Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

julia hehe jak ktoś umie i wie, że sobie poradzi to niech sobie robi, tylko niech odpowiednio o niego dba. Przekłucie pępka też można bardzo spaprać, a później będzie ciężko zrobić kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina :P
Hej. Mam 15 lat i chcę mieć kolczyka w nosie. Ja jestem bardzo za ale moja mama wyraża sprzeciw . Nie wiem jak mam ją przekonać . Niektórzy mówią że może dojść do sparaliżowania policzka lub naderwania nerwu czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDeczek
Hej ja mam 15 lat i bardzo chcę mieć kolczyka w pępku, ale moja mama nie była zadowolona gdy jej o tym powiedziałam... Interesuje mnie czy przekucie boli i czy trzeba mieć zgodę rodzica na przekucie pępka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaajaaa
Hej ! 1wszego wrzesnia robie kolczyk, mniej wiecej juz wiem to i owo.. mam tylko pare pytam i z góry dzieki za odp :) 1. Baaaaardzo boli? 2. Czy mas trotic czy nie pamietam jak sie nazwyala w koncu jets wskazana czy nie bo jedni mowia tak a jedni absolutnie nie! 3. Czy wie ktos moze czy oczarem mozna psikac, dziurke? 4. Woda utleniona slyszalam ze NIE bo zatyka dziurke ? PRAWDA czy FALSZ ? :D Prosze o odp. i dzieki za pomoc ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaaajaaa
xDeczek ja ide do studia tatuazu i tam trzeba miec zgode rodzica albo rodzic powienien wypelnic formularz ja moge zrobic kolczyk ale dopiero w czerwcu jak beda oceny ^^ ale ide we wrzesniuu mama raczej nic nie zrobii wiec mi bart kolezanki ma 20 lat,, wypelnii tam trzeba wpisac pesel mamy lub taty itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jutkaa.
ja robiłam sobie wczoraj kolczyka. robiła mi Go koleżanka. na razie jest spoko i wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angusss.
Hej :) Ja mam kolczyk od piatku, czyli 5 dni. Goi mi sie narazie spoko, ladnie. Nawet moge normalnie brzuszki robic ;P Ja przemywam woda utlenioną a potem maścią TRIBIOTIC. I zaczne przemywac sola fizjologiczna, to pomaga. A efekt jest fajny :) A wy jakie macie brzuszki? Jestescie chude czy macie troszke cialka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Diana93
Nie przemywajcie koczyka w pepku woda utleniona! tak to zatyka dziorke i bewdzie sie dluzej goilo..ja przeklulam sobie pepek 2 i pol tyg. temu i przemywalam spirytusem salicynowym na poczatku robilam to czesto,praktycznie co godz a z czasem coraz rzadziej, pieknie mi sioe zagoilo i dwa dni temu juz sobie zmienialam kolczyka <sama> nie ma sie czego bac;pumawialam sie z moja kosmetyczka,ze mi zmieni,ale juz nie moglam sie doczekac i dokonalkam tego sama;d do tej pory przemywam spirytusem ale tytlko rano i wioeczorem.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kolczyk 1,5 tyg. przemywam go Octaniseptem i rumiankiem.. Ładnie mi się goi.. I nic nie boli i wygląda suppper ;) wystarczy odpowiednio dbać o dziurkę i będzie git;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika:D
Ja sobie sama przebijałam pępek nic nie bolało i się szybko goiło :D:D:D:):*************** jest po prostu boski zajebisty inaczej to powiem bo to fajnie tak brzmi :):***** fajnie mieć w pępku kolczyka co nie???:D:** jedni zazdroszczą że sie go ma ale drudzy się cieszą :D:) chłopaków można szybciej tak poderwać:D jupi:D:D:D**** bo im się to podoba:D:*********heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika:D
Ja sobie sama przebijałam pępek nic nie bolało i się szybko goiło :D:D:D:):*************** jest po prostu boski zajebisty inaczej to powiem bo to fajnie tak brzmi :):***** fajnie mieć w pępku kolczyka co nie???:D:** jedni zazdroszczą że sie go ma ale drudzy się cieszą :D:) chłopaków można szybciej tak poderwać:D jupi:D:D:D**** bo im się to podoba:D:*********heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza :*
Hej jestem Iza mam 14 lat mam kolczyk w pępku od 3 miesięcy a robiła mi koleżanka w domu z nudów kupiłyśmy igłę 1.8 w aptece i jechana i wszystko ok nic już się nie babra ani nie boli normalnie zmieniam kolczyk na inny ostatnio nawet kąpałam się w morzu podobno nie można ale mi się nic nie stało a najlepsze jest to ze w ogóle niczym nie smarowałam :) Mam też kolczyk języku już prawie rok ale go robiłam w studiu dwa razy bo za pierwszym musiałam wyjąć bo nie smarowałam i spuchł za mocno ale po 2 tyg przebiłam znowu ., kocham swoje kolczyki pozdrowienia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornellia00
Witam :) Mam dla was propozycję pracy przez internet :) Jest ona bajecznie prosta ;) Wystrczy,że wejdziesz na link: http://puzz.pl/?p=IOHn9NWMZGKN i ułożysz puzzle :) jeśli pokonasz swego przeciwnika zarejestruj się ;) a następnie graj i wygrywając zarabiaj pieniądze :) jest to łatwy i bezpieczny sposób ;) nie masz nic do stracenia ! ;) spróbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_15
Hej dziewczyny ; ) Ja przebijałam pępek pod koniec lipca , czyli niedawno , u kosmetyczki i muszę przyznać , że bardzo ładnie mi się goi :) A jeżeli chodzi o pielęgnację to : * przez pierwszy tydzień codziennie rano i wieczorem przemywać wodą utlenioną i spirytusem salicylowym. * w drugim tyg. nalewka - sposób przygotowania nalewki: zaparzyć herbatę rumiankową 1/2 szklanki i poczekać aż wystygnie , następnie zalać ją spirytusem (100 ml) i przemywać rano i wieczorem lub po basenie i do tego Tribiotic. * po 5 tyg. smarować maścią ichtiolową. Pozdrawiam.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka9696
ej siema .. mam problem, otóz mam kolczyk. i wokół gornej kulki mam taki czerwone bombelek .. i nie wiem co mam robić bo kolczyk jak ruszam nim mnie boli . smaruje obecnie maścią tribiotick , czypowinnam wyjąć kolczyk ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka9696
hejka dziewczyny . mam problem. otó wokół górnej kulki mam taką kuleczkę .. w sensie bombelek , jest on czerwony , i jak poruszam kolczykiem to ta dziura nie boli ;/ smaruje maścią tribiotick , ale nie wiem czy nie powinnam wyjąć tego kolczyka ? ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karollajna.
