Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bernadette

nękania telefoniczne

Polecane posty

Witam wszystkich! Potrzebuje waszej porady! Od jakiegoś czasu ktoś dzwoni na mój telefon domowy (w godzinach nocnych) i jęczy do słuchawki tak jkaby się onanizował. Zaczynam sie niepokoić czy jakis zbokol za mną nie chodzi i nie obserwuje. Nadmieniam że taka sytuacja miała juz miejsce 5 lat temu i trwało to przez pół roku. Myslę nad tym żeby zgłosić to na komisariacie tylko czy to będzie miało jakiś skutek. Czy mnie tam nie wyśmieją. Czy ktoś z was był już w takiej sytuacji? Poradzcie co robić!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina P
moj psychiczny sasiad robil to samo... kup telefon w identyfikacja numerow wlacz ta usluge na TP bedziesz znala numer zadzwon "zjeb" z gory na dol to mu w koncu sie znudzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za każdym razem jak dzwoni to go zjebię ale debil pewnie się z tego smieje. Myślałam żeby go udupić aż mu sie odechce dzwonić gdziekolwiek ale nie wiem czy nasza szanowna policja przyjmuje tego typu sprawy. On może dzwonić z zastrzeżonego numeru i dupa z identyfikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbina P
nie przyjmie tylko na slowo... chyba ze CI grozi i to nagrasz to moze jest jakas mozliwosc... a tak to albo sprobuj z ta identyfikacja a jak nie to zmien numer i go zastrzez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z indentyfikacją jest dobry tyle że nawet jeśli poznam ten numer to oddzwonię nie wiadomo do kogo, zjębie na czym swiat stoi a dupek dalej będzie mi sie smiał \"w twarz\" bo nie będę wiedziała kim on jest i skąd dzwoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny! Przejrzalam stronki i postaram się wykorzystać tę wiedzę. Odechce się kutafonowi nekać mnie w nocy. mam nadzieję ze to ja będę mu się smiała w twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajajajajja
telefon z wyświetlaczem numeru pomoże, ja taki kupiłam, bo jakiś debil do mnie wydzwaniał, potem go zidentyfikowałam, pogroziłam policją i mam spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najprostszy sposob przynajmniej na krotki czas jest, kup sobie porzadny gwizdek i jak zadzwoni to bez slowa zagwizdz cala sila jaka masz w ustach w sluchawke i odloz...za ktoryms razem peknie mu bebenek w uchu i nigdy juz wiecej nie bedzie tego robil bo to az boli, powaznie! Zycze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeżeli nie masz
telefonu z wyswietlaczem wystarczy przekierowac rozmowy z tel stacjonarnego na kom. Jak to zrobic dowiesz sie na niebieskiej linii TPSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×