Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Megiiiii

PRACA SEZONOWA... CZY KTOS POMOZE?

Polecane posty

Gość Megiiiii

witam wszystkich... chcialabym prosic wszystkich ktorzy wiedza cos na temat pracy sezonowej o chocby niewielka pomoc... jestem studentka i szukam pracy np w niemczech przy zbiorze owocow... niestety nie mam pojecia jak sie za to zabrac... szukam w internecie ale jakos nie bardzo mi to wychodzi... :/... nie wiem jak szukac pracy i jak osob ktore sie wybieraja do takich prac... zawsze z kims jest milej i razniej :) czy ktos moglby mi pomoc... dac jakis adres gdzie mozna znalezc takie prace lub podac miejsce gdzie mozna sie czegos blizej na ten temat dowiedziec... czas ucieka a ja stoje w miejscu... :/ chcialabym pojechac na caly lipiec i sierpien... jeszcze raz bardzo prosze o jakies informacje...napiszcie prosze jak wy sobie radziliscie w pracy sezonowej... PROSZĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość confused
poszukaj na google summer job czy sommer arbeit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eriksa
Szukasz pracy w domu? Chcesz skutecznie zarabiać? Chciałabym zaoferować Ci pracę, dzięki której będziesz zarabiać średnio 2000zł tygodniowo za pomocą Internetu, spędzając w nim zaledwie 1-2 godzinny dziennie. Zarobki mogą być oczywiście wyższe, a wszystko zależy tylko od Ciebie. Jeśli jesteś zainteresowany(a) propozycją wyślij (nawet pustego) e-maila na adres: eriksa@o2.pl a natychmiast prześlę Ci szczegółową ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika23
Megiiiii ja też szukam pracy przy zbiorach na wakacje a czy myślisz tylko o niemczech ? może byśmy się razem dogadały.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiii
Do Dominiki: Dzieki za "odzew"... :) sama nie wiem czy tylko w niemczech... w sumie to blisko i da sie zarobic... :) o innych krajach tez myslalam tylko o jakich... z niemieckim i angielskim jakos chyba dam rade ale z innych to znam gora dwa slowa :p... ja z checia wyjechalabym z kims :)... a Ty o jakich innych krajach myslalas?? ja nawet bym mogla w polsce pracowac gdzies np nad morze czy jeziorem... tylko gdybym miala z kim :p... i gdybym odpowiednie kryteria spelniala :D... myslalam wczesniej nad anglia ale na ostatnich wakacjach bylam w londynie i nie znalazlam pracy :/... niestety... moglam pracowac za 2 funty na godzine ale takie pieniadze nie starczylyby mi na oplacenie pokoju i jedzenia wiec szkoda czasu... splukalam sie do zera i szczesliwie wrocilam do domu :)))... pozdrawiam i czekam na odpowiedz, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiii
Do Eriska: z pewnoscia kazdy chcialby zarabiac tyle pieniedzy ale nie wierze w to... jak mozna zarobic 2000 zl tygodniowo pracujac 2 godziny dziennie... dla mnie to poprostu jakis kosmos... :D... a moze chcialas napisac 20 zl a nie DWA TYSIACE zl?? :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika23
cześć megiiiii.Napisałaś że masz blisko do niemiec , ja też mam blisko bo mieszkam koło zgorzelca a to miasto graniczy z niemcami.Myślałam także o hiszpani , bo pare osób wyjechało z mojego miasta na zbiory właśnie tam nieznając wogóle języka.Ale ja jednak wolałabym jechać do niemiec.Jeśli chodzi o język to znam angielski nawet dobrze , gorzej z niemieckim.Myślałam także o sprzątaniu pokoii w hotelach i oni zazwyczaj gwarantują wyżywienie i spanie za darmo .Trzeba tylko znależć uczciwego pośrednika , bo jechać w ciemno to za duże ryzyko.Megiiiii ja sprawdzam oferty w urzędzie pracy bo codziennie są jakieś nowe. Kiedy chciałabyś pojechać w czerwcu czy w lipcu i gdzie mieszkasz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiii
do Dominiki... masz tutaj moj adres megi44412@wp.pl i wyslij mi chocby slowo zebym miala Twoj adres to sie odezwe... :) mozemy jeszcze pogadac na gg bo siedze przy kompie codziennie popoludniami i od wieczora do nocy :)... czekam za tem na maila, pozdrawiam, pa :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×