ja zrobiam sobie 2 tyg. temu i wszystko elegancko ;D wogle nie poczulam przekucia tylko poczulam jak kosmetyczka zacisnela szczypce ;) polecam szczerze ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caarlottaaaa
Hej dziewczyny. Przebiłam dziś pępek, w sumie to nawet nic mnie nie bolało, bo dostałam znieczulenie.. Tylko zastanawia mnie jedno.. Mianowicie, czy możliwe jest to, że pępek mi tak strasznie spuchł, że w ogóle nie widać tego kółeczka na dole? Jeśli tak to jak długo będzie się trzymać opuchlizna? Przebijałam go w studiu tatuaży, przez wiele osób był on polecany.. Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka9696
A może ktoś odpowie na mój problem , a nie najpierw zadaje swoje ? mam czerwone wokół górnej kulki i mnie to boli . Czy możliwe jest że to po tym , że szarpnęłam kilka razy i wczoraj koleżanka mnie walneła . czy to zakażenie . Jeżeli masz tak suchniete, to możesz mieć alergie na materiał z którego wykonany jest twój kolczyk , bo opuchlizna może być tylko taka, że jest mało luzu , a nie że go nie widać .. coś masz nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xDD
ból jest do wytrzymania goi sie jakis tydzien moze dwa ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka9696
ja już mam go miesiąc? ; / i to jest ból gorszy niz przy przekuwaniu . ale już jest lepiej :D odrobinke;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka możesz mieć ziarninę. Zmień najpierw kolczyk na tytanowy, pryskaj dwa razy dziennie przekłucie Octeniseptem, jeśli nie zniknie po dwóch tygodniach udaj się do dermatologa bo z ziarniną nie ma żartów a czasem nawet trzeba ją usunąć chirurgicznie. Carlota. Wygląda na to, że to reakcja uczuleniowa. Zmień kolczyk na tytanowy i odpowiednio pielęgnuj przekłucie, mozesz używać soli fizjologicznej, rumianku, bądź raz dziennie Octeniseptu. Jeśli jednak został założony kolczyk tytanowy to może być to migracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka9696
pępek już mnie nie boli jest jeszcze trochę czerwony , już mialam go wyjąć, ale poczekałam 3 dni i lepiej było . smarowałam tribiotykiem i rumiankiem przemywałam + woda solna 3 x dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaska123
Hey:* namówiłam wreszcie rodziców na kolczyk w pępku :) nie boję się bólu przy przekłuwaniu bo podobno jest taki sam jak przy pobieraniu krwi a pobierali mi krew już wiele razy i nie bolało to zbytnio ,ani tez tego całego procesu gojenia . Czytałam większość tego forum i kilka dziewczyn pisało o jakiś sytuacjach kiedy dziewczyny trafiały do szpitala i mogą być kalekami do końca życia bo uszkodziły jakiś nerw czy coś i jeszcze takie różne tego typu rzeczy a jestem panikara (heheheheh)więc trochę zaczełam się bać a może to tylko gdy się samemu przebija ? proszę o odpowiedź z góry dzięki ;*;*;*;*;*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam nie ma żadnego nerwu. jedyne co można spieprzyć przy przekłuciu to wziąć za mało skóry i wtedy kolczyk może migrować i trzeba go wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horneta .
Cześć. ^^ Widze tu konferencje . Słuchajcie kolczyka w pępku miałam przebitego od kwietnia do czerwca . Przebijała mi koleżanka i trochę bolało . Jak każdego . ^ ^ Przez te 2 miesiące smarowałam maściami , wodą utlenioną robiłam , trybiotick i co i nic ? Wogóle się nie goiło , a teraz nie dawno jakoś w wakacje zrobiłam sb kolczyka , tzn też koleżanka nie przemywałam niczym tylko wodą kolońską i zagoiło się bardzo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MCFckingBoom
Zrobiłam dziś kolczyka w pępku, ale niestety Pani zrobiła mi go krzywo ;/ czy jeżeli pójdę do niej ze skarga to zrobi mi go jeszcze raz, kiedy zarośnie ? szkoda mi wydawać kasę drugi raz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×