Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anonim z Warszawy

Czy wypada nieznajmej na ulicy zaproponować seks?

Polecane posty

Gość Anonim z Warszawy

W Ameryce to podobno jest na pożądku dziennym, że kobieta bądź mężczyzna podchodzą do osobnika przeciwnej płci i pytaj się wprost, czy ma ochote na seks. W Polsce wydaje mi się mało prawdopodbone, ale... czasy się zmieniają, i czy była bys zaszokowana (mowa o paniach), jakby jakiś facet nawet by ci się podobał na pierwszy rzut oka, zaproponował ci seks. Po prostu by podszedl do ciebie na ulicy. Jakbyś zareagowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwowator
podejdz podejdz jak masz ochote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwowator
taka napalona jestes ze bys odmowila hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puknij się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niah
ta w Ameryce ..... w Ameryce to gra GTA: San Andreas została zbojkotowana i jest od +18 lat za przemoc, a OBLIVION z +15 przeszedł na +17 i jest uznawany za gre dla dorosłych bo ludzie (nie programisci samej gry ale zwykli ludzie !!!) zrobili moda, który sciaga panienkom stanik ! W ameryce do sądu mogą sob ie pozwac za nagabownictwo jak sie zapytasz kogos o papierosa (to akurat tez jest u nas :P) a ty chcesz sie tam kogos pytac o seks ??? buhahahah Ameryka jest najbardziej zakłamanym krajem na swiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że wypada
tylko zanim przystąpicie do konsumpcji zapytaj o cenę, bo możesz się zdziwić :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...koleś, ty kurwa nigdy nie byłeś w STANACH ..., co ty pierdolisz??? :):):) IDIOTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
był kiedyś taki program: Najpierw kobieta pytała się spotkanych facetów na ulicy czy chcieliby się z nią poseksić - wszyscy sie zgodzili :D Później była taka sama sytuacja, tylko że pytającym był facet, i WSZYSTKIE kobiety odmówiły... Widać już kto praktykuje takie podchodzenie na ulicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim z Warszawy
Po pierwsze idioto czy ja mówiłem, że byłem w stanach? Pisałem PODOBNO, a mówię tak daletgo, że słuchałem audycji z Radia Maryja o wyzdania w Ameryce, że podobno uczniom w szkołach sprzedaje się obok coli prezerwatywy. Tak mówiono, i uważam, ze jest to wielce prawdopodobne w tym zgniłym państwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie lepiej
nie podchodź z takim pytaniem :D umarłabym ze śmiechu na tej ulicy, a Tobie zrobiłoby się głupio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takna dzis
wszystko zalezy od chwili. dzis, teraz bym nie odmowila. a seks z nieznajomym jest zupelnie innym pezezyciem. ja o nim nic nie wiem, on o mnie. czysta przyjemnosc. chyba, ze okaze sie kiepski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabryska
Gdyby ktos podszedł na ulicy do mnie i zaproponował by mi sex . Zapytałabym go dlaczego mi to mówi?Po pierwsze niezgodziłabym sie bo go nie znam i mam kogos kogo kocham a po drugie nawet gdyby mi sie podobał i chciałabym to nie znam go , takich rzeczy niezrobiłabym jest to niemozliwe.Dla mnie sex to tylko z osoba która znam i kocham i ona kocha mnie to jest to.A jak osoba z ulicy chce sex to sa miejsca gdzie moze isc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca..
ja dziś takiego w metrze widziałam, że chętnie bym się spytała. jak facet, całą drogę patrzyłam tylko na jego tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbowy
moze to ja jechalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca..
wysiadł na wilanowskiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbowy
to bardzo prawdopodobne ze ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie tak podszedł
facet i zapytał sie i jeszcze chciał zapłacic !! myślałam ,że sie spale ze wstydu bo wokoło byli ludzie!!! Normalnie załamka poczułam sie jak panna z pod latarni i nie chce tego nigdy przeżyć!!! Facet był taki namolny ,że marzyłam aby zapaść sie pod ziemię!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tam nigdy bym o to nie zapytał... :):):) w połowie zdania pęknął bym ze śmiechu.... :):):) ...no lubię się śmiać... :):):) ruchać też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca..
to raczej nie ty, bo teraz usychałbyś z tęsknoty za moim widokiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbowy
jak tylem stałem to sakd moge wiedziec ze to ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca..
cholera :o nie pomyślałam. miałeś (??) też okulary przeciwsłoneczne i czapkę z daszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypada, ale tylko wtedy gdy: 1. Nieznajoma mówi ze wschodznim akcentem i ... 2. Ubrana jest w mini spódniczkę i kozaki na szpilce przy -10 stopniach i ... 3. Wyraźnie oczekuje, że właśnie o to zapytasz Należy przy tym pamiętać, że w dobrym guście jest zostawić prezent z wdzięczności za mile spędzony czas, najlepiej gotówkę, bo w końcu niewiadomo, co taka nieznajoma ma, a czego jej nie brakuje. Zeby nie wyjść na sknerę dobrze by bylo również zapytać z jakiej sumy byłaby zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbowy
no nie mialem ale tylek tez mam niezly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca..
będę więc dalej oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarbowy
zalezy w jakich godzinach brykasz metrem i w ktorym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dostałbyś po pysku - takie rzeczy zdarzają się nagminnie w klubach w londynie, ale jest to okropne, faceci są namolni i jest to bardzo irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×