Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krzychs

Wpadłem z dziewczyną którą znam 2 miesiące

Polecane posty

Gość Krzychs

Od tygodnia jestem strzępkiem nerwów. Trudno się żenić z kimś obcym a alimenty obecnie to minimum 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest...
seksic sie z kims obcym to łaska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychs
Jakie alimenty teraz przysądzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro1
Od razu trzeba mówić aby usunęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
to w zależności od Twoich dochodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka tez wpadla z kims kogo znala 2-3 miesiace:D Zeby bylo smieszniej byl to pierwszy raz z tych chlopakiem i jednoczesnie jej pierwszy raz. Rodziny katolickie...wzieli slub koscielny, od roku zyja sobie szczesliwie i maja dzidziusia:D Jak bedzie za 10-20 lat...nie wiem, ale nie da sie tego rowniez przewidziec w dlugoletnim zwiazku...Sa pary, ktore chodza ze soba po 5 lat, biora slub i za chwilke rozwod....Ja bym zaryzykowala i przynajmniej sporbowala stworzyc normalna rodzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość citipunk1
znaczy ciekawi cie ile ojciec może od matki dostać? rodzicielstwo to piekna sprawa, nie zostawiaj dzieciaka- matke mu lepszą mozesz znalezc, jak z ta nie wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
mój chłopak płaci na swoje dziecko z byłą 50% swoich zarobków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychs
To raczej nie był jej pierwszy raz, a ja niewierzący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychs
No chyba z tym 50 % to trochę przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czuje pani czaczę
a po co ten ślub ? Nóż mi sięw kieszeni otwiera , jak widzę , że znowu ktoś się żeni ze względu na wpadę. To nie średniowiecze , mieć dziecko bez ślubu to nie żadna hańba. Jak wam będzie po drodze , to jeszcze będzie czas wziąć ślub , a jak nie , to po co odstawiać tą całą szopkę , żeby za rok by rozwód. Lepiej tam płacić alimenty i być zadowolonym z życia , niż płacić na dziecko tak czy tak , a do tego pluć sobie w brodę , że się musi byc z babą , której sie nie kocha. Mówię - na ślub będzie czas , jak sie lepiej poznacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
nalgłupszą rzeczą jaką mógłbyś zrobić to ożenić się z powodu dziecka z dziewczyną której nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za błędy trzeba płacić
Trzeba było myśleć wcześniej zamiast teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie poszedłeś do łóżka z kimś do kogo nic nie czułeś? Jeszcze może być całkiem fajnie. Życzę szczęścia i zdrowego ślicznego dzidziusia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eva 24
Jeśli Ona dowiodłaby w sądzie, że poza alimentami nie ma źródła utrzymania to mogą zasądzić nawet 50% Twoich dochodów. Tak było w przypadku mojego chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale chyba cos do niej czujesz? Sprobujcie sie lepiej poznac, pomagaj jej w ciazy i pozniej, jak juz sie dziecko urodzi. Przeciez istnieje mozliwosc ze to dziecko Was zblizy, ze sie pokochacie, a potem sami zdecydujecie na jakich warunkach chcecie rodzine stworzyc. Rodzina przeciez nie musi od razu oznaczac slubu...Nie zostawiaj jej samej i nie kaz jej usuwac! Wiem ze to latwo powiedziec, ale ja bym mojego dziecka nie usunela, i jesli choc troche by mi zalezalo na chlopaku, to nie przekreslalabym szansy na zwiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychs
Planuje ją przekonać do usuniećia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AAA, w pierwszym pocie nie chodzilo mi bynajmniej o slub...dalam tylko znany mi przyklad. Chodzilo mi o probe zalozenia normalnej rodziny...z sankcjonowaniem lub bez, jak komu wygodniej...o nieprzekreslanie tego ziwazku, no ale ja widze ze kolega sie uparl juz...o alimentach gada, wiec chyba pozamiatane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czuje pani czaczę
Nie no , oczywiście , jak najbardziej zaangażuj się w pomoc , bądź ojcem dla dziecka , ale czy zwiazek z tego będzie , to czas pokaże. Po prostu taka kolejność: dziecko , a potem ewentualnie związek. Nic na siłę. Co do dziecka masz obowiązki , co do kobiety - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytaj261ca_laska---> niestety nie wiem czy i jak sie zabezpieczali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam nadzieję...
że dziewczyna nie da się przekonać do usunięcia ciąży. Za parę lat będzie tego żałowała. Sa kobiety które wszystko by oddały za to żeby mieć dzidziusia. A Ty Krzychs nie bój sie odpowiedzialności i dorosłości. Trzeba było przed... o tym myśleć a nie teraz iśc na łatwizne i namówić dziewczynę do usunięcia ciązy. Żenada!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychs
Nie chcę mieć ani dziecka ani takiej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzychs---> na Twoim przykkladzie doskonale widac, dlaczego sesk powinien nierozerwalnie laczyc sie z miloscia lub chociaz odpowiedzialnoscia. Do bzykania dovra byla, na matke Twojego dziecka juz nie bardzo...faktycznie, zenada:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjemy w takich czasach. Kobiety niestety żyją w przekonaniu że jak któś z nią wpadnie to musi się kajtać.sredniowiecze. O łyżeczkowaniu nie ja pisałem. Ktoś użył mojego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie z wlasnej woli to z przymusu - bedzisz musial wziac odpowiedzialnosc za to dziecko, o ile laska nie bedzie na tyle glupia zeby usuwac a potem w deprechy popadac i zalowac.Takie rzeczy sie dzieja, bo za duzo jest na swiecie glupich lasek i facetow myslacych wylacznie swoimi knagami....Weźta sie walnijta 3 razy glowa w sciane, zanim pojdziecie do lozka z kims, kogo w dupie macie po srodku i tylko jego(jej) genitalia maja dla Was znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy czuje pani czaczę
ona sobie może chcieć się hajtac - jak ty nie chcesz , to nie i koniec, do tanga trzeba dwojga ale na dziecko będziesz musiał łożyc , trudno , włożyłeś ptaka , to teraz masz zobowiazania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieje
ze rzeczywiscie nie Ty to pisales! jesli nie planujecie byc razem, niech ona po prostu urodzi te dziecko i jesli rzeczywiscie nie bedzie go chciala to po prostu odda,zsotawi w szpitalu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacuś pikuś
Eva 24 - straszne głupoty piszesz. Są na to przepisy prawa ile procent zarobków NIE MOGĄ przekraczać alimenty !! Czy Ty masz przyznane alimenty procentowe czy konkretną miesięczną kwotę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy \"ten prawdziwy\"!takie glupoty piszesz ze mysle ze z takim facetem nawet bym slowa nie zamienila a co dopiewro poszla do lozka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×