Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kto pyta ten błądzi

fryzury intymne

Polecane posty

Jak zrobic ladny, symetryczny paeczek, czym przycinacie odrastajace wloski? Macie jakies inne pomysly na fryzurki intymne, ktore sobie kiedys juz zafundowalyscie? Ja np. sie meczylam z litera V ktoregos razu ale nic mi nie wyszlo konkretnego:( Z trojkacikiem tez mam problem - jak zrobic ladny rownoboczny trojkacik???? Z gory thx za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menszczyzna
trymerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkakreska
najpierw zarys normalnie, a pozniej pozycz od chlopaka taka maszynke co podcina np. na 6 mm i popodcinaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boberek bez udziwnien, podcięty tak by spod stringów nic nie wystawało. Ave bober;) Dość tej pierdolniętej mody na łyse cipki!. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja se wlasnie w zeszlym tygodniu walnelam \"lysa cipke\", bo od dawna bylam strasznie ciekawa, jak to bedzie. ale to paskudztwo, wyglada jak zwykle mieso, a nie cos seksownego :P popieram zajczyka - nie ma to jak estetycznie przyciete futerko do bikini. czasem lubie tez miec gole wargi i maly trojkacik, ale to tak juz dla wyjatkwej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balsa
nowe fryzki mile widziane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cappuccino --> Dzięki za wsparcie:) To i tak jest jak walka z wiatrakami, ale może dzięki takim postom więcej Kobiet nie będzie się wygalać \"na zero\", sądząc że wszyscy faceci lubią \"wędlinkę\";) A teksty o zjadaniu włosków przy minetce, to potencjalni adwersarze mogą sobie włożyć tam gdzie słońce nie dochodzi;p Lizać to trzeba umieć;p Nawet w latach 90-tych wygalanie się na łyso w wiadomym miejscu, było dziwactwem, a teraz Kobietki uznały to za normę. Wpadło Wam Kobietom do głowy, że tracicie mnóstwo ze Swojej seksualności goląc się na zero? Jestem po 30-tce, więc dziadkiem nie jestem, ale doświadczenie mam i wiecie co? Czasem zdarzają się rozmowy damsko-męskie na tematy intymne, w większym bądź mniejszym mieszanym gronie, na grillu, bądź ot tak poprostu na spacerze. I wiecie co słyszę w takich rozmowach, które sam czasem prowokuje? \"No co ty, na prawde lubisz kobiece futerko w tym miejscu? Facet, gdzieś ty sie uchowal? Ile ja bym dala zeby sie nie wygalac, ale moj tak lubi a ja tego nie cierpie\". Ta moda na szczescie przemija:) Estetycznie przycięty boberek, zero wloskow pod pachami i na nogach i miod malina:) Pozdawiam:) Zajczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasicek
czesc:) hmmm, a ja powiem ze czesto gole sie wlasnie na "zero" i nie wyglada to dla mnie jak >mieso

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasicek
eeej, nie wiem czemu ucielo mi kawal powyzszej odpowiedzi! jest jakis limit znakow??? nie sadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasicek
hmmm, mianowicie napisalam ze Wasze posty daly mi do myslenia i mam chec poeksperymentowac z roznymi wersjami wzorkow i paseczkow:) pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to na pewno będzie tak
mój fact też nie wyobraża sobie mnie wyciętej na zero! mówi że wyglądam wtedy tak jakmbym miała 10 lat :D rzeczywiście trzeba się ładnie i estetycznie przyciąć i wygląda to suepr, i nie można się na pewno nazwać "zarośniętą"..... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokohomoi
a powiedzcie mi czy koło warg też się golicie?? ja nie całkiem bo boję się że się zatne... i sa takie włoski gdzie niegdzie przez to i to dziwnie wygląda... a czym sie golicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_uska
Dla zainteresowanych polecam stronkę z szablonami i farbami do tworzenia fryzur intymnych www.bettybeauty.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię
włosy na piździe,im więcej tym lepiej,bardziej podnieca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubię
a jeszcze bardziej mnie podniecają włosy te które wyrastają z dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bober mnie wkurrwia
Ja to robię tak:Po bokach depilatorem ale boli jak skurrwysyn z czasem trochę mniej ale i tak można się zesrać z bólu o ile jesteś brunetką i masz mocne włosy.Głębiej golę maszynką która jest w zestawie z depilatorem albo jednorazówką.Resztę ścinam trymerem.Jest z tym trochę zabawy i bólu, ale warto bo chyba bym zgłupiała z tymi jednorazówkami.Najlepiej kup sobie depilator wielofunkcyjny ja mam brauna,który ma maszynkę trymer i końcówkę do bikini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Kowalski
Ze swojej strony polecam blog "Naturalna Kobiecość" (http://naturalnakobiecosc.blogspot.com/) wszystkim Paniom zainteresowanych różnymi propozycjami fryzur intymnych, które można tam znaleźć. Znajdują sie tam fotografie oraz opisy omawiające każdą z pokazywanych fryzur. Panowie również znajdą tam coś dla siebie pod postacią licznych zdjęć przedstawiających kobiety z naturalnym owłosieniem łonowym. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzury_seksuologia
Witam wszystkich! Razem z koleżanką prowadzimy badania naukowe z zakresu seksuologii. Tym razem pracujemy nad fryzurami intymnymi. Poniżej zamieszczamy nasz e-mail do naszej ankiety (całkowcie anonimowa). Jeśli masz chwilkę czasu (2 min) to prosimy, pomóż nam, napisz do nas i wypełnij ankietę, którą Ci prześlemy! seksuologia.sum@gmail.com Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia24fiolek
Ja uwazam ze kazda kobieta powinna miec tam jakies wloski. Obojetnie jaka forma ale powinny byc. Ja wargi mam wygolone ale wyzej mam paseczek a czasem trojkacik badz cos innego. Dobrze sie z tym czuje a i dla zdrowia lepiej. Moj maz tez to lubi bo mowi ze wygladam jak kobieta a nie jak dziewczynka :D Przeraza mnie myslenie mlodych dziewczyn ktore gola sie na "0" bo taka moda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×