Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poleć coś

Kły i Pazury pilnie poszukiwane

Polecane posty

nie no dziewczyny u mnie naprawdę jak na wiosnę a nie na zimę. Gdyby nie lekki mrozik w życiu bym nie powiedziała ,że mamy grudzień:)Jak dla mnie taka pogoda jest idealna.Co ja poradzę ,że nie lubię śniegu w mieście. Czy ktoś też idzie w tą sobotę do pracy?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrabialiście wigilię? Bo u nas nowy wojewoda fantastycznie się wykazał, miały być krótsze godziny pracy 24 grudnia, bo w poniedziałki mamy od 10 do 18.00. Krótsze godziny powstały w ten sposób, że pracujemy od 8 do 16.00. Bez komentarza. Jeśli nie dostanę długiego urlopu, biorę na żadanie. Przecież w tej sytuacji byłabym u siebie na 17 -ą, a na wigilię do mamy zajechałabym na północ. Jakiś absurd, ale cóż. Prze 7 miesięcy pracowałam, więc w końcu urlop mi się należy. Kupiłam wczoraj ten szlafrok w tesco, oj jaki milusi, moja Kicia spała na nim ze 3 godziny. Jako kąpielowy nie posłuży, bo tego typu frotte nie zbiera dobrze wody, ale opatulić się w niego przed tv, idealnie! Więcej prezentów nie kupiłam, sobie na sylwestra odjechaną bluzkę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam,że szlafrok jest mięciutki:)ja się cieszę,że dziś już czwartek-od jutra w zasadzie mam luzik w pracy:D Kły co kupiłaś mamie w końcu? powinnam sobie kupić buty-kozaki ale tak sobie myślę czy to ma sens teraz?może wstrzymać się do stycznia-jak myślicie będą już wyprzedaże?a może już są?wiecie coś?bo ja w sklepach to nie byłam od ...ho!ho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ten szlafrok mamie kupiłam, bo dla siebie mam upatrzony jeszcze bardziej miękki, i niestety dużo droższy, ale ma być na lata. Wyprzedaże zaczynają się teoretycznie już od 27 grudnia, zimy na razie nie widać, podobno dopiero pod koniec stycznia, więc chyba poczekaj. Chociaż z tą zimą różnie bywa, dzisiaj u mnie szron i minus3 stopnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba kupię mojej mamie portfel-nie wiecie gdzie są fajne? no i co z tą zimą w tym roku? na razie jedyne co to trochę śniegu (było) i trzyma lekki (-2) mrozik.niby piszą ,że na święta ma być biało ale czy ja wiem?święta za tydzień a tu ani widu ani słychu. U mnie w pracy kolejna spodziewa się dziecka:D Dyrektorka padnie trupem jak się o wszystkich naraz dowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne portfele ma Ochnik, nie wiem jak duże lubi Twoja mama, ale taki średni kupi się za stówkę, tym bardziej, że mają 10 czy 15% rabat świąteczny. A poza tym pakują je w tak cudnych pudełkach, że chciałoby się mieć choć samo pudełko. A jaka mięciutka skórka! Wittchen też ma oczywiście dobre, ale troszkę droższe i mniej sympatyczną obsługę. Nie wiem jak oni to robią, ale w różnych sklepach ochnika bywałam, i w każdym były miłe ekspedientki. Nie polecam samsonite, bo drogo, okrutnie drogo. Idzie zima! Musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za namiar Kły:)muszę się w końcu wybrać do tej Manufaktury i kupić jakieś prezenty.Jak jechałam z pracy widziałam dosłownie pielgrzymki,które podążały w tamtą stronę-aż mi się słabo zrobiło na myśl o mojej wizycie tam:O Ale mus to mus! Narzeczonemu na przykład robię prezent sama -tylko dlatego,żeby uniknąć teraz tego szału.Mam już upatrzone co mu ewentualnie kupić ale zrobię to po Świętach -dostanie prezent na rocznice-która jest koło Sylwestra.Raz ,że będzie podwójna