Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

co stosowac na fałdki by nie było odparzeń???

Polecane posty

moja mala jest dosc grubiutka nie moge dosuszyc jej wszytskich fałdek i własnie na szyjce zrobiło jej sie odparzenie a u niej dotrzec do szyjki bardzo ciezko, poza tym tez czułam pod paszką sypałam ja alantanem ale chyba własnie od niego to dostała stosuje wiec suokrem ale niewiem czy pomaga a co WY stosujecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooooooooooooo
najstarszy sposob,mączka ziemiaczana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie ale trzeba pierw dobrze wysuszyc by własnie sie te odparzenia nie pojawiły a jak to zrobic jak dziecko jest grubiutkie i po kapieli nie da sie wytrzec ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maść alantan
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Asiulek :) Od urodzenia do tej pory po kąpieli smaruję moją Martynkę (1.5 roku) oliwką bambino, zwłaszcza w fałdkach. Nigdy nie miała najmniejszego odparzenia. Te wszystkie zasypki, nawet mąka ziemniaczana zbijają się w grudy i dodatkowo drażnią skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiulek, koniecznie natłuszczaj małą! nie syp, bo to owszem wysusza, ale bardzo może drażnić!!! oliwa, maść cholesterolowa... możesz wcale nie wycierać tylko właśnie natłuścić... my mamy takie zalecenie od alergologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie własnie bo ta zasypka co stosowałam tez jak posypało sie za duzo robiły sie takie kluski i wtedy od tego te odparzenia myslalam tez o Linnomagu dzieki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas mała miała odparzenia pod brodą. Lekarz pediatra zapisywała ciągle nowe maści i nic. Dopiero moja mama podpowiedziała mi że wystarczy smarować małej to miejsce mąką ziemniaczaną! Pomogło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LINOMAG I MASC ALANTAN
to wiem z praktyki i slyszalam tez ze tormentiol pomaga. a BAAAARDZO dobra jest masc na recepte. w przychodni wypisuja sklad i w aptece robia, nastepnego dni jest do odbioru ale jest naprawde bardzo dobra i pod pieluszke i ogolnie gojaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×