Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaaaj..D

HOSTESSA?

Polecane posty

Gość jaaaj..D

Hmm... wiecie na pewno o co chodzi w tej pracy.. mam pytanie.... moze ktoras z was juz tak pracowala.. dobrze platna jest ta praca? Moze w weekendy sobie dorabiałyscie...stojac na promocji w jakims supermarkecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, praca bardzo dobrze platna ok.7zl./h, ale co z tego jak robisz np. 1 weekend ok.14h ?? co z tego masz? grosze...przeciez nie ma tak ze co weekend stoisz na jakis promocji, to prawie nierealne! Poza tym, na poczatku mozesz sie poddawac i dolowac, w koncu to uciazliwe... Ja raz bylam 2 weekendy pod rzad przed switami b.narodzenia to przez miesiac regenerowalam sobie stope!! stalam w szpilkach po kilka-kilkanascie godz. i NIE MA ZMILUJ!! taka praca i juz... owszem, sa przerwy, ale takie 15min. wiec zdarzysz sie troche napic i zdajc na chwile buty...potem wracalam do domu z bąblami na stopach... Nie wszedzie tez tak jest ze kaza ci stac elegancko ubranym, ale w 90% tak jest... poza tym, mimo iz pracujesz 1 weekend, to zazwyczaj jest tak ze musisz poczekac na koniec (lub poczatek) miesiaca do wyplaty...rzadko kto wyplaca ci od razu do reki po pracy. Czasem jeszcze wysylam zgloszenia do pracy jako hostessa (z ogloszen), ale coraz zadziej, bo dosc sie zniechecilam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaj..D
Hmm.. no ja własnie bede na takiej promocji co jest co tydzien :):) tyle ze umawiam sie na ile weekendów chce :D wiec wydaje mi sie ze nie ejst źle ;) pozdrawiam i mam nadzieje ze dam rade..skoro mowisz ze tak ciezko :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×