niespodzianka-bo pomyśli,że dostanie tylko to co zrobiłam a dwa ,że na spokojnie wybiorę, obejrzę i kupię. U mnie niestety zimy nie ma-świeci słońce ale jest lekki mrozik.Może trochę sypnie jednak na Święta? Dobrze,że chociaż na południu jest śniegu-tak więc narty Wam wyjdą na bank;) No trzeba sprzątać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz dobrze-nie lubię tego przedświątecznego sprzątania 😠 a narty będą na bank;) nawet ja w to wierzę a nie mam z nartami nic wspólnego:D jeszcze tylko tydzień i 5 dni wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty szczęściaro:)ale należy Ci się pewnie,że tak! Odpoczniesz sobie i nabierzesz sił na Nowy Rok;) No lecę do pracy:O kupiłam mamie portfel-piękny skórkowy w przypadkowym sklepie z torbami za idealną cenę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstać to na urlopie za cholerę nie można. A może nie powinno się? Tylko, że szkoda dnia. Co sądzicie o naszej-klasie? Ostatnio znalazłam tam wielu znajomych z dawnych moich szkół, niektórych nazwisk nawet nie pamiętam, dopiero jak odnajduję te osoby u innych znajomych. Jest to ogromnie sympatyczne, zwłaszcza klasa z podstawówki, jakiś taki sentyment się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak dziewczyny?wysprzątanie?:D u mnie tak:)jednak im człowiek ma mniej czasu tym więcej robi na serio.Jutro tylko przeżyć i 5 dni spokoju:) Prezenty kupione dla wszystkich-jestem wielka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudzę się, jestem na urlopie i strasznie się nudzę. Ale przynajmniej dzień mogę pooglądać nie tylko przez okno, bo do i z pracy zawsze po ciemku, a już na pewno skoro świt. I znajomych można odwiedzić. Pojutrze jadę na Śląsk, bez komputera 😭, 5 dni obżarstwa i narty!!! I nadal brakuje mi jednego prezentu, hm, coś mało operatywna jestem. Uleńka, Freedom, i reszta, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Kły, ja też od poniedziałku jestem na urlopie. I też się nudzę. Planowałam wielkie porządki,ale jakoś nie mogę się zebrać. Może dziś... choć dziś mamy inny plan. Idziemy do kościoła zarezerwować termin ślubu. Na 12 lipca :) niby chcę, ale trochę się boję. Święta spędzam na miejscu, trochę u mojej rodziny,troche u rodziny M. A po świętach ide na dwa dni do pracy, pózniej znów dwa dni wolne. Póki co na sylwestra nie mam żadnych planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję! Nie ma się co bać, będziecie mieli przed sobą ciężkie pół roku przygotowań, ale później przed Wami całe życie! Ponieważ przez prawie dwa tygodnie będę pozbawiona komputera, chciałam Wam już złożyć życzenia świąteczne. Chociaż może dopadnę gdzieś internet. Dziewczyny, ❤️ pogodnych, ciepłych świąt, takich mniamuśnych, w cudnym świetle choinek i świec, w zapachach rozmaitych pyszności, pośród prezentów, ukochanych osób i w słodkiej miłości, a na Nowy Rok spełnienia marzeń, tych wielkich i tych najmniejszych, Uleńka Tobie specjalnie, dużo dużo miłosci, żebyście zbudowali piękny związek. Wszystkiego dobrego i do zobaczenia już chyba za rok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uleńka-GRATULACJĘ SŁONECZKO:D:D:D:D:D:D 😘 🌼 nie ma się co bać-trzeba działać:D Cudowna wiadomość-cieszę się razem z Wami😘 Ja Wam pożyczę wszystkiego co NAJ... w Wigilię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jeszcze na chwilkę, ale bagaże już czekają, zastanawiam się, czy się zmieszczą do auta. Pomyśleć, że niektórym wystarczy mała torba. Dziewczyny to