze jestes
glupia i oblesna i ze jak tak dalej pojdzie (tzn bedziesz robila w tylek tak czesto) to niedlugo nie bedziesz sie mogla normalnie wykupac i dostaniesz hemoroidow:P:P a ciekawa jestem czy jak koles Cie w tylek za kazdym razem bzyka to czy masz z tego jakas przyjemnosc?? ja rozumiem raz na jakis czas ok- ale tylko w tylek? najwyrazniej masz cos z geja:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad days
bo ja jeszcze zapomniałam..., że jak chcemy się kochać od przodu to.. nie możemy, bo moje jądra mu przeszkadzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bad days
podszywacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×