Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gall Anonim

Związek między pryszczami a uprawianiem seksu

Polecane posty

Czy jest związek między uprawianiem seksu a uleczniem się z pryszczy. Czy nie jest to przypadkiem jakiś mit który wytworzył się w naszej kulturze, że jak ktoś ma pryszcze to znaczy, że uleczy go seks z drugą osobą, co wy na to, od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiem tak: jak sie zbyt czesto kocham, to mi sie robi pryszczata geba:o Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak to prawda, że seks szkodzi, zobaczcie na zakoonikow jacy oni są mlodzi jak na swoje lata, a dlaczego bo zyją w celibacie. Ten co uprawiał duzo seksu w zyciu już sie sprawdził i naturze jest niepotrzebny, dlatego łapią go choróbska i syfy by być NE ATRAKCYJNYM JUŻ, by dać szanse innym zapladaniać, lub być zaplodnionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do
hihihihihi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee bredzicie wszystko od cery zależy i jej skłonności a nie od seksu :P ja sie moge non stop seksić a buźkę mam jak pupcia niemowlęcia : gładka i zero syfów więc to nie reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię o ogóle może 10% się wyłamuje, ale większość zakonników jest naprawdę młoda jak na swój wiek, albo zakonnice. widziałem na oczy, miała baba lat 60, a wyglądała na 30! Pózniej po rozmowie sie przyznała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zakonnicą nie jestem a pryszczy nie mam wcale :P i jak juz wyżej wspomniałam od seksu nie stronie :P także o dupę rozbić Twoje dyrdymały :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×