jeszcze raz i do zobaczenia za 11 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt 🌻 Zdrowia takiego, jak najzdrowszy rydz w lesie. Prezentów tyle, ile słoń uniesie. Szczęścia większego, niż Pałac Kultury. Przygód ciekawszych, niż szkolne lektury. Życia dłuższego, niż włoskie spaghetti. Snów kolorowych, jak barwne konfetti. Słodyczy słodszej, niż tort karmelkowy. Dobrych przyjaciół, na wieczór zimowy życzy Uleńkaaa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeń, o które warto walczyć, radości, którymi warto się dzielić, Przyjaciół, z którymi warto być, nadziei, bez której nie da się żyć. Pięknych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:D Jak tam przeżyłyście święta?Przejedzone?Ja na szczęście nie:) Tzn objadłam się tak akurat:D Teraz \"wspaniały\" sylwester i mamy Nowy Rok-kurcze kiedy to zlecialo co?Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po śwętach... a ja od dwóch dni w pracy. I nie wiem, w co ręce włożyć, tyle się wszystkiego nazbierało. W sylewestra mam urlop, ale chyba wpadnę na dwie godzinki i troche nadgonię. A sylwester i tak w domku, więc mam czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU:D Oby najlepszy dzień starego Roku był najgorszym dniem tego Nowego:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniałego, pięknego i radosnego Nowego Roku Moje Drogie!!! Ale miło znowu tu być :D Święta zleciały rzeczywiście na obżarstwie, ale takim umiarkowanym, w drugie święto tylko raz wyszliśmy do znajomych, ale od czwartku dzień w dzień na nartach. Były fantastyczne warunki! Do Szczyrku zajechaliśmy o 9. rano i od razu pojechaliśmy na stok, po prostu miód! I mało mi jeszcze. Wstawaliśmy codziennie o 6-7 rano, żeby być pierwszymi na stoku i unikać kolejek, bo ludzi koło południa były tysiące, ścierali stok w zastraszającym tempie, także trzeba było slalomować miejscami między kamieniami, ale na drugi dzień znowu można było jeździc po świeżutkim przeratrakowanym śniegu. A w niedzielę wreszcie zaczął padać śnieg. Podjęłam też decyzję, kupuję kask, bo poczułam w końcu jaką radość sprawia szybka jazda, trzeba więc się zabezpieczyć. Ciekawe jak drastyczny będzie powrót po dwóch tygodniach do pracy, zaległości... eee tam, świat jest piękny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kły 🖐️ fajnie cię widzieć:) u mnie dziewczyny jest tak zimno ,że temperatura odczuwalna to -25 stopni.Makabra:O ja chce tropiki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W całej Polsce chyba taka masakryczna pogoda, niby piękne słońce, ale wieje! Aż w domku mam przewiane i siedzę w polarku. A oglądam slalom gigant Adelboden, jakie oni robią piękne skręty, wrażenie, że aż iskry idą spod nart. Across the universe, słyszałyście o tym filmie? Myślicie, że warto? Mam ochcotę na jakiś lekki film, tylko zastanawiam się, czy 2 godziny z muzyką Beatlesów nie zanudzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie oglądałam. ostatnio widziałam za to film Księżniczki-świetne hiszpańskie kino-POLECAM! I po mrozie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja to jestem chora ale co sie z Wami dzieje co?:) czyżby taki nawał pracy po powrocie,że nie macie czasu na nasz topik?:( bylam 3 dni na zwolnieniu-nadrobiłam chyba wszystkie zaległosci filmowo-ksiązkowe:) ale niestety jutro dom pracy a tu nic nie lepiej😭 kto był w kinie na czymś fajnym ostatnio?wygrałam bilety i nie wiem na co isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×